Widok

jaki deweloper??

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Hej wszystkim:)
Może to nie miejsce na takie wątki ale tu nas jest najwięcej i najcenniejsze informacje :)
Macie może jakieś informacje o zaufanych deweloperach? Kto się wykazał, albo kogogo się wystrzegać? Najcenniejsze takie informacje z własnego doświadczenia:)
A dodatkowo- może wie ktoś coś o firmie budującej na Chełmie, na Nieborowskiej (BMR Nova)?
Z góry dzięki za odpowiedz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my skorzystaliśmy z Hossy. Jest ok.

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja pracuje w hossie i z tej drugiej strony moge powiedziec ze jesli chodzi o standard wykonania jest na prawde bardzo wysoki...polecam...zreszta za kilka klat jak bede zmieniala mieszkanko to na pewno hossa:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za odpowiedz
Hossa na pewno jest dobra, tyulko przy okazji jedna z droższych.. niestety;(
A zdolność kredytowa niewysoka..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja odradzam, niekompentny na maxa

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale kto? BMR Nova, czy Hossa? bo już się gubie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hossa

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poza tym allcon i invest komfort...wysoki standard

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my kupilismy teraz w ekolanie, maja fajne mieszkanka, i nie robia problemow lub my nie mielismy ich z nimy. co do ceny to teraz chyba wczedze jest tak samo

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a na jakiej podstawie oceniasz tak krytycznie hosse jesli mozna wiedziec?:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bo chcelismy kupic od nich mieszkanie i to juz na 100% bez wahania itp, w biurze jak bylismy to po prostu ta "pani" nic nie wiedziala musielismy jej wszystko z nosa wycziagnac, potem jednak rezerwajca mieszkania sie jakim cudem udala, mielismy juz termin w gdyni itp nagle telefon mieszkanie jest sprzedawne o 4000 PLN wieciej. dobra powiedzielismy sobie dlugo juz szukamy i ok mozemy zaplacic. jedziemy do gdyni pani nas odsyla do duzego pokuju gdzie pracownicy sa, przy stole gdzie chyba sobie przewe robia, czekalismy chyba 30 min bo caly czas co bylo az wreszce mniala czas dla nas. po rozmowie mniala sie za 4 dni u nas zglosic bo mielismy jeszcze pytania a ona musila sie zapytac bo nie wiedziala, po 4 dniach nikt nie dzwoni, 5 dzien my dwonimy pani nadal nie wie, czekamy, ona jeszcze nie wie i jeszcze potrzebuje czas, dobra dalismy jej bo nam naprawde zalezalo no ale nic zaden telefon. my po dlugie rozmowie zrezygnowalismy z mieszkania. teraz bedziemy mieli w ekolanie i nie ma zadnych problemow, teraz czekamy tylko na pozwolenie na budowe.

no ale moze mielismy pecha

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupiłam na rynku wtórnym, spółdzielcze własnościowe

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm powiem ze ja nie pracuje w biurze tylko na budowie:)ale wiem ze duza uwage przyklada sie do satysfakcji klienta..może trafiliscie na mloda dziewczyne ktora dopiero zaczyna prace albo..hmm sama nie wiem,ale nie dziwie sie waszej decyzji...minus na pewno dla hossy za takie traktowanie..oj nie dobrze..ale na prawde polecam mieszkanka...ja widze jak one powstaja od tej drugiej strony wiec wiem na co zwracac uwage itp i z pewnoscia bede kupowała mieszkanie tu...chyba ze na domek si zdecyduje..ale watpie jstem zbyt wygodna:)pozdrawiam.ps i tak podziwiam za wyrozumiałość,ja bym chyba po 2 telefonie jakas zadymke rozkreciła;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ps ekolan tez ma wysokie standardy wykonania-wiadomo wykonczenie zalezy od ceny za m2 ..

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie bede nie polecac poniewaz kazdy chwali swoje, mam znajmoich ktorzy mieszkaja w hossie i odradzaja, a druga jest tak zadowolona z hossy, ale tak samo jest w allconie,ekolanie,kokoszki,inwest itp jeden jest za, drugi odradza. tak to zawsze bedzie bo sama sie pytalam przed kupowaniem i kazdy nam cos innego mowil

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm..
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Rzeczywiście- każdy może mieć różne zdanie. Boimy się tylko że wybierzemy jakiegoś dewelopera a ten będzie coś marudził z oddaniem mieszkania itp. Mniejsze ryzyko jest w większych firmach, ale małe- budzą lekki niepokój-tyle tego teraz powstaje jak grzyby po deszczu..
Jakby ktoś coś wiedział o deweloperach na Chełmie- np Nova, prosimy o znak:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (7 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

do góry