Widok

ile zarabia się na poczcie??

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dostałam ofertę pracy na poczcie i tak się zastanawiam ile mozna tam zarobić? Czy będzie mi się opłacało dać dziecko do żłobka prywatnego?? Zaprosili mnie na rozmowę na Długą, więc dochodzi też praca na nocki i w święta. Orientujecie się może jak to wygląda??
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6
a na jakie stanowisko ? dziwne ze na Długą a nie do głównej siedziby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na poczcie to nie wiem ale u konkurencji całkiem nieźle :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
a konkurencja nie potrzebuje kogoś do pracy? jestem chętna od zaraz.
image
---
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a konkurencja to niby jaka firma? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie moge powiedzieć Ciiiiiiiiiiiiiii :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
do obsługi klienta w okienku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
powiem tak, nie wiem dokładnie jak jest "w okienku" ale płaca nie jest taka niska, przede wszystkim masz stała pracę, wszystko jest jasne, żadnych przekrętów z oszukiwaniem pracownika itp, ja bym sie nie zastanawiała
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4
właśnie wiem, po prostu pytam się tak orientacyjnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
znajoma zarabia 2000 na reke
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
w "okienku"?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja znajoma była zadowolona, może warto spróbować? zawsze możesz zrezygnować
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja tez kiedys pracowalam na poczcie i to prawda bez zadnych przekretow wtedy tzn 5 lat temu na reke z wszytskimi dodatkami dostawalm 1500. ale dziwne wlasnie ze nie do gl siedziby na rozmowe tylko na Dluga.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
dzięki za odpowiedzi, to jest umowa na zastepstwo, no ale ,może później znajdą jakiś wolny etat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ale musisz byc swiadoma,ze praca przy okienku to praca z odpowiedzilna materialna. Wiec jesliwczesniej nie mialas kontaktu z pieniedzmi" w sensie zawodowym" oczywiscie bedzie tobie trudno na poczatku.Bo kasa musi sie zgadzac, jak masz manko, to dopacasz z wlasnej kieszeni. Moja kolezanka nie dostala sie na studia i tez zey nie marnowac roku, zatrudnila sie na poczcie. Zrezygnowala po dwoch miesiacach, bo praca jest odpowiedzilana,trzeba umiec poradzic sobie z roszczeniowymi klientami przy okienku, a do tego dochodzi rozliczenie dokumentow i kasy po zmianie,co powodowalo,ze zmiana nie trwala 8 godzin, tylko dluzej...
wolala isc na studia...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8
a to ciekawa sprawa
babki zatem w okienku zarabiają niemało a często takie nieuprzejme i nabzdyczone są ...
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 16
z pieniędzmi nie ma problemu, pracowałam jako zastępca kierownika w pizzeri i musiałam się po każdej zmianie rozliczać z dużych pieniędzy... do tego ludzie też byli wymagający, że np w innej pizzeri kładą o jeden plaster szynki więcej :) mam nadzieje że dam sobie radę i w końcu wrócę do pracy!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
rozliczałam w tym roku pit listonosza, a raczej dostarczyciela paczek. z poczty polskiej. miał ponad 5 i pół tysiąca na miesiąc (z ciekawości policzyłam, bo duzo było na picie). opłaca się pracować na poczcie;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 20
a podobno listonosze tak narzekają, a tu proszę :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
listonosz z tego co kojarze jakies 4 lata temu zarabial 1200 zl na reke
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1
listonosz a doręczyciel paczek to co innego. listonosz mimo że ma ciężej od doręczyciela paczek (ten jeździ samochodem więc nie dźwiga cały dzień ciężkiej torby na ramieniu i się tyle nie nachodzi) zarabia o wiele mniej od niego. chociaż doręczyciel pacze też się nabiega po schodach itp. powinni mieć zarobki zbliżone do siebie!
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
witaj ja pracowalam na poczcie i zrezygnowalam -kasa może być 3 lata temu 1600 ze wszytskimi dodatkami,ale OGROMNY MINUS TEJ PRACY ZE 8 GODZIN SIEDZISZ NA OKIENKU A POTEM CONAJMNIEJ 40 MIN PO SKONCZENIU ZAMYKALYŚMY POCZTE TO ROBILYSMY ODPRAWE -LICZENIE KASY, SEG. LISTÓW I ITP. W SUMIE ETAT 9 GODZIN DLA MNIE TO BYŁO ZA DLUGO NIE WIDZIEĆ SYNKA
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 14
Ja się zgadzam z Cytrynką.. idę na pocztę i tylko 1 babeczka obsługuje bo reszta pracowników rozmawia, kolejka na pół godziny stania...
i tak niesamowity bałagan na poczcie, że nie wiem za co tyle im płacą..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15
1400 brutto
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
....PRACOWAŁAM KILKA LAT NA POCZCIE, W OKIENKU, PŁACA OKOŁO 1300 ZŁ NETTO, NIESTETY NIE OBĘDZIE SIĘ OD ŚRODKÓW USPOKAJAJĄCYCH - KLIENCI SĄ NIEPRZECIĘTNI
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1
JAKO KTO BO NIE CHYBA ASYSTEN LUB ZNAJOMA WPROWADZA CIĘ W MALINY PRACOWNIK KTÓRY JEST ŚWIEŻO ZATRUDNIONY DOSTAJE PRZY PEŁNYM ETACIE 1400 ZŁ BRUTTO
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
PACZKARZ MA PŁACONE OD KAŻDEJ DORĘCZONEJ PRZESYŁKI CZYLI DO ADRESATA A WOKIENKU JEST PENSJA STAŁA SIEDZĄC W OKIENKU JAK NIE STRACISZ TO RACZEJ NIE ZAROBISZ
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na początku na rękę nie dostaniesz więcej niż 1200 - chyba, że startujesz na posadę na dyrektora :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
To był paczkasz a to inna kwestia nawet połowy tego nie zarobi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
JAKO KTO?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem pocztowcem po 5 latach pracy mam 1500 na rękę.Umowa na zstępstwo jest o tyle niebezpieczna że ten kogo zastępójesz może wrucić.Poza tym na poczta organizuje redukcje pracowników.No ale zawsze warto spróbować.Życzę powodzenia
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może i to prawda, że tak było 5 lat temu. Teraz pozabierali wszystkie dodatki, a nowo zatrudnina osoba dostaje minimalną krajową, czyli w tym roku 1500 ale brutto, a jak dostanie się na cały etat to może uznać się za szczęsciare, bo obecnie ok. 70 % asystentów pracuje na 0,9 etatu, ok. 20 % na 0,75 i 0,5 etatu, a banalne 10 % na pełny etat.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie pracuje bo chętnie przeniosę się tam>
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
900 złotych na czysto jest dużo? Nie sądzę!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
2.000,00?? Ciekawe gdzie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale z ciebie śmieć po kij ty żyjesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bo na Długiej jest siedziba regionu!!!
co do Warszawy ma jechać
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a może on był na własnej działalności, bo ja po trzydziestu latach jako kierowca c+e 2500tyś na czysto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo maja kochankow..kurierow..i wszystko gdzies..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo maja kochankow..kurierow..i wszystko gdzies..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nabzdyczone ? Zapraszam na okueneczko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie opłaca sie pracować, wy chyba jesteście naganiaczami do pracy na poczcie polskiej, bo tam nikt nie chce za śmieszne pieniadze jakie poczta płaci , pracować, ja po 35 latach pracy na poczcie polskiej mam na czysto 2245 zł........ponadto wymagania mają jakbyś dostawała 7000 tyś na rękę.......
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
da sie...da..a cooo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PŁACA NA POCZIE JEST BARDZO NISKA I KIEROWNICTWO DO DU Y.NIE POLECAM TAM NIKOGO GDAŃSK I OKOLICE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapewne in post ale oni tez gówno płacą i nie zatrudniaj na umowę o prace tylko na zlecenie przeważnie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
kogo to obchodzi ile lat , dni i miesięcy ma twoje dzieckop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
całe guano
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozmowa kwalifikacyjna dla mnie była banalna, ale to może ze względu na stanowisko - asystent ds. obsługi klienta, czyli praca na okienku. Pytania standardowe typu: dlaczego PP S.A., doświadczenie w sprzedaży, wykształcenie, jakbyś się zachował w sytuacji z trudnym klienntem itp. Jeżeli chodzi o zarobki są MARNE i nie wspomnę o tym, że bardzo żadko się zdarza, aby pracownik pracował w pełnym wymiarze godzin. Najwiekszy etat to 0,9. Czyli reasumując kredyt w banku odpada. Mi nawet w sklepie na raty nic nie chcą dać, bo mam za małe zarobki. Oczywiście są plany zadaniowe, za które jest premia w wysokości ok. 30 zł. brutto, także nawet człowiekowi nie chce się starać. Kolejnym minusem jest to, że nie pracujesz tylko i wyłącznie w danej placówce na którą jest rekrutacja. Rzucają Cię po swoich filiach lub innych urzędach. Jako pracownik PP odradzam pracę w Poczcie Polskiej S.A., która wciąż w 80 % jest monopolistą w naszym kraju i ma gigantyczne obroty, a na wynagrodzenia dla pracowników żałuje każdej złotówki, o podwyżce pensji już nie wspomnę. Dlatego jestem na etapie zmiany pracy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
zabawa jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pracuję w Gdyni ponad 20 lat i dygam okienko kasa ekspedycja mam 2600brutto i jak ktoś nie pracuje na poczcie niech wogole się zamknie praca jest cięźka a pensja słaba
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokładnie, zgadzam się z Panią. Pracy jest bardzo dużo, a pensje jak dostaje to się płakać chce.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadza się praca ogromnie ciężka, kierownictwo wymagające aż do przesady, a pensja nędzna, ja po 25 latach pracy na poczcie polskiej mam netto 2190 zł......cyrk, prawda, odradzam , sama wolę iść do lidla,, zmieniam wkrótce......
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pracowałam na poczcie do porodu czyli do lutego. Nie wiem jak wygląda z pracą w nocy jakie to są dodatki ale gdy się zatrudniałam 2 lata temu to również na zastępstwo i na początek to było tylko 1480zł brutto(marnie) ale do tego były dobre premie (mni. 200zł m/c). Po roku dostałam normalna umowę i ze stawką 1750zł brutto(lepiej) ale wraz z nowym dyrektorem zmieniły się zasady premiowania (od sprzedaży towarów a jest ich masa: poduszki, znicze, gry itp. na poczcie to jakaś paranoja) i wychodziło to dużo dużo mniej. Praca przy okienku jest ciężka ze względu na nie miłych ludzi którzy zawsze maja o coś pretensje, niestety nie stoją potulnie jak w banku i czekają na swoją kolej tylko sie awanturują (ale taka praca). Jeśli uda ci się wkręcić na szkolenie z Banku Pocztowego to też można zarobić dostajesz prowizje od każdego kredytu, założenia konta itp, nie jest może tego dużo ale zawsze coś. Poza tym naprawdę jest to odpowiedzialna praca z dużymi pieniędzmi i każdy brak w kasie, znaczkach, towarach pokrywasz z własnej kieszeni. Ja lubiłam tą pracę ale trzeba mieć dużo cierpliwości i wewnętrznego spokoju.
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
A co do pracy po zamknięciu to prawda siedzisz tak długo aż się rozliczysz a nie daj boże niech w kasie głównej coś nie nie zgadza ( nie o jakieś tysiące ale wystarczy że saldo nie zgadza się o grosz to siedzisz i szukasz aż znajdziesz i nikt ci za to dodatkowo nie zapłaci. :(
Często z dziewczynami siedziałyśmy do np. 22 , a zmiana kończy się o 21. Poza tym u nas było tak że nie ważne że jesteś na okienku masz czas wolny idziesz pomóc na ekspedycje bo tam zawsze jest co robić. Jednym słowem jest zap... ale z fajnymi ludźmi się pracuje. Jak w każdej pracy są plusy i minusy.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
zaproponowali 1400 brutto plus dodatek kasowy 100 brutto.....
Chyba jednak nie opłaca mi się oddać dziecka do żłobka prywatnego, bo zostało by mi 200 zł :(
masakra jakaś..........:(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
macie racje beznadziej
najwarzniejsze ze jest praca zarabia sie na renke 1000.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Wiesz co .... z Twoją znajomością j. polskiego ... 1000 zł to i tak o wiele za dużo.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
koleżanka pracowała na poczcie i mówiła ze bieda, dostała najnizsza krajowa :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Teraz już nie ma żadnego dodatku kasowego, mundurowego, szkodliwego itp. Wszystko pozabierali dosłownie wszystko. Nawet planują od przyszłego roku tj. 2013 zabrać trzynastkę z okzji Dnia Pocztowca!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

dodatku kasowego nie ma juz z 12 lat, piszesz kłamstwa, pewnie podstawili cie żebyś naganiała pracowników na pocztę polską, bo tam nikt nie chce pracować, wypłata tak nędzna,że zdechnąć z głodu idzie.......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
karolina1982 uwierz mi w banku też potulnie nie stoją... wiem bo pracowałam. Prawda jest taka że przychodzą do takich miejsc i chcą być obsłużenie jak w supermarkecie że kładą na ladę ty mówisz ile oni dają i wychodzą- Ani dzień dobry ani pocałuj mnie w d...
Ludzie uważają że skoro ich obsługujesz to jesteś nikim! wychodzą z założenia że klient=pan i tak cię traktują czy jesteś panią w sklepie czy na poczcie czy banku!!!
image

image
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja pracuje w Poczcie Polskiej jako asystent przy wymiarze czasu pracy 0,875. Otrzymuje 1250zł + oczywiscie premie. Na reke wychodze ok 1100 zl. Uwazam to za porazkę Poczty. Człowiek tyle lat sie uczyl by uzyskac wyzsze wyksztalcenie i za takie marne pieniadze pracuje, a praca jak wyzej wspomniano odpowiedzialna i czasem wykonczająca. Nasuwa sie jednak pytanie?? Gdzie mlodzi ludzie na poczcie zarabiaja po 1700 zl lu wiecej brutto??? Nigdzie, gdyż dobre czasy dla PPoczty, gdzie byly podwyzki niestety juz mineły, oczywiscie z niekorzyscia dla mlodych ludzi szukających stałej pracy. Za ta samą robotę w moim urzędzie, na tym samym stanowisku, z tym ze z wiekszym stażem asystent ma 2 razy wyzszą podstawę( nie wspominając o dodatku stażowym)
Pozdrawiam wszystkich pracowników Poczty Polskiej.
PS Ciekawe ze listonosz tyle zarabia...??? A może rozliczany pit byl z zagranicy???
PS' Plusem w zarobkach są premie roczne tzw "łącznościowiec"(choc mają je zlikwidować), bony, czy też dodatki na swieta, wczasy pod gruszą itp. Tego akurat wszędzie nie ma.
Proponuje jednak sie mocno zastanowic nad pracą w Poczcie. Sama chciałabym zmienić, jednak nasz rynek pracy wcale nie jest sprzyjający, wręcz przeciwnie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może ten listonosz miał 2 prace??
Ja pracowałam jako listonosz i miałam 1700zł brutto+premia+zwrot za paliwo+kasa od ludzi.Źle??Nie dlatego mam zamiar wrócić.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam osób które pracowały lub pracują na stanowisku listonosza. Proszę o kontakt kamyk54@op.pl. Mam kilka pytań lub prozę wysłać wiadomość na pw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja koleżanka zarabia 1800 zł na rękę, ma dodatki, opłaty do wczasów itp.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak ty to zrobilas bo ja wysylam cv i nic a jestem po szkole pocztowej a cv wysllaam juz z milion ;/

kumpela praacuje i przestrzegala mnie przed poczta mowi ze to co sie tam dzieje to kosmos teraz
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja pracuje jako listonosz mam na 7 godzin, pensja to 1350zł brutto, rzeczywisty wymiar pracy wynosi 9-10 godzin ,bo po przyjściu z rejonu muszę się jeszcze rozliczyć.szukam innej normalnej pracy bo z tej nie da się wyżyć, praca na Poczcie to porażka i szkoda własnego zdrowia , do tego dochodzi zazwyczaj debilne kierownictwo
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
doreczyciel paczek zarabial 5000 zl (niekazdy zalezy od rejonu)ale gdy poczcie swiadczyla uslugi firma prywatna i bylismy na dzialalnosci odjac nalezy paliwo podatek i zus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
super ale czy ktoś może zna odpowiedź na moje pytanie:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja pracuje jako listonosz od ponad 20 lat.Na reke biore 1650 zł.Od 3 lat nie było zadnej podwyzki.Od stycznia zabrali jeszcze dodatek kasowy i dodatek za staż pracy !!!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja zaczynając pracę dostałam regulamin o zwoplnieniach grupowych od lutego:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo tam po znajomosci..panie wchodza i zaspakajaja rynek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale kłamiesz, skąd takie informacje, podstawili cię,żebyś naganiała pracowników na pocztę, jesteś pozbawiona hamulców, wstyd,że takie osoby tak kłamią, ja pracuję na poczcie polskiej 34 lata i mam netto 2234 zł ze stażowym 600 zł , z śmieszną premią....210 zł brutto i drugą premią 60 zł. brutto, gdyby mi to zabrali, a zabiorą, to od razu zwalniam się , bo takiej pensji śmiesznie małej nikt w polsce po tylu latach nie ma , doprawdy poczta polska potrafi docenić takich pracowników ze stażem powyżej 30 lat pracy, nich szybciej zdychają, a takie paniusie typu --ania-- nagoni nam więcej takich jeleni za minimalną o niskich wymaganiach, coś jak niewolnik poczty polskiej...........hańba,,,,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jeszcze musisz siedzieć po godzinach i po skończonej swojej pracy i pomagać takiej starej babie przed 60 - kumoterce kierowniczki i po 12 w nocy idziesz do domu aż ci się zwidy widuja ze zmęczenia--- tak jest w pruszczu gdański 1
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pracuję w małym miasteczku w wojewodztwie dolnosląskim ,na pół etatu(jak większosć )po 4 godziny -realnie 5, 6 h w systemie zmianowym z jedna sobotą miesięcznie,brutto 825 zł(wyższa ze względu na dojazdy) + premia za nadgodziny- razem netto ok 700 zł.Niefajnie są konstruowane umowy o pracę - na zastępstwo,okres próbny i z powrotem na zastępstwo-plusem jest legalna praca i składki minusem brak stabilizacji - umowy w nieskończonosć na krótki okres czasu ,(mało z nas ma umowy na czas nieokreslony lub na więcej niż rok )-nie możesz szukać dodatkowego zajęcia, bo musisz byc dyspozycyjna .Na dojazdy odchodzi 140 zł,zostaje ok.560 zł.Wiecej godzin nie chcą przyznać,niewiele osob ma 6 czy 7 godzin, pozabierali od stycznia rozne dodatki - nie za dobrze,ale mogą tak manipulować bo u nas jest wysoki stopień bezrobocia i zawsze więcej chętnych niż miejsc pracy.Listonosze mają 1400-1500 na rekę 8 h pracy i zwrot kosztów za paliwo.W razie utraty pracy mogą chociaz dostać zasilek dla bezrobotnych, a my nie.Lepiej jest chyba sprzątać na poczcie , gdyż nasza sprzataczka ma za 6 h pracy 1200, po 4 h ma luz i zadnej odpowiedzialnosci finansowej,kontroli i ciągłych raportów.Jesli chodzi o paczki , to na terenie miasta rozwożą je pracownicy firm prywatnych , które wygrały przetarg nie wiem ile zarabiają, a na terenach wiejskich listonosze.Nie wiem czy wysokosć wynagrodzenia jest zróznicowana w zależnosci od województwa czy oddziału poczty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Zostałam dziś zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko ds. planowania i monitorowania kosztów w Poczcie Polskiej.
Przez telefon Pani poinformowała mnie, że będzie to trwało ponad 2 godziny. Rozmowa, testy. Troszkę mnie to zaskoczyło. Czy ktoś był na takiej rozmowie? Proszę o pomoc i instrukcje jak to wyglada, jak się przygotować ?
I jeszcze jedno...Czy ktoś wie ile zarabia osoba na takim stanowisku?
Będę wdzięczna za pomoc :-)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wrzos i jak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak wynik?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no pochwal się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dostałam kilka dni temu pracę na poczcie w małopolsce jako asystent. Zaoferowali (umowa na zastępstwo) 1550zł brutto plus od 10-20% premii, która zależy od tego czy byłam we wszystkie dni w pracy czy kasa się zgadzała itp. pracę zaczynam od poniedziałku i strasznie się boję czy dam radę, bardziej mnie martwi odpowiedzialność finansowa. Pracuję na 1.0 etat soboty są pracujace ale za to oddaja mi jeden dzień wolnego w tygodniu plus świadczenia socjalne. Mam nadzieję że będzie dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ŻYCZĘ CI POWODZENIA HAHAHAHAHA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłem na takiej rozmowie w zeszłym tygodniu w Gdańsku na stanowisko Kierownika ds operacyjnego przesyłu palet.
Rozmowa kwalifikacyjna: (podobno ostatni etap) - było nas cztery chłopaków - był to assessment center - trzymali nas prawie 8 godzin - testy, rozmowy, key'sy, potem rozmowa z dwoma dyrektorami... + 3 osoby z dzialu kadrowego - masa ludzi - okazało się że wygrałem tylko niestać ich na mnie. Takie info otrzymałem. Pytam się na co musiałbym się zgodzić zeby ich było na mnie stać to powiedzieli mi: 2400 zł na reke... za stanowisko kierownicze w Gdańsku marne pieniądze... wiec macie porównanie jakie zarobki sa w gdansku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ponoć taka metoda rekrutacji, że im więcej włożysz wysiłku w zdobycie danego stanowiska tym potem masz mniejsze wymagania, bo niby nagrodą jest już to że masz posadę ;/ i właśnie firmy robią rekrutację, testy itd a potem oferują 1 tys złotych i ludzie się na to nabierają ;/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
ZAPOMNIJ O ROZMOWIE TO TYLKO FIKCJA ;I TAK PRACE DOSTANIE ZNAJOMEK.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
racja, ja pracowalam w dziale oddawczym-wpisywalam listy i mimo ze pracowalam dluzej od corki listonosza to ona dostala umowe o prace ja z koncem roku zostalam zwolniona bo jedyne na co zasluzylam to umowa zlecenie (nie mam na poczcie nikogo ani mamy ani taty)a to ze wczesniej zapiepszalam 7-8 h dziennie i bylam sama na popoludnie sie nieliczylo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
co za bzdury, poczta si e sadzi jakby płaciła krocie ludziom, a płaci tak nędznie, że nie warto zawracać sobie głowy, w biedronce na start masz więcej i mniejsza odpowiedzialność.Poczta to obciach i tyle , zarobki, ich wysokie mniemanie o sobie, powszechny mobinng za aprobatą dyrekcji--- to są ich wytyczne--- wstyd ,że poczta istnieje i tak się zachowuje.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam sie zwlaszcza z ta kwestia pracy jako sprzataczki na poczcie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale ty wciskasz kit ludziom , wstydziłabyś się , pewnie dostajesz 100 zł brutto,że naganiać ludzi za darmo do pracy, co za podła osoba.................................poczta płaci nedznie , listonosz w gdańsku po 12 godzinach pracy dostaje śmieszne pieniadze, około 2120 zł na rekę z wszystkimi dodatkami i to po 20 latach pracy........................
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na umowe zastepstwo, na 7h pracy , wiec nie caly etat, ok. 1000zl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja pracowałam na poczcie w zeszłym roku czyli 2009 tylko miesiąc właśnie w okienku i nie polecam nikomu, była to praca na 0.5 etatu dostałam trochę ponad 700 zł. Niby na pól etatu ale wychodziło dłużej bo trzeba się z wszystkiego rozliczyć więc 1 h na pewno dłużej. Pozatym klienci bynajmiej tam byli okropni wyzywali od różnych od złodziji i nie tylko ... Nawet gorzej więc straszna nerwówka pozatym duża odpowiedzialność...
nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
listonosz to ładnie zarabia gdy jest termin emerytur i rent - potrafią nawet wrócic z urlopu by obsłuzyć swój rewir..ehh to dopiero jest kasa - druga pensja normalnie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie bierzcie pracy za mniej niż 2000 na rękę! Zacznijmy zmieniać coś w tym syfiastym kraju!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3
tak lepiej siedzieć na dupie i nie mieć na rachunki .....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Jutro ide na rozmowe na Targ Rakowy na zastepstwo,na caly etat.. na zastepstwo czyli moze byc na 1 m-c czy moga potem zatrudnic na stale?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umowy na okres określony najczesciej dają a potem przedłużają lub nie. Nie wiem jak jest w innych urzędach ale tam gdzie pracowałem był totalny bałagan. Choc widzę, ze mój listonosz też potwierdza a nawet w Pruszczu chyba się niezbyt dzieje. Zresztą listonosze dostają grosze (Ci bez stażu oczywiście) a zalezy jeszcze jaki rejon dostaniesz i jak się pracując jako listonosz sprawdzisz w roli akwizytora (sprzedaż ubezpieczeń, zakładanie kont itp.)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
normalnie masakra jak to czytam.....wszędzie nędza w tym kraju...
tylko wziąć to wszystko i w powietrze rozp......
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pracuję w poczcie 25 lat jako asystent. Posiadam umiejętności kontrolera i naczelnika, znam język angielski i francuski, biegle obsługuję komputer, zarówno soft i hard, jestem miła, elokwentna i inteligentna, bardzo szybko przyswajam wszelkie nowości etc, etc...... zarabiam 1600 netto, po opłaceniu PZU i składki związków zostaje 1500 netto. Dodatkowo otrzymuję dodatek stażowy, jednak dla nowych pracowników nie jest on przewidziany. Przez 25 lat przyzwyczaiłam się do pracy bez tzw. przerwy śniadaniowej. Zastanawiam się "co ja tutaj robię" i wiem, że po tylu latach pracy nic dobrego mnie już w poczcie nie spotka.
NIE POLECAM TEJ PRACY NIKOMU, KTO MA CHOĆ TROCHĘ AMBICJI: MARNA PŁACA, OGROMNE WYMAGANIA, NĘKANIE CIĄGŁYMI BEZSENSOWNYMI KONTROLAMI, BARDZO DUŻA ODPOWIEDZIALNOŚĆ MATERIALNA - WYJŚCIE BEZ PENSJI NA KONIEC MIESIĄCA WCALE NIE JEST WYMYSŁEM, TO TYLKO WIERZCH TEJ GÓRY. Polecam osobom, które chcą pracować w fabryce przy taśmie i jako jedyna osoba ją obsługiwać, bo zwolniono już tylu pracowników, że właściwie tylko na kradzionych pracownikom, ku chwale poczty, godzinach to jeszcze egzystuje. Z jednej strony otrzymywać, często niezasłużone, razy od klientów, którzy nie rozumieją i mają rację dlaczego pani patrzy w komputer tak długo i nic nie robi.... bo ten właśnie komputer "mieli" dane z szybkością ślimaka, a drukarka leniwie przyjmuje dane wielkości jednego wiersza. Dlaczego przy paru stanowiskach tylko jedno pracuje, a reszta świeci pustkami... sama tego nie rozumiem ale wiem, że po 12 godzinach przy okienku, oczywiście bez przerwy, nie wiem jak się nazywam nie mówiąc o tym, że nie pamiętam czy skasowałam od klienta te 500zł, czy nie.. ale to okaże się na koniec dnia :)
Druga strona jest za moimi plecami, bo nie tylko okienko jest moim miejscem pracy ale również ekspedycja lub kasa, czyli tu klienci a tam czeka jeszcze rozliczanie listonoszy z listów, wyekspediowanie listów i paczek do WER-u lub rozliczanie przekazów i cała reszta... dla niewtajemniczonych cicho-sza. Często myślę, że to dobra praca dla kombajnu wielozadaniowego lub Bogini Kali-wielorękiej.
Zastanawiam się nad emigracją zarobkową, bo praca w poczcie i w Polsce to masakra i rzeź niewiniątek.............Pozdrawiam
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 1
napisałaś całą prawdę o tej instytucji! pracowałam przez miesiąc i to co tam zobaczyłam.... to masakra ( to delikatne określenie),
nie myślałam, że taka instytucja jak Poczta Polska ( piękna nazwa) jest w takim stanie....
dlaczego nikt nie interesuje się pracownikami nikt żadne związki ( a są zdaje się dwa) żaden PIP
Podziwiam ludzi, którzy tam pracują!!!!a jednocześnie dziwię się, że pozwalają na takie traktowanie....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile mozna zarobic na 3/4 etatu przy okienku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
??????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm... to łatwo policzyć. Nowy pracownik na początek przy zatrudnieniu na cały etat dostaje 1400-1500 brutto na 3/4 et. wychodzi około 1000-1100 zł. brutto. Stawki zależne są od miasta i raczej nie ma co liczyć na pracę po 6 godzin :( za nadgodziny wolne. Teraz była PODWYŻKA PŁAC... dostałam 14 złotych. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co oznacza umowa na zastępstwo?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Umowa na zastępstwo to nic innego jak po prostu zastępstwo. "Etat", który długo choruje lub jest na macierzyńskim zastępuje się osobą zatrudnioną na czas określony... inaczej zapycha się dziurę. Umowa skandalicznie niekorzystna bez większych szans na przedłużenie. Przeważnie takie umowy zawiera się za pośrednictwem agencji pracy... To tak w skrócie, wielkim skrócie. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To mnie teraz załamałaś :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj, nie zawsze tak bywa. Pójdziesz na rozmowę i dowiesz się wszystkiego. Koleżanka pracowała w US w zastępstwie(dziewczyna była na wychowawczym) jak wróciła do pracy to moja koleżanka sprawdziła się i przełożony zaproponował Jej nowy etat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
... pisałam jak to wygląda w poczcie. Przykro mi ale już żegnałam tyle fantastycznie pracujących osób, że moje spojrzenie na ten temat jest okrutnie realistyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale zawsze to jakieś doświadczenie....chyba i tak się skusze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
koleżanka pracowała kilka m-cy na poczcie i powiedziała mi dokladnie to co napisała bea-bydgoszcz i jeszcze trochę więcej ;)
I powiem Wam, że po tym co mi ta koleżanka opowiadała dziwię się jak widzę uśmiechniętą panią na poczcie i wtedy bardzo ładnie dziękuję ;)
(p.s. nie należę do niemiłych klientów, którzy się czepiają)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
stary wątek, ciekawe czy paulina poszła pracować na pocztę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to gratuluje... szczególnie składek na związki:) a nie lepiej jest po prostu zmienić pracę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na 3/4 etatu na okienku mozna zarobić na dzień dzisiejszy 1200 zł. brutto, czyli ok. 903 zł. netto plus ok. 90 zł. premii + ekwiwalentu. Reasumując wychodzi 1000 zł. netto. Chyba, że urząd wyrobi 100 % planu zadaniowego, w tedy premia jest większa, ale i tak marne są to piniądze. To jest przykład pensji nowo zatrudnonego pracownika.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Praca na 3/4 etatu to praca 6 h dziennie. Ale pracujesz po 8 h i za te dwie godziny nikt Ci nie zapłaci. Pensja 900 złotych netto - dojazdy 20 km = 600 złotych do ręki, pozdrawiam i nie polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz rację , praca na poczcie to totalny wyzysk.najbardziej mnie śmieszą pocztowe wymagania, płacą mniej niż nap. w biedronce, a wymagaja jakbym dostawała pensję 3000 tys netto. po 30 latach na poczcie stwierdzam, że moja pensja jest niższa niż ci co dopiero przychodza do pracy w biedronce. wiem o takich mobingach, za które kierownictwo i naczelnik z pierdla BY nie wyszli, a wszystko jest wyciszane w dyrekcji BO TE MOBINNGI TO JEST OCZYWIŚCIE WYTYCZNE DYREKCJI W GDAŃSKU , związki nic nie robią, bo powinny być niezależne, a nie d*pkami trzęsą o swoje marne posadki. POCZTA TO ZMORA, WSTYD I HAŃBA POLSKI...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
MY MUSIMY SIEDZIEC DO PÓŁNOCY NA POCZCIE I POMAGAĆ ZNAJOMEJ KIEROWNICZKI, PANI OWA MA 60 LAT I POWOLNA JAK ŻÓŁW , NIE MAMY ZAPŁACONE ANI GROSZA , NADMIENIAM ,ŻE NIE MOŻESZ SIĘ WYŁAMAĆ, BO.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

g*wno prawda, skąd ty to wiesz, ja pracowałam 8 lat jako listonosz, to wiem.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tesciowa pracowała całe życie w Poczcie Polskiej zdrowie tam zmarnowała i nerwów sie najadła.Co chwila ciecia pensji,etatow i ciagle nowe obowiazki jak np zakladanie kont czy lokat oszczednosciowych na siłe-jak nie wyrobisz planu to wypad...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile mozna zarobic przy okienku na caly etat na poczatek w Gdańsku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam w Gdańsku na rozmowie (praca przy okienku).
Na cały etat oferują najniższą krajową - 1380 brutto + premia - na rękę wychodzi nie więcej niż 1100-1200 zł. Od razu zaznaczają, że nie ma szans na podwyżkę przed upływem 3 lat... Samo zatrudnienie zależy od naczelnika poczty.

Ps. Inaczej zarabiają pracownicy, którzy pracują kilka lat, bo byli zatrudniani na innych warunkach. Teraz oferta jest taka jak napisałam....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
miesiąc temu mój Mąż był w sprawie pracy jako listonosz...



zarobki - żenada przez wielkie Ż ;)

bo co to jest 1600-1800 zł BRUTTO (w tym premia 15%)?

niższa stawka była na poczcie na Zaspie, wyższa w Jasieniu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wk mnie ze przy okienku mozna zarobic 1200 zl...pracy wpizdu,kademu sie spieszy ,kazdy steka stajac w kolejce z paroma rachunkami i tysiacem pytan i mysli ze babki tam pracujace nic nie robia i zarabiaja 3 tys....
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
jeszcze ta premie musisz dostac, bo o kazda pitole musisz pisac wyjasnienie i zabieraja ci 20% premii. 5 bledow w miesiacu i lipa. a jak zrobisz wiecej, to ci bledy przechodza na nastepny miesiac...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja pracuje na poczcie juz 5 lat i dziwi mnie ta stawka najnizszej krajowej! nigdy zarobki nie byly az tak male! 2000 zl brutto plus premia co miesiac, srednio 12-15 %. w okresie swiatecznym duzo wieksza.... faktycznie fundusz socjalny jest dobry, sa dofinansowania do wczasow, bilety do kina, premia roczna (trzynastka)! stazowe po 3 latach juz sie nalicza.... takze ja uwazam ze nie jest zle!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Moja znajoma zarabia 1600 na rękę z premią. pracuje na poczcie na Przymorzu:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej,co by sie stalo gdybym zaszla w ciaze bedac na umowie na zastepstwo?co z ubezpieczeniem,urlopem macierzynskim itd?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
2 tys plus premia?

Mój mąż pracuje jako listonosz i zarabia najniższą krajową...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
??? podbijam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja mam pytanie do listonoszy. Jak to jest ze zwrotami podatkow czy rentami i emeryturami, ktore przynosi sie do domu?
Moj zawsze sobie zabieral koncowke (ok. 5pln). Nigdy nie dal calosci do reki. Zawsze potracal zanim wyplacil.
Czy to wszedzie tak sie dzieje czy tylko u mnie?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
szok. u nas nigdy listonosz sam sobie nie wziął. teraz mają gorzej bo coraz więcej ludzi ma na konto wpłaty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
masakra. u nas z babciowej emerytury nic sam nie zabieral. otrzymywal za to, ze przynosil do domu, to było ponad 10 lat temu, ale zeby sam sobie zabral?, ja bym sie upomniala gdzie calosc, albo powiedziala, ze odbiore na poczcie
image
SEMPER IN FLORE - DEKORACJE KWIATOWE SAL, KOŚCIOŁÓW, BUKIETY -http://semperinflore.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej,co by sie stalo gdybym zaszla w ciaze bedac na umowie na zastepstwo?co z ubezpieczeniem,urlopem macierzynskim itd?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki :) milego dzionka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko u Ciebie. To zwykła pazerna świnia. Poskarż się że nie otrzymujesz całej kwoty a wyleci z roboty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No ja nie mogę. W szoku jestem. Jestem listonoszem, a raczej listonoszką (: Mam umowę o pracę na zastępstwo. Na umowie 1700zł brutto. W listopadzie miałam 11 dni przepracowanych i otrzymałam 810 zł do ręki z premią. Jutro czekam na kolejną wypłatę za grudzień. Zobaczymy ile mi wyjdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na umowie na zastępstwo NIC sie nie nalezy jak w ciąze zajdziesz. nie przedłuza się umowa do dnia porodu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
około 2 tys. na rękę
pani z okienka z kilkuletnim doświadczeniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to ładna pensyjka.. ja już milion razy słałam swoje cv gdy tylko szukali kogoś na górnym śląsku na zastępstwo ale zastanawiam się czy jest sens od przeszło 2lat zawsze przy ogłoszeniu pojawia się wciąz ten sam email gdzie wysyłac niejaka pani Dorota S... to chyba jakaś wyrocznia jeśli chodzi tu o ten region...niby zawsze pilnie potrzebuję ale nigdy nawet nie odpisali daj se pani spokój czy coś w ten deseń:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ponoć znowu ogłoszenia się pokazały - Mąż mi dzisiaj rano mówił :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja idę jutro na rozmowe:)
image
image
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
to napisz co i jak ;) i jaką stawkę Ci powiedzieli :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A więc tak praca na rok na umowe-zastępstwo 1225na rękę plus premia 12%od sprzedaży.
image
image
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Hej,ale bylas juz na rozmowie u Naczelnika poczty czy na Targu Rakowym? a na jaką filie aplikowałaś? pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponoć największy horror jest we Wrzeszczu na Grunwaldzkiej, znam dwie osoby, ktore nie wyrobily.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A napisz cos wiecej bo ja sie tam "czaje" jak bedzie etat..mialabym blisko ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
upppppp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To masz super, ja pracuję 16 lat i moja podstawa brutto to 1700 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2250 zł, brutto, i na nic więcej na twoim miejscu nie liczyłbym, może po 50 latach dostaniesz garba......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

RE ile zarabia się na poczcie??

praca na poczcie nie należy z pewnością do wymarzonych odpowiedzialność finansowa naprawdę duża a przy zarobkach 1500 brutto (bo przez pierwszy rok dwa więcej niema na co liczyć ) niema za bardzo z czego oddawać a niema nieomylnych ludzi!!!!!!!dodatki kasowe to przeszłość premie śmieszne dodatki nocne to jakiś żart 40 zł brutto za kilka nocek w miechu.Oczywiście trzeba każdemu klientowi coś proponować bo nie daj boże tajemniczy klient to po premii i wielka chryja.Klienci też często są niemili nieuprzejmi i awanturujący się choć często ich rozumiem bo brak wielu informacji które powinny być wywieszone nie są i powstają niemiłe sytuacje.Naprawdę ciężki kawałek chleba za marne pieniążki.Duża odporność na stres i dokładność to podstawa jak chce się tam pracować.Warto zadać sobie pytanie czy warto!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę nie wierzcie w te magiczne 2 tyś. plus premia, to bzdury.
Masowo nasyłane kontrole i testy, które mają sprawdzić kompetencje pracowników okienkowych są tylko po to by odjąć od wypłaty co się da.
Władze poczty chcą z niej zrobić "Biedronki"... zasada trzech "P" - przywitanie, podziękowanie, pożegnanie... rozumiem zasady kultury i znam ogólnie pojęty savoir vivre, jednak czasami wychodzę na idiotkę jeśli ten sam klient podchodzi do mnie kilka razy i za każdym razem słyszy "dzień dobry" i "do widzenia", a jeśli tego nie powiem, a w kolejce stoi "tajemniczy klient" to mam po premii.
Testy są.... hmm z kosmosu i jeśli trafi się na jakiś obłędny zestaw to porażka. Forma zapisu testu odpowiada formie zapisu regulaminów i cenników a nie formie wypowiedzi, którą stosuje się w rozmowie z klientem. Gdybym z ten sposób rozmawiała z ludźmi nikt nie rozumiałby o czym ja mówię.
Jest jeszcze jeden aspekt, który niesamowicie mnie wkurza... od pewnego czasu stosuje się zasadę, iż każdego pracownika można przenieść z jednego urzędu na drugi bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Wygląda to tak, że pracując na pewnym urzędzie w pobliżu, którego się mieszka, nagle zostaje się przeniesionym na drugi koniec miasta lub wioskę, a osoba, która do tej pory tam pracowała dojeżdża w odwrotną stronę. Nie zawsze akurat tak się mijają, lecz często to się zdarza. Nie wiem jaki jest sens tego działania ale może chodzi o zniechęcenie do pracy i tym samym zmuszenie do samozwolnienia, bo dojazdy i zmiana rytmu pracy często burzą to minimum stabilizacji życia rodzinnego. Mam koleżankę, która po 10 latach pracy coraz częściej myśli o odejściu właśnie z powodu takiej zmiany, która rozłożyła jej rodzinę na łopatki... dzieci wagarują, nie odrabiają lekcji, bo mama cały dzień w pracy, zero kontroli, a wieczorem pada ze zmęczenia... ostatnio zasnęła rozmawiając ze mną przez telefon. Jakaś psychoza.... niestety uważam, że za taką pracę należy się odpowiednie wynagrodzenie a tu słychać o zmniejszaniu etatów, czyli będę pracowała po 8-10-12 godzin, a otrzymam wynagrodzenie za 7 reszta będzie "zapłacona" w dniach wolnych, jednak jeżeli ja dostanę wolne to kolejna osoba bedzie musiała dłużej pracować i znowu ona dostanie wolne i tak w kółko.
Powtórzę na poprzedniczką "Warto zadać sobie pytanie czy warto!!!!!!!!!!!"
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znowu pojawilo sie ogloszenia na Al.Grunwaldzka? czy ktos tam byl na rozmowie? czemu tam tak czesto sie zmienia obsada
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
uppppppp
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ogólnie pewnie dlatego, że ludzie nie chcą pracować za najniższą krajową, oficjalnie na nie pełen etat, w praktyce ponad cały :]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak wyglada rozmowa rekrutacyjna na poczccie na stanowisko asystent ds. obsługi klienta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozmowa? zapewne spytają jakie znasz uslugi pocztowe. Ale nie pakuj sie w to bagno....ja sie wpakowąłam i ciezko odejsc wiesz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
najpierw wzywaja cie na Targ Rakowy,tam rozmowa ok .3 min.przegladniecie twoich dokumentow,pytania o doswiadczenie pracy z ludzmi itd. i mowia ze odezwa sie w tym samym dniu,tzn ze sie nie odezwa - bo jak cie chca to od razu jedziesz na rozmowe do danego naczelnika poczty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysłałam aplikację na stanowisko ds.obsługi kasy zbiorczo-zasilającej.Czy ktoś wie jakie są zarobki na tym stanowisku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wysyłasz aplikację bez wiedzy o zarobkach-bez sensu pewnie 1000n
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żaden urząd w naszym kraju nie podaje zarobków w ofertach pracy.Patrz:www. zus.pl, http://www.publiczni.pl UM, itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zarobki się negocjuje.Dlatego warto wiedzieć ile można zażądać by nie przeholować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w poczcie zarobków nie negocjuje się :)
Przewiduję, że na stanowisko w Kasie ZZ pensja 1500 brutto na cały etat. Poczta uważa, że pracownicy "leżą na ulicy" jak śmieci, wystarczy podnieść któregokolwiek, dać minimalną pensję i jest OK.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jakie godziny pracy jako ten asystent pocztowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cały dzień,bo to praca zmianowa, czyli w zależności od grafiku i okienka od 7-21.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Godziny są różne, przykładowo 6-14, 13-21, 8-16, 10-18 wszystko zależne jest od potrzeb danego urzędu. Często się zdarza praca popołudniami lub środek co jest wykańczające fizycznie i rozbija życie rodzinne. Za nadgodziny nie płacą i nie będą płacić, jednak można liczyć na wolne:) Proszę uważajcie poczta zatrudnia na umowy śmieciowe-moja koleżanka była zatrudniona na 1/2 et przez parę lat, a faktycznie pracowała po 8 godzin i więcej. Zwolnili ją niespodziewanie i nawet zasiłku nie mogła otrzymać, bo przy takim etacie nie przysługuje mino faktycznej pracy na cały. Mnożą się umowy na zastępstwo, które są największym śmieciem, nie znam osoby, która z takiej umowy przeszła na konkretny etat. PP jako pracodawca powoli dobija do mitycznej już "Biedronki". Pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
... tak a propos zarobków... pomyślcie jeżeli średnia krajowa w tej chwili wynosi grubo ponad 3 tyś, czy znacie kogoś kto pracując jako szeregowy pracownik otrzymuje takie wynagrodzenie (?) W poczcie jest podobnie i niestety na nic nie ma pieniędzy na podwyżki również.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś wie ile zarabia przedstawiciel handlowy Poczty Polskiej????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nikt nie wie? :>
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aga dowiedziałam się u żródła: może do 2600 brutto, ale własny samochód, jest zwrot za paliwo.
:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zawsze wydawało mi sie, że więcej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mnie za prowadzenie poczty w agencji ubezpieczeniowej + obsługa klienta w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych zaproponowano umowę zlecenia i 1100 na rękę. I co Wy na to ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki Mawina ;) to szał jak cholera ;) i pewnie nic do tego nie ma - czyli jakiś premii?

Basia - łooo matko :P czyli prawie 12zł mniej od najniższej krajowej ;) szał ciał :D aż chce się człowiekowi w to bawić :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stanowisko ekspedient. Połowa etaty w mniejszym miescie - 800 podstawa, plus premia czasowa. Na czysto 600+. Premia zadaniowa to już tylko mit. Aby otrzymać śmieszne 30-50 złotych wiecej (czyli własnie tą premie zadaniowa) trzeba wypełnić plan narzucony przez pocztę na każdego pracownika. U mnie np. muszę sam lub kogoś namówić na prenumeratę gazety, zlecenie wrzucania do skrzynek listów poleconych, zalożyć konto, ew. wziąć kredyt. Wychodzi na to, że jakbym chciał te 30 zeta więcej otrzymać do wypłaty muszę, wydać wiecej wykonując plan.
Nie wiem czy płakać czy się śmiać ^^
Kolega z 20 letnim dośw. ma 2000 brutto na tym samym stanowisku i całym etacie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opowiem wam fajną historię. Pracuję jako asystent na okienku i miałam kontrolę. Kontrolował mnie kierownik nszej pani koordynator (okropna kobieta). I za to, że nie zaproponowałam gościowi e-przesyłki oraz za to, że powiedziałam, że priorytet wysłany po godzinie 15 być może w 90 % dojdzie na dzień jutrzejszy, a na pewno bedzie na po jutrze, chciał napisać na mnie raport. Po rozmowie z nim (musiałam go wpuscić na zaplecze) powiedział, że jednak tego raportu nie napisze, bo by zabrali mi premie. Oczywiście w duchu zaczęłam się śmiać i powiedziałam sama do siebie, żeby te marne 20 zł. brutto wsadził se w du....e. A ja nie mam zamiaru klientów kłamać, że priorytety wysłane po 15 na pewno dochodzą na dzień następny!!!!
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ile zarabia naczelnik na poczcie? Bo nigdzie nie moge znaleźć informacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomnij. Naczelnikiem zostaje pracownik, który przepracował x lat na stanowisku asystenta. Ten, który będzie znał wszystkie procedury i inne pierdoły. Przyda się także wazeliniarstwo w stronę pana dyrektora :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo g*wno płacą, dlatego mądre dziewczyny omijają pocztę polska z daleka i dlatego na poczcie ciagle brakuje ludzie, siedzenie do póżna w nocy, mała bardzo wypłata, ciągłe potrącanie śnmiesznie niskich premi.....np. 60 zł. brutto,,nedza...hahahaa wymagnia poczta polska ma ,że hohoho...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Kiedys też dostałam oferte pracy na poczcie dokladnie na dlugiej i tak jak napisalas praca w nocki, swięta.... Zrezygnowałam ponieważ po konsultacji z osobami, które pracowały w innym punktach poczty dałam sobie na spokoj. Zarobki na początek 1600 brutto. Wiem, że jezeli pracuje sie tam dłużej to ok 2 tyś można wyciągnąć.. według mnie żadna rewelacja bo za najniższą krajową to można pojsc do sklepu spożywczego i mieć nocki i świeta wolne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja pracuję na poczcie 8 lat. W mieście wojewódzkim. Zarabiam miedzy 1300-1450 na rękę. Ze wszystkimi dodatkami. To jest dużo? Mam wyższe wykształcenie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
musiałby być zdrowo porąbany żebym za takie pieniądze pracować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Praca na poczcie to praca bardzo odpowidzialna! jesli się kasa nie zgadza to dokładasz ze swoich. Jesli ktoś przychodzi ze sporą gotówką to możesz się walnąć w liczeniu ,albo możesz dostac fałszywki. trzeba byc spostrzegawczym! Mimo to jesli lubisz obsługiwać klienta, lubisz pogadac z człowiekiem to praca idealna., tylko ze kokosow nie zarobisz!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam pracowników Poczty do wypełnienia ankiety!
http://www.ankietka.pl/ankieta/121680/wplyw-instrumentow-zarzadzania-zasobami-ludzkimi-na-realizacje-celu-strategicznego-firmy.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Staż 9 lat, 1750 na ręke plus trzynastka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
moja dzisiejsza rozmowa z panią z kadr z poczty-polskiej na temat zarobków - proponują 750 zł brutto!!! na pół etatu! to jest jakieś nieporozumienie;/
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
umowa zastępstwo od kwietnia 2013. 3/4 etatu, ok 960 zł netto.
żal, żal, żal.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powinni dorzucić jeszcze dżemik kanapkowy i cukier do kawy podczas przerw w pracy żebyś z głodu im nie umarła...A jak tak będziesz na forum zrzędziła to mogą Cię zwolnić (uwielbiają stosować techniki Big Brothera), więc się zastanów czy Twoje wpisy mają sens. Dobry niewolnik powinien chwalić swego Pana, bo wtedy rośnie szansa na dostanie większych ochłapów z Pańskiego stołu, który w tym przyp. znajduje się w W-wie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo dobrze. Ja pracuje na poczcie juz 10 lat i dziwi mnie ta stawka najnizszej krajowej! nigdy zarobki nie byly az tak male! 2000 zl brutto to na poczcie najgorsze zarobki dla najniższych stanowisk

Zarobki w Poczcie polskiej składają się z:
1pensji zasadniczej zależnej od stanowiska pracy (stanowisko zależne od kwalifikacji dla obcych i dla plecaków od czytaj znajomości)

2 premii miesięcznej srednio 12-15 %. w okresie swiatecznym duzo wieksza premia ......................

3 stażowego od zasadniczej np. masz 3000 zł i 10 lat pracy czyli 300 zł stażowe stazowe po 3 latach juz sie nalicza.... takze ja uwazam ze nie jest zle!

4 fundusz socjalny jest dobry,
sa dofinansowania do wczasow, bilety do kina, do rekreacji itp.

5 premia roczna (trzynastka)!

6 zwrot kosztów paliwa lub karta ztm (dojazdy cię wcale nie kosztują szczególnie jak masz daleko, a to oszczędność nawet ponad 2000 zł rocznie lub nawet 2500).

czyli jeśli masz 3500 zł brutto zasadniczej i 10 lat pracy to zarobki twoje powiększ o:
350zł staż
525 zł premia (świąteczna większa)
250 zł dojazd
291 zł na m-c z trzynastki
100 zł gruszy na m-c
razem wychodzi, ze zarabiasz brutto 5000 zł a nie 3500 zł jak masz zasadniczą, a gdzie indziej masz gołą zasadniczą.
Zaznaczam że wykształcenie mam nie związane z pracą i po moich studiach nigdzie bym nie miał szans na taką pensję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To teraz napisz jakie to stanowisko....bo na pewno nie pracujesz na UP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I po co piszesz takie bzdury!!! Nikt na poczcie nie widział na swoim koncie takich pieniędzy. Bynajmniej asystent czy listonosz. Ja pracuje na poczcie vi mam dosyć. Od pierwszego dnia pracy sama Wszystkiego się uczę, nawet nie wiem jak wygląda praca na poczcie. Stare wyjadaczki stoją nade mną jak ssmanki i poganiają. Jestem kumata i to wykorzystują. Nawet długopisy mam swoje bo nie ma!!! Atmosfera w pracy okropna, zgorzkniałe kobiety, ludzie traktuja cie jak robota. Pracy tyle że nie przerobisz. A zarobki..... szkoda słów. Poczta chce oszczędzić 1.5 mld zł żeby zrealizować swoje plany. Te oszczędności oczywiście potraca nam z kont. Trzeba się szybko zawijać z tąd...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale wypisuje bzdury, nie ma takiej pensji na poczcie polskiej, ja pracuję tam powyżej 30 lat i nie przekroczyłem 2300 zł netto ze wszystkimi dodatkami, zaznaczam,że na święta od lat poczta polska żałuje dać pracownikowi i zostaje o gołym pysku...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem może żyje w innym świecie, ale jak można po 9 latach zarabiać 1750 zł?????? ja bym już po 2 kombinowała jak tu się wyszkolić/przekwalifikować/wyrwać do innej pracy żeby zarobić więcej. tak siedzieć i się kisić 9 lat za grosze... no chyba, że to super przyjemna praca .. takie spełnienie marzeń...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie zastanawiam się nad udziałem w rekrutacji na st. obsługi klienta na poczcie....Obecnie pracuję w ZUS w kadrach na podstawie umowy na zastępstwo. Mam ukończone 2 kierunki studiów w tym z prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Posiadam ogółem 18-letni staż pracy, z czego w kadrach 8 lat, reszta w obsłudze klienta, nawet na stanowisku kierowniczym w wyniku awansu...W rekrutacji do ZUS pokonałam prawie 90 osób na etapie testu z przepisów i na co mi się to zdało?? Zarabiam 1500 na rękę a wymagania w stosunku do mnie są bardzo wysokie. Obiecywano mi etat ale od marca tylko się pozbywają ludzi jeśli to możliwe (wiem, co mówię) Jestem po rozmowie z szefową i pomimo, że jest ze mnie bardzo zadowolona nie ma mi co zaproponować. Od lutego wysyłam oferty i zerowy odzew. I co mam zrobić.....Usunę te studia i stanowiska z CV i wysyłam na pocztę ofertę. Gdyby nie rodzina to bym zwariowała chyba. TYLE LAT PRACY I NAUKI W PLECY. MUSZĘ ZACZYNAĆ OD NOWA. d*pA, d*pA I LOL.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
przykre to, że rynek pracy w Polsce tak traktuje ludzi jak @mika
mam nadzieje, że Ci się ułoży w życiu zawodowym i pracodawca doceni Twoje doświadczenie. Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Usuwasz,a jak będą Cię chcieli awansować,to przeszkodą będzie brak studiów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy moze ktos powiedziec jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? jest rozmowa z naczelnik ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja pracuje drugi miesiąc na razie jako asystent na pełnym etacie na wiosce gdzie jestem przyuczany do roli naczelnika, dają min krajową, jednak jeśli chodzi o rozliczenie kasy, listonoszy itp. to zgadzam się, jest masakra. Prace zaczynam o 7.30 a zdarza się że kończe o 19, na razie jestem tylko asystentem, ale jak zostane sam, a zostane za miesiąc, to będę kończył o 20. Płaca jak na tyle godzin mizerna, do tego dochodzi stres, musisz zająć się okienkiem, czyli sprzrdażą, przyjmowaniem klijentów itd., później przyjmujesz poczte tj. paczki, listy, gazety, wydajesz przekazy listonoszą, gdy już jest się sam, trzeba wprowadzić do systemu gazety, i zrobić zwroty starych, jak się z wszystkim uporasz, to robisz rankingi, tj. skuteczność doręczania, mat, itp. gdy listonosze wracają, jestem zasypany listami i paczkami, które szybko dziele, rozliczam listonoszy, tj paczki listy i przekazy, tworzeworki które idą drugim kursem, przyjezdza poczta, dajesz wykaz, podliczasz kase itp. co najgorsze przez cały dzień siedzisz i sprawdzasz co chwile poczte internetową i odpisujesz coś komuś, lub wysyłasz. Szczerze, biorę 4 kanapki, które zjadam przyjmując klijętów, bo przerwy nie ma. Jest źle! ale i tak lepszej pracy nie znajdę a tytułem mgr mogę sobie tyłek podetrzeć! Pozdrawiam hardkorów, którzy chcę iść do malych jednoosobowych urzędów, gdzie naczelnik robi wszystko sam!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
z calym szacunkiem dla ciezkiej i wymagajacej pracy...

ale jako magister powinienes lepiej poradzic sobie z jezykiem polskim.
w razie watpliwosci zajrzec do slownika
dziw, ze zrobiles mature

kwestia za duzej ilosci godzin, a takze stresu powinna byc rozwiazana przez dobrego naczelnika. jest tez pip

zycze powodzenia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty masz byc naczelnikiem na jednoosobowym urzędzie??? a powiedz gdzie taki jednoosobowy URZąD jest?? od kilku lat Poczta likwiduje małe a nawet większe urzędy przekształcając je w filie. Jest to podyktowane niby oszczędnościami i na takich placówkach nie ma kadry kierowniczej .A stanowisko naczelnika zalicza się do kierowniczych. Naczelnicy kierownicy zmian kontrolerzy są na duzych urzędach. Na małych placówkach, tym bardziej jednoosobowych, pracują asystenci, i wykonują wszystko, również cześć zadań które wykonywali kierownicy. To co piszesz w swoim poście to właśnie opis pracy asystenta okienkowego na filli pocztowej. Nie łudź się ze będziesz naczelnikiem na swojej placówce. Może coś źle zrozumiałeś na rozmowie albo robią Ciebie w balona. Chyba że chcieli podkoloryzować i zachęcić do pracy.Znając zycie nie mogli znaleźć nikogo chętnego kto by tam dłuzej wytrzymał więc opowiadali bajki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~ Andrzej, nie łódź się, nie zostaniesz naczelnikiem !!! Chyba, że Cię przymusowo przeniosą do większego urzędu - filii. W firmie PP S.A. szeregowych pracowników i naczelników (nie tylko filii urzędów) mają w wiadomej, tylnej części ciała. Szanują tylko siebie, tj. zarząd w Warszawie. Piszę tak, bo kolegę właśnie pod koniec stycznia zwolnili mimo faktu kilkuletniego stażu, więc mam w miarę świeże info. Kolega był listonoszem i do obejścia miał spory teren peryferyjnej dzielnicy Gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hi hi zostałeś już tym naczelnikiem? Strasznie Cię omamili.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klient .....kto Cię człowieku zatrudnił na poczcie... nie daj boże żebyś był moim naczelnikiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć ja też dostałem ofertę pracy a raczej na razie rozmowy z Panią naczelnik w Warszawie. Po krótkiej rozmowie telefonicznej Pani sie pyta czy jestem zainteresowany bo mogą zaproponować tylko umowę na zastępstwo i zawrotne 1800zł brutto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wow !!! Cóż za 'piękna' kwota... to tylko trochę więcej niż pensja minimalna (w przyp. umowy o pracę). Ciekawe na jakie stanowisko proponują taką kasę - daj znać jak możesz. Mam nadzieję, że nie pojechałeś do W-wy (o ile nie masz noża na gardle, np. niepłacone alimenty, zaległe podatki, niespłacone internetowe pożyczki itp.).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ktoś wie jaka atmosfera na WER w pruszczu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jaki macie dodatek stażowy po 10 latach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA PRACUJE NA POCZCIE W OKIENKU 28 LAT I ZARABIAM OKOŁO 1800
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
I na zasadach ortografii już znać się nie musisz, ech...Gratuluję.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja pracuję na poczcie jako asystent,wyplata masakra 1213 zl na reke z premia zadaniowa i czasowa.A od lutego zero remii czyli jakies 970 zl na rękę.Czas zacząć czegos innego
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koleżanka pracuje na poczcie jako doradca klienta i ma 2700 a co kwartał z premią 3500. Wiem bo widziałam wyciągi a ponadto dostaje 500 miesięcznie delegacji za doajzdy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
CZEMU SĆIEMNIASZ, JA PRACUJE JAkO EKSPEDYTOR I PO 30 LATACH PRACY MAM 2200 ZŁOTYCH BRUTTO BEZ PREMII, BO ZAZWYCZAJ JEJ NIE DOSTAJĘ , ALBO UCINAJA DRASTYCZNIE. NIE MA MOWY O WYŻSZEJ WYPŁACIE SKORO OD 8 LAT NIE BYŁO PODWYŻEK....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak wysłaem Cv na listonosza na terenie Gdyni to wynagrodzenie wynosiło 1350 zł netto - po opłaceniu opłat nie starczyło by nawet na jedzenie, żenada
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
1050 zł pół etatu na stanowisku ekspedienta, po skończonej pracy kierownik wysyła w rejon z listami , ponieważ ma 2 wakaty na listonosza a listy leżą, odmówiłam ponieważ w umowie o pracę mam napisane miejsce pracy "placówki pocztowe na terenie miasta i gminy" i w razie jak mi się coś stanie to w przypadku starania się o odszkodowanie wszyscy się wypną jeśli nie dostanę na piśmie, że zostałam oddelegowana w rejon, od kierownika usłyszałyśmy ze do naszych obowiązków należy wykonywać jego polecenia....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie próbuj, tam jest strasznie, wypłata taka śmieszna, premie zawrotne.......60 zł. brutto i druga 210 zł brutto, na
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
W kasie pzy liczeniu pieniedzy W piwnicy same nocki po 12 godzin i.
Np niezgadza sie 1zl-oddajesz ze swojih. 10 zl obcinaja premie dodatki za nocki za lata pracy tez kobiety dzwigaja ciezkie worki z pieniedzy po 40 kg 50kg 60kg. I itak sie dzwiga w kasie ciezkie worki z pieniedzmi hyba jest norma podnoszenia dla kobiet ciezaruw obcieli premie dodatki za nocki wzieli nawet za staz lata wyracowane co hwille obcinaja z pensji bo tumacza ze niema pieniedzy a dziwne ze prezesi odprawy wzieli po
Jeden wzol 4.000.000---nastempny jak odhodzil to 4 miliony nowe zamalo to wziol 6.000.000.na to sa pieniondze a pracownikom sie obcina
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
poczta to złodzieje , to ciekawe jak zarbiają na serio ci co tam sprzątają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1300 zł netto jako listonosz w Gdynii, tyle mi zaproponowano, Pani powiedziała żebym wziął ze sobą dyplom ukończenia studiów na rozmowę do Gdańska. Oczywiście odmówiłem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i dobrze zrobiłeś
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Praca w Urzędzie Pocztowym Gdańsk 50 Poczta Polska na stanowisku asystent.

Odradzam zatrudnianie się na tym urzędzie. Asystentowi według prawa przysługuje 30 minutowa przerwa- ale na to nie liczcie, bo asystenci najczęściej nie chodzą na przerwy albo na krótkie do 10minut.
Grafiki są niesprawiedliwe- jedni pracownicy mają zmiany ranne i popołudniowe albo tylko ranne, zaś pozostałym pozostaje chodzić tylko na zmiany nocne od 21:00-6:00 lub popołudniowe od 13:00-21:00 (jak kończysz popołudniówkę niby o 21:00 to nie licz na to bo klienci też przychodzą dosłownie za 5 minut 21:00 i musisz ich obsłużyć. Najczęściej to po tej zmianie pracownicy wychodzą przed 22:00). I nie myślcie, że przychodzicie o 21:00 do pracy- musicie przyjść albo 30-45minut szybciej aby "przygotować się do pracy" za free, bo ci za ten czas nie zapłacą. O północy musisz rozliczyć się z gotówki i zamknąć okienko, ale przy okienku pełno jeszcze adwokatów co przychodzą na pocztę dosłownie za 5 dwunasta którzy wykłócają się o obsłużenie i bezczelnie awanturują się jak im nie antydatujesz dokumentów.
Do pracy najlepiej zakup wiaderko długopisów bo poczta nie kupuje a klienci od ciebie będą ich żądać a kierowniczki też na to liczą że będziesz kupować bo inaczej się wściekną. Nie licz na to że klienci ci oddadzą długopisy bo kradną na potęgę.
Co do grafików to nie licz na to, że coś możesz sobie zaplanować. Uprzywilejowane pracownice z byle powodu chodzą na L4 i to długie bo najczęściej nawet cały miesiąc. Pani z paczek raz miała sytuację na nocce, że klient jej powiedział że "powinna swoje braki uzupełnić" to drugiego dnia przyniosła L4 na prawie 4 tygodnie.
Na poczcie zawsze są kolejki i jak będzie więcej osób na qmatiku to kierowniczki stwierdzą że jesteś wolna. Mogą też to stwierdzić koleżanki z pracy i donieść to do kieroniczki albo żądać twojego zwolnienia z pracy (musisz pracować za trzech i lepiej na przerwy nie wychodź bo koleżanki pójdą do dyrekcji aby ciebie zwolnić).
Przyzwyczaj się, że kierowniczki i kontrolerki na ciebie wrzeszczą a ty nic nie możesz zrobić ani im powiedzieć bo zaraz ciebie zwolnią. Na dodatek powiedzą że ty wrzeszczysz!!!
Na urlop letni latem nie licz bo wtedy odpoczywają te co dobrze donoszą. Ty możesz liczyć na urlop wiosną albo jesienią.
Kierowniczki na tej poczcie na stałe nie zatrudniają, nie licz na umowę o pracę na czas nieokreślony bo jej nie dostaniesz. Dadzą ci najwyżej 2-3 umów na czas określony a później powiedzą że centrala nie da ci etatu albo naczelnik nie chciał dać ci umowy na stałe.
Musisz mieć na poczcie znajomości: mamę co tam pracuje czy pracowała, rodzinę, itp. to się uchowiesz.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jesteście kurka żałośni za 1300 rąbać cały miesiąc, wezcie się kurka nie przyznawajcie bo wstyd, pajace
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Codziennie dodają ogłoszenia że szukają
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jak zmieniło się coś?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe czemu... Czasy niewolnictwa dawno się skończyły...
Pracować charytatywnie?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciągle Szukają tam wiadomo , każde miasto jak i rejony oraz nadal ściemniają ,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety to nadal aktualne. Nie dawno się zwolniłam z poczty Gdynia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nigdy, przenigdy nie idż pracować na pocztę polską, tam nie dość ,że cofasz się w rozwoju , to jeszcze gów...zarobisz, ja po 34 latach pracy na poczcie polskiej zarabiam netto 2219 zł, kpina prawda, ale prawdziwa......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

po 34 latach pracy na poczcie polskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na rozmowie jako doradca klienta 2600 brutto plus premia 200 zł brutto
Na rękę najniższa krajowa wychodzi ok 2050 zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja po 10 latach dokladnie tyle samo plus stazowe ok 200-daj sobie spokoj-i jeszcze teraz nie daja umow na czas nieokreslony
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pieniądze tragiczne, lepiej iść pracować do dyskontu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Praca

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

do góry