Widok

jak przekonać się do jazdy samochodem?

Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
mam prawo jazdy, a nie mogę się przemóc by jeździć- dlaczego? co polecacie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
ta a najlepiej setę arszeniku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
heheheh :)

http://www.youtube.com/watch?v=2IRWYrQt4Pg
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja się chyba nigdy nie przekonam... ;c

_____________________
http://www.twojaelka.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agusia mnie też takie rzeczy motywują też zrobiłam prawko bo zazdroscilam kolezance ze bedzie je miala, ja szybko zdalam ona do tej pory nie...
A teraz chce wszystkim pokazac ze jak chce to potrafie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
lepiej nie wsiadaj i nie jedź, po takim poście im mniej takich kierowców tym lepiej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
zaczęłam jeździć 12 lat po zdaniu prawka ;)

musiałam do tego dojrzeć :] w przełamaniu pomogło mi dziecko i pragnienie niezależności :] nie znoszę środków komunikacji miejskiej ;) w domu mieliśmy 3 auta :] na 3 kierowców(licząc ze mną) - a jak przychodziło co do czego, to musiałam czekać kiedy Mąż będzie miał wolne :]
wydostanie się z działki - albo taksówka albo proszenie znajomego (który ma dziecko w tym samym wieku).

stwierdziłam DOŚĆ! :]

do tego moja "ulubiona" szwagierka wsiadła mi na ambicję - bo zaczęła robić prawko :] (fakt, że do tej pory nie zdała)
a ja dzięki niej jeżdżę od ponad roku :]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sut3vA izovnesfavuc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Vielen Dank Carsten ich k nnte mir vorstellen, dass mit der asetehnnden Shoper ffnung in M nchen gerade vieles drunter und dr ber geht und daher die Bewerbung einfach untergegangen ist Ich nehme an, du kannst meine Kontaktdaten hier sehen wenn nicht, auf meiner Homepage sind sie auch nochmal.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
dobre he he
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam miało być Maciek , a nie WildChicken. Przepraszam jeszcze raz za pomyłkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WildChicken urodził się kierowcą, jeździ wyśmienicie i dlatego daje takie miłe rady. A do tego przeszkadzają mu wszyscy jeżdżący wolniej od niego.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
WildChicken masz tak też zrobię, najważniejsze to mój wewnętrzny spokój i pewność że w razie czego... (chociaż trochę jeździłam jednak, żeby nie było że tylko kilka razy), dzięki za wszystkie komentarze.

P.S. zdrowa na umyśle jestem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
POLECAM WOGÓLE NIE ZBLIŻAĆ SIĘ DO SAMOCHODÓW JEŻELI MA PANI TAKI PROBLEM
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
na skrzyżowaniu to ty się najlepiej połóż, głupku
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam auto służbowe. Zacznij od tego auta. Najlepsze auto terenowe to auto służbowe.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heh, jak to jak? Poczekamy aż faceci sami się na drodze powybijają a później to będzie można spokojne jechać :P
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pani Marto. Maly strach, a nawet lekka uleglosc na drodze jest znacznie lepsza, od kozaczenia i chamstwa na drodze. Na poczatku jest to zupelnie normalna reakcja u swiezego kierowcy (jezeli jest zdrowy na umysle). Dopiero czas i praktyka powodują, ze strach zamienia sie w pewnosc siebie, a nawet przyjemnosc z prowadzenia auta. Moim zdaniem powinna Pani odzalowac przyslowiowe 150zl (za tyle mozna wyszarpac 4h jazdy z Instruktorem) i "chwycic byka za rogi" pod okiem Instruktora. Z jednej strony, to Pani bedzie walczyla z natezeniem ruchu drogowego i z roznymi sytuacjami na drodze, a jednoczesnie bedzie Pani miala ten komfort, ze jest ktos, kto w razie czego pomoze. Przede wszystkim taki "gosc" nie tylko bedzie przyslowiowym "aniolem strozem", ale jeszcze wytlumaczy-przypomni rozne zasady na skrzyzowaniach itp. Warto sie przekonac... Szerokosci...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapomniałem dodać najważniejszego. Wiem, że nie wszystkie kobiety mają takie problemy z jazdą. Wiem też, że faceci też czasami mają delikatnie mówiąc problemy. Ale widocznie mam pecha i trafiam na same nieogarnięte za kółkiem panny :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Najlepsze jest to ich właśnie wyczucie czasu/prędkości i odległości.

Przykład z życia wzięty... kobieta chce się włączyć do ruchu z tzw. pasa rozpędowego. Widzę z daleko więc delikatnie zwalniam robiąc wystarczająco miejsca na dwa auta. Widzę że kobieta nie reaguje... mrugam światłami żeby zauważyła, że ją puszczam...brak reakcji. W momencie kiedy dojechałem już do niej praktycznie na styk (myślałem, że jednak nei chce się do ruchu włączyć) ta wjeżdza mi prosto pod koła zmuszając do zatrzymania lub znaczego zwolnienia. I tak się zdarza co chwila.. jakoś faceci nie mają z tym problemu i potrafią się płynnie włączyć do ruchu...

Nie żebym był szowinistą po prostu uważam, że należy Wam się trochę luksusu i powinnyście mieć kierowców ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
do góry