Widok

instalacja gazowa

Renault - Zdunek Temat dostępny też na forum:
Witam mialem niedawno przyjemność lub nieprzyjemność jak ktoś to określi zagościć w wsi zdunek w sprawie montażu instalacji lpg w megane 3 1.6v będąc wcześnie w kilku zakładach montujących tylko lpg usłyszałem ze będzie ciężko ze mało miejsca pod maska plastikowa podłoga bagażnika ze nie zamotuja zbiornika lpg w kole zapasowym bo lekkie podloga podłoga u zdunka padło tylko pytanie gdzie ma być wlew gazu w zderzaku czy pod klapka wlewu benzyny po zamontowaniu instalacjigazowej udałem się na skp diagnosta nie miał do czego się przyczepić wszystkie wiercenia zabezpieczone podkladem i tzw barankiem zawinięte pentle z nadmiarem przewodu lpg i co najlepsze filtry zamontowane w sposob łatwy do wymiany przewody pod podwoziem ułożone w fabrycznych miejscach w momecie odbioru samochodu mechanik montujący instalacje wytłumaczy mi co i jak obsługiwać myślę ze montaż był wart swojej ceny tzn: istalacja brc z montażem zapłaciłem 3500 zł myślę ze to przystepna cena jak na montaż w wsi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Trafił swój na "swego" skoro mowa o wsi. Tak się składa, iż pare miesięcy temu odbierałem dwa auta dla firmy z instalacją gazową i montaż wykonany w firmie Zdunek jest wykonany jak w każdym innych warsztacie zajmującym się montażem LPG CZYLI zainstalowany PRAWIDŁOWO(mamy porównanie z inncyh warsztatów). Nie rozumiem co zakład ma wspólnego z "wsią" ? Od jakiegoś czasu oglądam komentarze serwisów w, których serwisujemy auta flotowe i naprawdę wydaje mi się, iż piszą tylko Ci "niezadowoleni" lub osoby, które próbują zrekompensować swoją złość/żal poprzez komentarz na forach. Abstachując od tej instalacjii serwisowaliśmy kiedyś samochody w Elblągu i tam naprawdę był "czasem" problem z dogadaniem się np. w kwestii auta zastępczego, ale to już inny temat. Nie chcę być jakoś stronniczy bo znam inne marki od strony serwisu i jest w nich lepiej natomiast zdunek jeszcze nie jest najgorszy są gorsze serwisy proszę mi wierzyć. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam za tą wieś niestety pisałem post na tablecie i najwidoczniej edytor tekstowy musiał mi źle skojażyć słowa chodziło mi o montaż instalacji lpg w ASO Zdunek jeszcze raz przepraszam najmocniej za błąd z mojej strony :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry