Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ryszard - opinia wątek zamknięty Sympatyczni profesjonaliści. Pomogą w każdej sprawie.
~Ryszard
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 września 2020

Aneta W. - opinia wątek zamknięty Profesjonalna, bardzo szybka diagnoza i pomoc w rozwiązaniu problemu z...
~Aneta W.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lutego 2020

Wymiana bateri w iPhone 5 S wątek zamknięty Wymiana bateri w moim iPhonie 5S zajeła około 15 min ,sladu na obudowie nie...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 maja 2018

Naprawa iPhona 7 wątek zamknięty serwis polecił mi znajomy, biuro super, obsługa przemiła i po godzinie miałem...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

gorąco polecam wątek zamknięty Nawet w przypadku na oko beznadziejnym (całkowicie zalany Macbook) udało się...
~Rafał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

Naprawa telefonu wątek zamknięty Serwis bez zastrzeżeń polecam
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2017

Problem z Iphone wątek zamknięty Szybko, jakościowo, rekomenduję
~Alina Vakulenko
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2017

Profesjonalna obsluga wątek zamknięty Niby tylko wymiana baterii, a mój iPhone 4s, którego zdążyłem już opłakać,...
~Klient M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

Naprawy OK wątek zamknięty Kilkukrotnie oddawałem sprzęty jabłuszka do naprawy - a to już bateria nie...
~Maciek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 czerwca 2017

NIE POLECAM!!!!! wątek zamknięty LUDZIE, jeżeli chcecie mieć dobrze zrobiony telefon to omijajcie ten...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2017

Profesjonalnie wątek zamknięty Oddałem iPhone 5s który ciągle szukał zasięgu. Panowie usunęli usterkę, tel....
~Janisz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 maja 2017

Macbook Retina wątek zamknięty Super obsługa i jaki mają widok z okna! Mój Macbook Retina został co prawda...
~Paula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

Naprawa iPhone wątek zamknięty Wspaniała, fachowa obsługa , bardzo miła i rzetelna. W punkcie wcześniej...
~H.Czabanowska
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Bardzo szybka i darmowa porada wątek zamknięty iPad 2, Rzadko dziala przycisk HOME. Pan potwierdzil, ze przycisk nadaje sie...
~Stach
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 stycznia 2017

Solidna firma! Panowie znają się na tym co robią! wątek zamknięty Polecam wszystkim! Panowie zreanimowali mojego 4s który 2 lata leżał w...
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

Szybka i skuteczna pomoc wątek zamknięty Szybka I skuteczna pomoc nawet w drobnych sprawach. Bardzo dziękuje , sam bym...
~Radek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

komputer wątek zamknięty Szybki profesjonalny serwis, dobre ceny i miła obsluga. Polecam wszystkim!
~Karol
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 listopada 2016

Komputer wątek zamknięty Zaniosłem komputer do czyszczenia ponieważ słyszałem, że przyśpiesza to jego...
~Jacek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 listopada 2016

Naprawiony telefon wątek zamknięty Zawiesił mi się telefon przez brak zainstalowania nowego oprogramowania....
~Adriana Wielgosz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 listopada 2016

Najlepsi wątek zamknięty Nie wiem, czy gdziekolwiek indziej znajdzie się ktokolwiek lepszy od nich....
~Jerzy S.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry