Widok

jaki ginekolog na chelmie?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
podpowiedzcie mi mieszkanki chelma, ktorego ginekologa wybrac z tej przychodni obok biedronki? Jest tam chyba czterech? Czy w ogole jest tam ktorys godny polecenia?
Specjalnie zalozylam nowy watek, bo ten ktory juz jest na forum jest zbyt dlugi, a mi chodzi o konkretne miejsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do przychodni- nie wypowiem się. Ale zajrzyj do bloku naprzeciw basenu. Tam przyjmuje świetna ginekolog, nieraz chwalona na tym forum i na "Zdrowiu Kobiety" na Gazecie- dr Frankowska-Konopa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, wiem, ale chce tez wybrac ginekologa z przychodni, zeby z byle "g" nie leciec do konopy i nie wydawac na wizyte kilkudziesieciu zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobre pytanie, nikt nic nie wie????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam tylko Konopę jest osobą delikatną .

W przychodni w poradni "K" traktuje się jak bydło jak byłam na pierwszej wizycie to lekarka powiedziała do mnie -" dobra to teraz zdejmuj majty ..."
Od tamtej pory chodzę prywatnie do Konopy już 7 lat , i jestem zadowolona.

Pozdrawiam Beti :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podciagam watek i prosze o opinie... chyba znajdzie sie ktos z chelmu jeszcze?
Prosze chocby o informacje ktory lekarz/lekarka w jakim jest wieku? wole mlodszych lekarzy.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy zadna z was nie mieszka na chelmie i nie chodzi do przychodni? :-(

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Cełmie przyjmuje pani Narloch. Taka chyba ok 50 lat. Nie jest delikatna ale chyba zna się na rzeczy. A olewający stosunek w przychodni ma każdy bo jest full klientek i zawsze za mało czasu. Nie cierpię tam chodzić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ech... no to chyba sobie daruje... :-|
szkoda, ze wszystko rozbija sie o pieniadze....

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W przychodni na Chełmie przyjmuje dr Milczek. Sympatyczny lekarz ok.40 latt. przyjmuje we wtorki i piątki popołudniami. w porównaniu z dr Narloch niebo a ziemia. Polecam!! Kurczę przypomniałyście, że muszę się wybrać na kontrolę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podciagam watek i dodaje pytanie: czy ktoras z was robila tam usg? tzn, przy wizycie robia za darmo, czy trzeba dodatkowo za to placic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
UP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry