Widok
jak dla mnie jest ok
jedzenie świeże, rybka z patelni a nie z frytkownicy, obsługa miła, toalety czyste -a to rzadkość nad morzem.
Zdecydowanie POLECAM, na pewno wrócę
Zdecydowanie POLECAM, na pewno wrócę
Moja ocena
* maksymalna ocena 6