Odpowiadasz na:

Re: mój mąż dużo je! zareagować?

ja też przestałam kupować w gzelli, jakoś wszystkie wędliny zaczęły smakować tak samo, a ceny mają wysokie. W innym sklepie mięsnym można kupić dobrą szynkę/wędzonkę za 25-30zł/kg a w gzelii min....

ja też przestałam kupować w gzelli, jakoś wszystkie wędliny zaczęły smakować tak samo, a ceny mają wysokie. W innym sklepie mięsnym można kupić dobrą szynkę/wędzonkę za 25-30zł/kg a w gzelii min. 38 zł. A smak nie powala...

zobacz wątek
14 lat temu
~ctryna

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry