Odpowiadasz na:

Re: ile kosztują obiady dla dwóch osób ? :)

10 zł / dzien dla jednej osoby wychodzi - llicze 20 dni roboczych ..kupując zmiemniaki, piersi i coś na surówkę dla 3 (2 dorosle i dziecko małojadek) osób zwykle wydaję chyba wiecej więc nie jest... rozwiń

10 zł / dzien dla jednej osoby wychodzi - llicze 20 dni roboczych ..kupując zmiemniaki, piersi i coś na surówkę dla 3 (2 dorosle i dziecko małojadek) osób zwykle wydaję chyba wiecej więc nie jest to duzo biorac pod uwagę , że nie chcesz czy nie u umiesz gotowac , masz codziennie coś innego a jak jest smaczne to juz super ...odpadają zakupy i wymyślanie co gotować ...ipewnie gotowanie na 2 dni wyszloby taniej ale tu już trzeba mieć czas i ochote na kombinowanie ..napewno jest to ogromna wygoda takie obiady podstawione pod sam nos :-)

zobacz wątek
13 lat temu
~rybalon

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry