Widok

ile najwięcej czynności potraficie wykonywać jednocześnie?

No właśnie zdałem sobie sprawę, że:
- jestem pomiędzy fazami wyrabiania ciasta do chleba
- do połowy umyłem gary
-wskoczyłem na stertę ciuchów do wyprasowania, więc pomykam z żelazkiem szybciutko
-popijam wino
-przeglądam neta
-słucham muzy
-aaaa i jeszcze robię wołowinę na czosnku, ale na razie się marynuje.
Całkiem ładna lista się zrobiła,
dobra idę do prasowania, a potem do chleba. :))
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zwykle jak tak samo tyle ze bez czosnku. Hihi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Ja-typowa kobieta-potrafię jednoczesnie:
-prostowac włosy, prasowac sukienkę, ubierac bielizne, biegac po domu w poszukiwaniu kluczy, pic kawę, robic kanapki, karmic psa i kota, wieszac pranie, ogladac tvn24, sluchac radiowej trójki...
a wszystko to o swicie gdy pedze o pracy i nie daj Bóg jestem spóźniona!
Rany, szalona pogoń za utraconym czasem i chęcią dbania o wygląd!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja potrafię jednocześnie zestawiać nalewki/wódki/wina, smakować ich bukiet i przewidywać skutki konkretnych zestawień w bliższej i dalszej przyszłości - częściej organoleptyczne aniżeli fizyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oprócz tego wszystkiego Mansonie, narobiłeś mi jeszcze apetytu na ww. specjały. :) Wychylę wieczorem kielich za ideę pod tytułem niechaj żyje wąska specjalizacja w działaniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehe nadmienię tylko, że termin wieczorem, w moim przypadku jest wybitnie względny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może bym i umiał robić na raz coś jeszcze, ale jakoś nigdy nie zdarzyło mi się spróbować ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz, ja bardzo lubię upalne czerwiec, lipiec i sierpień. Nagminnie zdarza mi się wtedy po zwyczajowej lub lekko zawyżonej zwyczajowej dawce, podlewać "szlauchem" ogród. Robię to już dobrze po zachodzie słońca jak już taka dobra "szarówa" się zaczyna. Stoję wówczas na bosaka w błotku taki wpatrzony w te moje rośliny, normalnie hipnoza w pierwotnym stadium, empatyczny dla wszelkiego życia jestem wtedy do granic, przez łepetynę przewala mnie się dzikie stado rozczochranych myśli, na niczym się wtedy specjalnie nie skupiam i to jest najpiękniejsze, mam tylko świadomość, że jestem w odpowiednim miejscu, czasie i robię właściwą dla wszechświata czynność - to się chyba zwie afirmacja "ja" czy coś... :DDD
A później to siadam na ławie na werandzie i wsłuchuję się w ciszę, którą z rzadka przecinają piski jaskółek. Także bardzo lubię miesiące czerwiec, lipiec i sierpień... ;)
hmm... czy ja zszedłem z tematu, kurczę on czym był? ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A macie też tak?
Uznaję, ze przydałoby się zrobić porządek w pokoju. Zaczynam robić porządek w pokoju. Między innymi wynoszę brudy kubek do kuchni. Kubek jest po kawie. Tak, mam ochotę na kawę. Wstawiam wodę na kawę. W zlewie jest dużo naczyń. Zaczynam zmywać naczynia. Przypomina mi się, że w pokoju są jeszcze dwie brudne szklanki. Idę po szklanki. Po drodze widzę, że kot zrzucił ze stołu ołówek. Schylam się po ołówek. Obok stołu jest regał na książki, na dolnej półce dostrzegam zakurzoną książkę, której nie czytałam od lat. Wyciągam ją, siadam na podłodze. Jaka fajna książka! Tylko chwileczkę poczytam. Jestem już na dwudziestej ósmej stronie, gdy dociera do mnie, że ten dziwny ciągły dźwięk, który słyszę od kilku minut, to gwizdek czajnika. A tak, kawa. Zostawiam otwartą książkę pod stołem i wracam.... do komputera, żeby sprawdzić w sieci coś, co mi przyszło do głowy podczas parzenia kawy. Dwie brudne szklanki obok monitora przypominają mi mgliście, że trzeba pozmywać i zrobić porządek w pokoju, ale zostawiam to na później, bo muszę przecież sprawdzic czy na HP trójmiasto nie pojawiło się coś nowego... i tak dalej.
To chyba cud że jeszcze żyję ;)
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak w ogóle to mam ocgotę na kawę. Idę ją zrobić. Nie wiem kiedy wrócę :)
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezuuuu, czuję się jak z reklamy Twixa! Taaak, karmel to ja!
Też tak mam...
och....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślałam, że tylko ja tak mam
ba, podejrzewałam nawet, że to objaw jakiejś tajemniczej choroby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:DDD
a jak tak nie mam. (kłamię pisząc to zdanie)
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem i mam kawę, ale po drodze zrobiłam trzy zdjęcia prążków i ponarzekałam na świat z kolegą :)

Aaaaa!
I znalazłam coś BARDZO PODOBNEGO na forum dla ludzi z ADHD i zespołem Aspergera ;)
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.portal.adhd.org.pl/phpbb/viewtopic.php?t=383
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I nawet jest tam użyszkodnik o bądź co bądź znajomo brzmiącym nicku mianowicie Stworzonko - dama brylantowego orderu ADHD :)

http://www.portal.adhd.org.pl/phpbb/profile.php?mode=viewprofile&u=103
"Niektóre rzeczy są dokładnie tym, czym są, i niczym innym."

Charles Bukowski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o kurde, chyba wpadne podać łapkę...
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

Lemingi i szczepionki (14 odpowiedzi)

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/419528-a-tacy-byli-postepowi-pomorze-przoduje-w-odmowie-szczep...

Muzyka lekka, łatwa i przyjemna czy... ? (10 odpowiedzi)

https://www.youtube.com/watch?v=l6djoOEjwNY Zaglądam, z ciekawości na Festiwal Opolski...

do góry