Widok

ile za metr powinnam zaplacic malarzowi?

jak wyzej, w sobote zaczynamy malowanie naszego nowego mieszkania, sami bedziemy grntowac, malowac sfity ale sciany chcemy zeby pomalowal malarz, w dwoch miejscach sa pekniecia ktrore trzeba zaszpachlowac, kpila silikon i jakis cekol, jakie sa koszta malowania na rynku bo nie wiem czy cena kotra wola malarz jest wyoka czy niska czy w sam raz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Malowanie 2-krotne zaczyna się od 6 zł za m2
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ok, dzieki
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja cena to 5zł. m2 Mieszkam w Pruszczu:).Pozdrawiam 512 562 840
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Za 4 maluj baranie jeden wez sie za brone i na pole
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja robię 1 m2 za 1,5 zł..........
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
idiota to chyba lajnem po stodole malujesz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Odkopałaś ten temat aby dorzucić swoje głupie 2 grosze? Najpierw czytaj jeszcze raz CZYTAJ. Następnie zrozum i dopiero potem pisz. Albo jesteś chodzącą nogą stołową albo masz 14 lat......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
nieorarzaj 14 latków frajeze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
l a jak bys mial pracowac za granica to masz w polsce wlasna firme ?jednoosobowa > i ile bys chcial
Pozdrowionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo proste. Wg KNR (http://www.abc.com.pl/serwis/du/2000/1195.htm) za 100 m^2 wychodzi 13,9 r-g przyjmując średnią stawkę netto w budownictwie na 9 zł netto wychodzi 1,25 zł/1m^2. Oczywiście po twojej stronie pozostaje sprzęt i cała reszta. Jeśli weźmiesz jakiegoś doświadczonego malarza, powinien zrobić za 2 zł/m^2. Oczywiście chodzi o malowanie farbą emulsyjną bez gruntowania.

W mojej firmie robotnikom więcej nie płacę mają stawkę 8-20 zł za r-g w/g KNR.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Sam wez wałek i na ścianę idż.A ta roboczogodzina to netto czy brutto.A może ludzi na czarno masz stąd ta pomyłka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
w du....ach się poprzewracało najlepiej niech fachowiec przyjdzie i za darmo pomaluje
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
I tak warto by osoba która chce zlecić znała nakłady rzeczowe, czas pracy i stawki godzinowe. Dzięki temu dowie się czy taki 'fachowiec' nie robi z niej durnia w sprawie ceny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam, zaufalam dayro i jestem bardzo zadowolona, wymalowal mi cale mieszkanie i jest super, dzieki pozdrawiam
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
pamiętajcie że tanio nie da się dobrze
jak ktoś chce tanio to musi się liczyć z błędami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
kuba, coś wiesz tylko nie wiesz co. Nie o to chodzi, żeby malarz przeżył. A o to żeby zarobił. Tyle co napisałeś to kosztuje goła praca. Sprawdz co to są narzuty w kosztorysowaniu. Jesli tak podchodzisz do sprawy, to ja mam propozycje.

Mam do pomalowania magazyn 800m2 pow. scian i sufitów. Chciałbym abyś pomalował to Ty, własnymi rękami a potem pokazał mi to w jaki sposób to zaksięgowałeś. Jak to fiskus zobaczy to pójdziesz do puchy za kombinowanie.

Do miłego zobaczenia w świecie ludzi o zaawansowanym kretyniźmie;P
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie. Wg KNR K-04 0201-08 Dwukrotne malowanie powierzchni wewnętrznych - starych powłok z farb emulsyjnych z reperacją podłoża z jednokrotnym gruntowaniem wynosi 0,2864 r-g x 24 zł (pełna średnia stawka z narzutami i zyskiem)=6,87 zł za m2. Do tego doliczyć można zabezpieczenie podług , okien, drzwi, może też być i mycie i wychodzi gdzieś około 9,00-9,50 zł za m2 robocizny dla kogoś kto prowadzi legalny interes , a nie na czarno. Pozdrawiam fachowców.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
http://www.uslugiremontowe.pl/cennik.php



nie radzę brać mądrali którzy oferują najniższą cene, lepiej zapłacic złotówke więcej i mieć to zrobione fachowo w innym przypadku wolałabym zrobić sama i mieć pretensje do siebie...

"Kiedyś uważałam że cokolwiek jest lepsze niż nic, dziś uważam że nic jest lepsze niż cokolwiek..."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszyscy macie te uby poryte nie znacie się na pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

malowanie w warszawie wychodzi od 7 zł za m2nawet do 15 .A kwoty 4 ,5 zł za m2 sa smieszne własnie przez takie osoby rynek sie psuje.Moje dziecko pomaluje za 5 zł za m2 zapraszam 508517991
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Okna Pava Oknoplast prośba o opinie (16 odpowiedzi)

Witam, Myślę o zamówieniu tych okien ale nie wiem jeszcze na 100%. To nowość nie znam nikogo...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Jakie biuro nieruchomości polececie ?? (91 odpowiedzi)

Jakie biuro nieruchomości polecacie ? . Mam zamiar sprzedać mieszkanie , a potem kupić większe...

do góry