Odpowiadasz na:

Re: ile kosztują obiady dla dwóch osób ? :)

pamiętać trzeba, że do ceny obiadu robionego w chacie trzeba doliczyć jeszcze prąd, gaz, wodę, zmywanie/zmywarkę i czas

jak ktoś wraca z pracy o 17 czy 18 to pieczenie mięsa też... rozwiń

pamiętać trzeba, że do ceny obiadu robionego w chacie trzeba doliczyć jeszcze prąd, gaz, wodę, zmywanie/zmywarkę i czas

jak ktoś wraca z pracy o 17 czy 18 to pieczenie mięsa też odpada, bo ja jak jestem głodna to mam mega wścieka więc zawsze jadam obiad 12-13, bo inaczej na głowę dostaję

tak jak napisała Agusia, kuchnia to też kwestia zasobu portfela

moja babcia szybko owdowiała, finansowo było jej niełatwo. Była bardzo gospodarna i tam w sezonie pakowało się wszystko do słoika: ogórki, paprykę, fasolkę szparagową, buraczki, dżemy, soki, kompoty, bigos, pulpety , gołąbki, galarety, mrożenie mięsa po kupieniu rąbanki, kopytka były robione jak ziemniaki zostały z obiadu. W piwnicy była cebula , marchew, ziemniaki, jabłka na zimę, kapusta świeża i kiszona, worek mąki, worek cukru i praktycznie dokupywano tylko pieczywo, nabiał

wiadomo, że jakby człowiekowi się chciało tak gospodarować to można by było jeść i tanio, smacznie i zdrowo

ale komu się chce i kto ma czas

po to też się pracuje, by sobie trochę ulżyć, odpocząć po pracy, więc larisa28 jak masz możliwość to bierz i ciesz się z rodziną czasem wolnym po robocie.

zobacz wątek
12 lat temu
Cytrynka 007

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry