Widok

jaka nazwe nosi parafia na Redlowie???

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Babeczki,moze ktoras z Gdynianek sie orientuje,jaka nazwe nosi parafia na redlowie,tam u gory??tam jest tylko jeden kosciol z tego co wiem.Jest mi to bardzo potrzebne,a w necie nie znalazlam;/

________________________

image

"największym szczęściem jest kochac i byc kochanym"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka,
co prawda nie znam tego kosciola, ale zerknij na stronce archidiecezji gdanskiej. Tam masz link do "parafie", a dalej podzielone na dekanaty listy kosciolow. Redlowo znalazlam chyba pod "dekanatem VIII" (o ile faktycznie tam jest tylko jeden kosciol). Zreszta jak wybierzesz konkretna parafie, to masz tam jej zdjecie- wiec poznasz czy to ten. Tam sa tez nazwy kosciolow, adresy i wszystkie inne dane ;-) Sprobuj, moze tam znajdziesz.
Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
parafia pw. Chrystusa Miłosiernego.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuje:))

________________________

image

"największym szczęściem jest kochac i byc kochanym"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam mam Ślub 6 sierpnia. Wiesz może jak tam Księża się mają? Są jacyś tacy dla młodzierzowych uszu, jeśli wiesz co mam na myśli ;)?

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to jest moja parafia, wiec powiem tak: ksieza sa baaardzo symparyczni, jaklepiej jak trafisz na proboszcza, on byl w Gdansku bodajze duszpasterzem mlkodziezy- madry, rozsadny i bardzo mily (moze slyszalas o nim - X. Michał Oksiuta). Drugi - taki rudy blondynek - X.Marcin - w parafii zajmuje sie mlodzieza - wesoly i sympatyczny. Trzeci to X.Krzysztof.

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ks. Oksiuta był duszpasterzem akademickim w parafii NSJ we Wrzeszczu :) Pamietam go od dzieciństwa, wiec troche czasu u nas gościł.. wspanialy czlowiek
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zależy mi na księdzu, który nie będzie poruszał na moim slubie tematu umierania, cierpienia w życiu po ślubie, że potem to tylko kłopoty, no i zabory też nie wchodzą w grę. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie - chciałabym aby ksiądz od czasu do czasu pożartował, nie trzymał się sztywnego gadania, że miłość to itd... tylko wiecie, tak z serca do serca! Może teraz przybliżycie mi wybór duszpasterza z tej parafii, co??

Serdecznie was pozdrawiam.

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
wiesz, powinnas pogadac z ksiedzem bezposrednio, powiedziec mu to, co przed chwila napisalas. jesli chodzi o X.Michala - to nie znam go na tyle, zeby oceniac, co powie na kazaniu slubnym, ale X.Marcin to atki wesolek, z jego strony raczej mozna liczyc na pogodna nauke :-)
to moja opinia, najlepiej pogadaj z ksiedzem sama :-) powodzenia!

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry