Widok

invest pel

Gdańskie Tarasy Gdańsk Temat dostępny też na forum:
Proszę o opinie dotyczące dewelopera i inwestycji Gdanskie tarasy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tez cos wiecej bym dowiedzial sie o tej inwestycji planuje tam zakup mieszkania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wystarczy poczytac na temat osiedla na Łowickiej 81 Mieszkania kupione . Budynek nie oddany do użytku Pan Janusz od 5/miesiecy unika kontaktu a Cała oferta jak i przedstawienie osiedla znikła z ich strony
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę napisać coś więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
Skąd masz takie informacje? Gdzie można dowiedzieć się więcej na temat tej nieoddanej inwestycji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też już czekam na przekazanie własności od ponad 15 miesięcy,szczerze odradzam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, ale ta inwestycja jest jakaś dziwna, ponieważ miała całkiem inaczej wyglądać, prawdopodobnie cieli koszty do minimum i stworzyli takie prawie tradycyjne blokowisko, projektant na początku inaczej to widział na Kartuskiej. Link do projektanta http://www.archstyl.eu/nasze-projekty/
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkań jest mało i ustawiają się po nie kolejki. Ludzie realnie zainteresowani potrafią wykonać to minimum wysiłku by przyjść do biura i poprosić o ofertę. Dlaczego inni którzy poświecili swój czas i pieniądze na benzyne mieli ci za darmo opowiadać o tych apartamentach??? Potem jeszcze kupisz takie mieszkanie cudzym kosztem a dla ucziciwych klientów zabranknie. Taka jest moja opinia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 15

Nie jesteś pomocny w sprawie mieszkań Gdańskie Tarasy na Jasieniu. Lepiej nic nie pisz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46 odpowiedzi)

Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś...

dom: kupić od dewelopera czy samemu się budować? (20 odpowiedzi)

Tak się zastanawiam - jaka opcja lepsza? Dodam, że nie mamy działki więc najpierw trzebaby było...

alians deweloper (9 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś słyszał lub miał bezpośrednią styczność z firmą Alians z Kartuz? ..niestety nie...

do góry