Widok

jaki kolor drzwi?

jaki kolor drzwi do takiej podłogi???http://www.komfort.pl/panele/info/nazwa/DAB_ETNICZNY/kod/286648/PG/1
-myślałam o ciemnych ale ciemne drzwi są zazwyczaj wenge,orzech, kasztan...
-myślałam też o całkowitym kontraście czyli jasne drzwi- sosna,dąbbielony,akacja jasna.

Jak myślicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wenge albo lepiej szklane lub jakieś bez wzoru drewna nowoczesne w jakims ostrym kolorze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wg mnie na pewnio nie jasniejsze, tylko ciemniejsze od podłogi.
No chyba, ze ktos lubi inaczej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wlasnie chcialam inaczej aby byl jakis kontrast ale czy nie bedzie za mocny. A z ciemnych drzwi wenge(czyli z bordo,brązem)potem kasztan,nic nie jest w tym odcieniu,bedzie sie kłócić :(( a tym bardziej nic ciemniejszego. Panele są czarne z dodatkiem szarego,siwego...
Nie mam weny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze cos pod kolor scian? Ewentualnie isc w biale.
Inaczej faktycznie moze byc za duzo czarnego!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zależy też jakiego koloru masz pozostałe meble? Chciałabyś iść w kolorystyce paneli czy umiejętnie połączyć? Jakie to są drzwi? Przejściowe,wejściowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
drzwi szklane fajnie by pasowały ale sa za drogie więc odpadają.
Kolor ścian na pewno jasne,beż,krem.

mebli narazie nie ma,bo mieszkanie jest nowe,gołe wiec mam pole do popisu, ale meble przewiduję w jasnych kolorach np sosna
Problem chodzi o drzwi wewn. przejściowe.
Nie chciałabym chyba iść w kolorystykę paneli bo oboawiam się że zrobi się ciemno wiec chciałabym pojsc w drugą kontrastująca stronę czyli w coś jasnego ale czy to pasuje...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Daj wtedy jak kolor mebli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mówisz? :)

a listwy przypodłogowe w jakim kolorze? paneli czy drzwi, jak myslisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim zdaniem, fajnie by było zrobić meble w kolorze dąb palermo jasny,można go też trochę wybarwić i nadać taki lekko grafitowy odcień,żeby nie było ,że na dole masz zime( bo panele mają szare bliki,a u góry ciepło,wtedy zachować w tonacji chłodnej i ładnie zrobić podświetlenie punktowe u góry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Twojej sytuacji na listwach zostaje Ci tylko kolor scian, ale o ton ciemniejszy. Masz za ciemna podlogę i listwy w tym kolorze będą źle wyglądały przy drzwiach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nadia mówisz o takim kolorze mebli: http://www.meble-jolinex.pl/slides/D 2609 PR Dab palermo jasny.jpg
o takich też myślałam.

Podsumujmy: ciemne panele,jasne drzwi w kolorze jak powyzej(link),listwa w kolorze drzwi,sciany beż/krem w kolozre zbliżonym do listew i drzwi...????
Mam w głowie jeden wielki bałagan :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
coś stronka nie działa, oto inny link:http://www.im45akr5kq9j.az.pl/nowa/palety/laminowane/Dab palermo jasny.jpg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten również, można wkleić do pzreglądarki i wkleić reszte linku bo sie oddzieliło od..."...palermo jasny"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tek link jest nieaktywny:((((
Panele ciemne,drzwi jasne z wybarwieniami szarymi. Listwa w kolorze paneli( najlepiej jak będą nieduże. Ściany nie radziłabym beż/krem,bo będzie się gryzło. A ty te panele masz już położone?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda ze nie dziala-zreszta wiesz jak wygląda własnie dab palermo jasny...
kurcze tylko gdzie ja dostane takie drzwi z wybarwieniami???
ściany moze na biało?
nie panele nie są jeszcze położone
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nadia, chcesz łączyć jasne ościeżnice z ciemnymi listwami???
Za bardzo stereotypowo myslisz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wiem jak wygląda,
a ty masz już kupione te panele w ogóle? czy jest jeszcze szansa coś zmienić pod tym kontem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma stereotypów,bo każdy ma kilka opcji do wyboru:))). To jest tylko moja propozycja,jedna z kilku. Można też dać ciemne drzwi ,ale takie mega czarne, widziałam dzisiaj....super wygląda,taki połysk....i tak jak wyżej z białymi ścianami i może paski....tylko ze nie wiem jak duze jest pomieszczenie....a ty masz jakaś propozycje?:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ależ ona nie robi biura tylko slodki pokoik :) Ciepłe pastelowe
kolory na scianach, jane drewno dookoła, lejące się zasłony na oknach,
taki maksi czadzik :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hm....i kto tu myśli stereotypowo?:)))))) uważasz ze czarny nie może być przytulny? Uważam inaczej.....można zrobić z połączenia bieli i czerni super pokój z pazurem dla nowoczesnej kobiety,który będzie miał charakter a nie sypialnie z krainy nudów:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po pierwsze czarny sie bardzo brudzi i nie wygląda świezo. Ciekawe
jak będą sie czyscic te panele ...
Ekstrawagancja szybko sie nudzi, a bile i czern to nie jest para do ocpoczynku po ciezkim dniu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam te panele kupione ale jeszcze nie położone bo czekam na odbiór mieszkania. Te oto ciemne panele będą ułożone w całym mieszklaniu,prócz kuchni oraz łazienki, bedą nawet na przedpokoju( tu Was opewnie zgasiłam co?:) jak i w kwestii pzredpokoju,bo połowa położyła by kafle ale i tez w kwesti ciemnych paneli w całym mieszkaniu :) ale tak już zdecydowaliśmy :)
drzwi będzie sztuk: 3

kcohani wierzcie mi, ze nasłuchałam się od wszystkich a ze na czarnym dużo widać i itd itp, tak na prawde na każdej powierzchni pzrecież się kurzy a to czy bedzie widac czy nie to nie zalatwia sprawy tylko wystarczy posprzatac :) i dla mnie to najgorsza wymowka jaka słyszałam, ze bedzie widac, a co jak nie widac kurzu, to sie wtedy nie sprzata??:) na pewno nie bede wiecej czasu nad nimi spedzac niz na sprzatanie ogólnie przeznacze, nie dajmy sie zwariowac.:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słonko, co innego sprzątać codziennie, a co innego raz na tydzien ;)
Panele w przedpokoju to rzeczywiscie słaba sprawa ;)
Juz widzę to błotko w zimie ;)
Z panelami jest dobrze, bo możesz kiedyś sobie wymienić i już :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem masz rację z tym czarnym kolorem....
Zobacz to:http://polki.pl/dom_trendy_galeria.html?galg_id=10004943
To może być tapeta czarno-biała...albo to( chociaż jest kuchnia...ale pomysł fajny:http://wnetrzator.pl/projekty-wnetrz/mieszkanie-w-kolorze-czarnym/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ki,
Moim zdaniem fajny pomysł z ciemnymi panelami....i jak juz zdecydowałaś się na nie,to po mojemu trzeba utrzymać kontrast,bo czarny lubi kontrasty...jest wtedy ciekawszy. Może będzie tak,że to podłoga będzie głównym elementem wystroju:))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nadia, w tym drugim linku sama popatrz, listwy w kolorze ścian jak
ja podowiadalem ! :)))) Biale drzwi też jak rozważałem jedne z wariantów :)
Jak już Ki ma te panele to niech ciagnie ten wątek, ale chyba
miała jakieś pomysły na to wnętrze skoro się zdecydowała na taką
nietypową podlogę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyle czoło piotrusiek:)))) Moim zdaniem...to my se pogadamy,a dziewczyna i tak wybierze to co jej bardziej się spodoba:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ahhh jak te ciemne panele wzburzyły rozmowę :)
wiadomo, ze o gustach się nei rozmawia ale każda wypowiedź jest na wagę złota :)

kupując panele myślałam o jasnych meblach,coś w stylu własnie dąb palermo jasny,dąb milano...

o meble się nie martwię, bardziej o nieszczęsne drzwi....
poczytałam sobie troszkę na www i nie ma konkretnych wypowiedzi jak powinno się dopasowywać drzwi,czy do podłóg,czy do mebli, czy do nawet okien co myślę, ze jest to już przesadą...
wiadomo, ze czym dłużej się nad czymś myśli to się za wiele nie wyduma i robi się tylko bałagan w głowie i zazwyczaj i tak zostaje się przy pierwszym pomysle. Ciezko mi jest w myslach wyobrazić sobie jak mogłyby wyglądac np jasne drzwi do ciemmnych paneli...w weekend wybierzemy się chyba w poszukiwaniu drzwi i podpytamy co fachowcy o tym myślą...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:))) Pewnie,że możesz się spytać,ale tez jest ważne zobaczyć " na żywo" kilka zestawień,bo wtedy zobaczysz jakie konkretnie kolor podkreśla wyjątkowość ciemnych paneli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ki - zawsze możesz rozjaśnic podłogę jakimś fajnym jasnym dywanikiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze najgorsze jest to, że nie mam okazji zobaczyć takiego połączenia, ani na zdjęciach w necie...ani na ekspozycjach. Preszperałam cały internet i nic nie widziałam, jeszcze dziś zerknę ale już się poddaje i jak nie zaryzykuje to nie będe wiedziała i zostane bez drzwi :) ale zaryzykowac i spiepszyć to nie problem...

piotrusiek tak dywanik jakiś nieduży na pewno będzie na wejściu do mieszkania na zime jak sam zreszta ubolewałeś nad tym :):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hm...dziwne,bo zazwyczaj w salonach drzwi na ekspozycjach są próbki materiałów.....przecież klient nie kupuje w ciemno,a poza tym druk i ekran komputera trochę przekłamuje kolory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ki - ale taki dywanik na wejściu będzie się łatwo brudzil :)
W ostateczności wymień panele na inne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nadia- wzorniki kolorów w salonach jak najbardziej są, źle sie zrozumiałysmy, chodziło mi bardziej o jakieś zdjecia przykładowego połączenia ciemnych paneli z ew jansymi drzwiami ale obleciałam cały internet i nie ma... owszem można sobie przyłożyć panel do drzwi ale nie wyobrażę sobie całego mieszkania...niestety...

Piotrusiek-ten przy drzwiach nie koniecznie jasny :>
Ty sie nie martw tak o moją czystość w domu, ja sobie poradzę:)
jesli nie to wspomne Twoje słowa i bedę prosiła wtedy o poradę, ok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale wtedy bedzie juz za późno na rady :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myslę, że np. zaproponowany pzrez Ciebie chodniczek zaradzi :))
bez złośliwości :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze możesz pobejcować panele na jasny kolor :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem średni pomysł...po co wydawać kasę na panele,a później je szpecić?:))))


Ki,zobacz tu:http://www.gracjan2.mojabudowa.pl/pliki/gracjan2/image/fiord_duze(1).jpg

Może nie najlepsze,ale może pomoże. I spróbuję dla ciebie wizualizację zrobić...tylko że wyślę po weekendzie,ok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nadia pzrez chwilkę też myslałam nad białymi drzwiami ,do ciemnych paneli wyglądałyby idealnie i bardzo elegancko, w ogole bardzo podoba mi sie połączenie czerni i bieli...ale nie widze ich po kilku latach,dojdą dzieci i będą wielkie łapki :) mam zresztą teraz w mieszkaniu białe drzwi i pieknie wyglądały ale przez jakiś czas,nie praktyczne...

super, czekam po weekendzie na wizualizację :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na ciemnych gorzej widać łapki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a do tej czarnej podłogi pasują białe drzwi, ale ściany też białe, a na ścianach duże, czarno-białe zdjęcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
byliśmy w salonie drzwi i do owych paneli zaproponowano nam jasne drzwi np latte co bardzo kolor nam się podoba lub dąb bielony i do tego listwy w kolorze drzwi... czyli tak jak pierwotnie myślałam...
listwy mogłyby byc w kolorze paneli ale tylko gdyby były robione typowo pod kolor paneli a takich nie ma...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem dąb bielony też może być:))) to super że coś już mniej więcej masz wybrane:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
utwierdziło mnie tio w pzrekonaniu, gdy mimo wyobrażen widziałąm na ekspozycji jasne drzwi z ciemną podłoga :)
narobiłam trochę szumu w watku a wystarczyło przejść sie do salonu :) ale oczywiście każda wypowiedz cenna :)
teraz przed wybraniem drzwi kupie najpierw listwy :) oczywiście ze wzornikiem będe ich szukac.

nadia jak myslisz jaki kolor ścian do tego ukladu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można na przykład zrobić w jakimś żywym kolorze( odcienie żółtego albo pomarańczy:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Remont - porady

Jakie dzrwi, aby rozwiązać problem hałasu z klatki? (3 odpowiedzi)

jak w temacie, mieszkanie w bloku na gdańskiej żabiance, problemem są głośne klatki i głośno...

Jaka podłoga do mieszkania? (45 odpowiedzi)

Kupiliśmy mieszkanie w stanie deweloperskim. Zastanawiamy się jaką podłogę wybrać. Opcji jest...

Łazienka - niebanalne i tanie urządzenie (28 odpowiedzi)

Myślimy o remoncie łazienki. Niestety większość rzeczy które mi się podobają są zwykle drogie, a...

do góry