Widok

jak się mieszka w Gdyni Dabrowie?

Dąbrowa Temat dostępny też na forum:
Zamierzam kupić mieszkanie w Gdyni Dąbrowie (ul. Poziomkowa) . Poproszę o opinie, jak się mieszka w tej okolicy, czy jest tam dostępna w miarę dobra szkoła podstawowa i gimnazjum? Czy ciężko tam dojechać w godzinach szczytu (korki)? Dziękuję z góry za opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam nadzieje że dobrze:) Bo ja kupuje mieszkanko na Rdestowej:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam na Gorczycowej juz 10 lat. Jest w porzadku - bardzo dobre zaopatrzenie, uslugi na poziomie (doskonala krawcowa jest na naszej ulicy - mam u niej "abonament" na naprawianie ciuchow moich synow - zawsze artystyczna robota), bardzo duza szkola (podstawowka i gimnazjum) z dobrym zapleczem sportowym. Obok szkoly biblioteka publiczna. Jest tez mniejsza szkola - sama podstawowka albo nawet tylko klasy 0-IV. Co do poziomu, to sie nie wypowiem.
Klopot jest z przedszkolami. Jest chyba tylko jedno panstwowe.
Dobra komunikacja autobusowa i trolejbusowa. Klopot jest rano z wyjazdem do pracy i wieczorem z powrotem do domu, jesli jezdzi sie autem. Ulica Nowowiczlinska czesto sie korkuje.
Poczta od niedawna jest czynna w sobote.
Dobre miejsce na spacery - niedaleko do lasu i do Trojmiejsckiego Parku Krajobrazowego.
Naprawde z zalem sie bede wyprowadzac, ale pracuje w Gdansku i dojazdy sa zbyt uciazliwe.

Polecam ta dzielnice.

Pozdrawiam,
Dagmara
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dagmaro, dziękuję bardzo za opinię. A może mi ktoś jeszcze podpowiedzieć w którym dokladnie miejcu są te szkoły, przy jakich ulicach.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten duzy zespol szkol jest na Nagietkowej 73
http://www.zs14gdynia.webpark.pl

Pozdrawiam,
Dagmara
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Projektant wnętrz Trójmiasto (76 odpowiedzi)

Szukam projektanta wnętrz w trójmieście w dobrej cenie czy możecie kogoś polecić ?

Urządzenie pokoiku dziecięcego (7 odpowiedzi)

Cześć wszystkim! Zastanawiam się ostatnio nad aranżacją pokoiku dla mojego dziecka i natrafiłem...

Wystrój mieszkania (88 odpowiedzi)

Witam Chciałąbym jakoś oryginalnie rozplanować wystrój swojego mieszkania. Zastanawiam się jakie...

do góry