widzę same pozytywne opinie wystawione w ostatnim czasie i nie wiem, czy miałam pecha, czy zbyt wysokie wymagania na zabiegu, jaki ostatnio tu miałam. byłam wcześniej klientką dwóch innych salonów na terenie trójmiasta- obydwa swietne, bardzo profesjonalne, z przyjemnością zawsze wracałam. tym razem zdecydowałam się na beauty laser z powodu przystępności terminu i żałuję- w porównaniu z poprzednimi placówkami(nie będę wymieniać z nazwy, nie chcę robić reklamy) ten wypadł naprawdę słabo. miałam robione bikini- pani przed zabiegiem nawet nie spytała, w jakich granicach rosną mi włoski, całość zrobiła na jednych parametrach.. przed zabiegiem rozebrać się trzeba było przy niej, ponieważ weszła razem ze mną do pokoju. trochę krępujące, co innego jest być nagim przy zabiegu a co innego się przy kimś rozbierać. sam zabieg był wyjątkowo bolesny i krótki w porównaniu do poprzednich, jakby robiony byleby jak najszybciej skończyć. pani nie dawała mi odetchnąć gdy nie wytrzymywałam bólu tylko robiła dalej. mają fajną ofertę po 4 zabiegu 50zł taniej ale niestety, wolę dopłacić za profesjonalne podejście w gabinetach,do których chodziłam wczesniej niz zaoszczedzic tu.