Odpowiadasz na:

Re: ofiary stalkingu

Tyle razy pisałem, że nie chcę już otrzymywać informacji o wygranych nagrodach a oni mnie wciąż stalkują. nie mogę spać po nocach. O 2 w nocy budzę się i myślę... 5 minut, pewnie napisali, nie nie... rozwiń

Tyle razy pisałem, że nie chcę już otrzymywać informacji o wygranych nagrodach a oni mnie wciąż stalkują. nie mogę spać po nocach. O 2 w nocy budzę się i myślę... 5 minut, pewnie napisali, nie nie sprawdzę, może zasnę. Nie, muszę sprawdzić, 15 minut... jednak sprawdzam. A jednak, znowu napisali. Nawet w nocy.

A tak serio, to czy stalking ma części wspólne z mobbingiem? W pracy na PUBa ktoś nieustannie pisał teksty tak ułożone, żeby inni wiedzieli, że mnie wyśmiewa. W końcu pożegnałem się z robotą, bo zrobiła się już zbyt gęsta atmosfera.

zobacz wątek
10 lat temu
~AdibA

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry