Derkacz

Bary

Gdańsk, al. gen. Józefa Hallera 277

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomek - opinia wątek zamknięty Miejsce jak dla mnie pewne, zawsze podobny standard. Można milo spędzić czas...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 czerwca 2021

Kasia wątek zamknięty Miałam tam uroczystośç urodzinową.Potrawy swierzutkie smaczne duże porcje...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

polecam wątek zamknięty Ja byłam wczoraj z mężem i byłam zachwycona przepysznym świeżym halibutem do...
~ASIA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 maja 2017

Zniesmaczona klientka - opinia wątek zamknięty Tragedia.. Dorsz wysuszony na wiór, do tego niedoprawione.. tektura przy tej...
~Zniesmaczona klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 maja 2017

Masakra!!! wątek zamknięty Leczo ochydne słone... Dosłownie 6 połówek ziemniaka nikomu nie polecam.... A...
~Policjant
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

Masakra!!! wątek zamknięty Leczo ochydne słone... Dosłownie 6 połówek ziemniaka nikomu nie polecam.... A...
~Policjant
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2017

O jeden raz za dużo wątek zamknięty Kolejny dzien na plazy i kolejna wizyta w derkaczu. Dania coraz mniejsze cena...
~Kruszyna2276
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2016

Problemy z obsługą wątek zamknięty Byłam dziś z rodziną na późnym obiedzie w tej restauracji. Rozumiem...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lipca 2016

Klasyczna nadmorska wyżerka :) wątek zamknięty Tak powinien smakować nad morzem dorsz z frytkami. Dobra cena, dobra jakość....
~Adam F
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 maja 2016

masakra wątek zamknięty Odwiedziłem ten przybytek około 20. Bar nie oferuje nic dobrego prócz...
~Adrian
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

jak dla mnie jest ok wątek zamknięty jedzenie świeże, rybka z patelni a nie z frytkownicy, obsługa miła, toalety...
~Smakoszka ryb
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

bardzo dobre jedzenie w przystępnej cenie wątek zamknięty jak dla mnie jedyne miejsce w Brzeźnie, gdzie można naprawdę dobrze zjeść i...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 czerwca 2014

Żal wątek zamknięty Nie polecam tego baru, zamówiłem m. in. "kiełbasę z rożna", gdzie...
~derkaczxD
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry