Widok

instalacja elektryczna

Jaki jest koszt wymiany instalacji elektrycznej w mieszkaniu 40 m2?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
4,500 zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cena w przedziale 60-75 zł za punkt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my placilismy 1800 zl za 46 m2 w mieszkaniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę o telefon do tej firmy za 1800 i dokładnie co tam robili tzn : czy bruzdowali , czy zszywali skrzynię i ile punktów mieli do zrobienia , no i kiedy to było ? Dziękuję .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moge polecić elektryka który robi w przyzwoitej cenie,szybko, i bardzo dokładnie. Po wymianie instalacji fachowo zrobił nam wszelkie pomiary.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze zaplanuj 'schodówki'. W domu rodzinnym w wiatrołapie włącznik miałam przy drzwiach tylko i jak goście już weszli i było ciasno togłowami im machałam za włącznikiem więc przy drzwiach wejściowych i przy wejściu do wiatrołapu z reszty domu schodówka.
Schodówka do jadalni z dwóch pomieszczeń przy niej (u mnie na granicy kuchnia/jadalnia i jadalnia/korytarz).
U mnie kuchnia 'przejściowa' więc schodówka na obu wejściach.
Zaplanować miejsce na choinkę i zrobić gdzieś blisko kontakt przy podłodze.
Miejsce na domofon.
Ja zrobiłam dwa miejsca na podłącz tv (salon duży i mogę mieć tv na dwóch różnych ścianach. Wstępnie jedno 'korytko' zaślepione ale jakby co to pół ściany nie trzeba kuć )

Dla zabezpieczenia dobrze jest też postawić na dobry monitoring https://www.napad.pl/produkty-934-10621-kamera-ip-4mpx-ds-2cd2047g2-l-ds-2cd2047g2-lu-c Od siebie polecam ten.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A korzystał ktoś z usług firmy https://czystyklimat.pl/content/6-montaz-klimatyzacji-wroclaw w zakresie montażu klimatyzacji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Jakie dzrwi, aby rozwiązać problem hałasu z klatki? (3 odpowiedzi)

jak w temacie, mieszkanie w bloku na gdańskiej żabiance, problemem są głośne klatki i głośno...

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (181 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie (28 odpowiedzi)

Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają są zwykle drogie, a...

do góry