Widok

internet mobilny

pilnie potrzebuje waszej opini na temat internetu mobilnego jakiego uzywacie jaka siec ma najlepszy zasieg mieszkam blisko lasu wiec potrzebuje cos z dobrym zasiegiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam przetestowany internet mobilny od każdego operatora ( aktualnie używam PLAY i Orange na modemach USB i modemie bezprzewodowym). A mieszkam w miejscu w którym zasięg jest do niczego ( z jednej str. skarpa a z drugiej bloki). I mogę napisać że internet mobilny z PLUSA LTE w ogóle nie jest lepszy niż net od pozostałych operatorów ( jak go reklamują, ale radzę sprawdzić, testowałem go jakiś czas temu). Polecam przetestować net na próbę od 2 / 3 operatorów i wybrać ten który najlepiej będzie działał (każdy operator GSM na rynku to umożliwia za jakąś drobną opłatą).
Powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie warunki odbioru czegokolwiek katastrofalne. miałem net z play`a i orange. pomimo słabego zasięgu play śmigał bardzo dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja natomiast z play miałam ciągłe problemy. poza tym cena 59zł za 2mbit prędkości nie zachęca. Teraz mam z Netia w korzystnej ofercie od przedstawiciela 59zł za 20mbit
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Grabówek

Muza musi grać. (2300 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

do góry