Widok

jaki krem na noc +30 ??

Kobieta Temat dostępny też na forum:
Witam!
Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w końcu udało mi sie znaleźć krem pasujacy to niestety na skórze koło nosa robią mi się zaczerwienienia i skóra zaczyna się łuszczyć... Czy ktoś ma podobny problem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej idz do jakiegos sprawdzonego gabnetu kosmetycznego, dadza ci próbki, powiedza co i jak i bedziesz mogła sprawdzić profesjonalnych kremow a one duzo sie roznia niz te drogeryjne... Mi tez ciezko było wybrac krem a to konsystencja nie ta, a to zapach mi przeszkadzał albo skora sie łuszczyła i był efekt sciagniecia. zycze powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z AA są bardzo fajne kremy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

cukier puder i żółtko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupuje http://kulturuj.pl/2023/05/25/poszukiwania-kremu-nawilzajacego/ bardzo dobre efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tak właśnie otrzymałam kosmetyki Arkana w salonie Perfect Look Clinic (https://perfectlook.clinic/), Pani dobrała odpowiednie dla mojej skóry i faktycznie widać efekty!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupuje http://mediavector.pl/ktore-kosmetyki-z-azji-kupic-na-poczatek/ nie jest drogi a dobry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Soraya 30+ dla skóry alergicznej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kup sobie olej kokosowy - ale nie przetworzony, wtedy będzie miał dziełanie i pięknie pachniał. Albo wybrany olej, np. ja używam słonecznikowy plus dwie kropelki olejku pomarańczowego. Nakładam na noc i super gładka i nawilżona buzia. Mam tez cerę miesznaną.
Ponoć dobry jest olej z piertuszki - właśnie będe go testować.
Ja kupuję takie specyfiki z biochemiurody. com lub zrobsobiekirem.pl
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://celia.pl/pielegnacja/twarz-2/kolagen
polecam kosmetyki tej firmy. osobiście używam kremu kolagen+albi, też mam cerę mieszaną. polecam też mleczko do demakijażu, krem do stóp, róż do policzków i korektor. dodam, że ceny są śmiesznie niskie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zadowolona http://aviatorclub.pl/wlasciwosci-kosmetykow-dla-wegan/ widzę poprawę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kup http://mediavector.pl/ktore-kosmetyki-z-azji-kupic-na-poczatek/ szybko zauważysz różnicę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam krem Ziaja z wit C ujędrniający, używam kremu na dzień i na noc. Super konsystencja, fajna skóra po użyciu.Dostępny tylko w aptekach, a cena naprawdę normalna:14,90 :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
bambino...:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
bambino jest fajne, ale na pewno nie do mieszanej cery..................
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki za rekomendację! Ziaja to zawsze dobry wybór. Mam pytanie, czy ten krem z witaminą C ma jakiś specjalny zapach? Czy działa na przebarwienia?
Zapraszam na bloga Takie tam z tripa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przerabiałam różne kremy bardziej i mniej znanych marek i od jakiegoś czasu używam tylko kremu dla dzieci. Łagodny i naturalny, podobnie z balsamami do ciała-mam suchą skórę i po wypróbowaniu kilku ostatecznie wybrałam zwykłą oliwkę dla dzieci. Skórę twarzy też mam dość wrażliwą i chyba najbardziej sprawdza się krem dla dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w tym wieku proponuje już zainwestować w coś lepszego np vichy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
serum Clinique Laser Focus - pieknie wygladza, likwiduje przebarwienia, odswieza cere, splyca zmarchy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
proszę Cię... vichy to shit jakich mało..... już nigdy więcej po niego nie sięgnę.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam Pani Ago:)
Zapraszam na kosultacje dermokosmetyczne do gabinetu kosmetycznego Kobieciarnia ( Gd Żabianka), w którym obejrzymy skórę, przedstawię produkty róznych firm, a próbki dam do domu na "spróbowanie". Mysle, ze taki sposób jest najlepszy , wypróbowany przeze mnie od lat.Pozdrawiam, Edyta Kosmetyczka.:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co prawda nie mam jeszcze +30 ale korzystam z kremu marki Olay i jestem zadowolona. Skora jest delikatna i bardziej promienna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podstawa to kremy bez parabenow i innych swinstw, polecam Avene - przystepne ceny, wydajne, szału nie robią po pierwszym uzyciu ale po regularnym kondycja skory jest lepsza, polecam BABOR - chociaz te sa drogie ale to juz mega wysoka i skuteczna półka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam krem Chanela - dzienno-nocny. Nie znalazłam nic lepszego. Niesamowicie wydajny, z działaniem matującym (mam cerę mieszaną), skóra od razu staje się gładka w dotyku, a także wygładzenie jest widoczne dla oka. Wspaniała baza pod podkład. 50 ml to koszt 260 zł, ale uznałam, że koło 30tki warto już inwestować w lepsze kosmetyki. Jednak ta wydajność ogromnie pozytywnie mnie zaskoczyła.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Możesz zamówić http://emef.com.pl/kremy-do-cery-dojrzalej/ bardzo mi pasują ich kremy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możesz spróbować tez tej Dermiki http://poloniacosmetics.pl/pl/kremy/92-wygladzajacy-krem-nawilzajacy-na-noc.html Przepraszam ze wrzucam linka ale nie widze dokładnej nazwy a nie che zrobic błędu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
+30??? W tym wieku już nic nie pomoże...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Trzeba eksperymentować niestety. Trudno polecić - zwłaszcza za pomocą forum - odpowiedni krem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
bambino jest fajne, ale na pewno nie do mieszanej cery..................

oczywiście ze bambino. mam mieszaną cerę i sprawdza sie rewelacyjnie. Nie ma to jak krem dla dzieci..

te wszystkie kremy + 30 to pic na wole szkoda kasy ,a jak ktoś jest alergikiem to juz w ogole.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja bym proponowała smarowac się na noc olejem kokosowym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam ten: http://kosmetykinaturalne.com.pl/erboristica-natura-krem-do-twarzy-z-olejkiem-arganowym-50ml.html . Dla mnie idealny a mam podbone problemy z cerą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam
polecam kremy z TIANDE , na pewno nie alergizują, są naturalne i pomagają ponieważ są to kosmoceutyki , ceny podobne jak w dobrych markach tylko jakość lepsza... kontakt- Ewa mail- 2012.gdynia@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma dobrego kremu "dla wszystkich" uniwersalnego. Do każdej cery indywidualnie dobieramy kremy i substancje w nich zawarte. Kazda twarz ma inne potrzeby, dlatego tez pytanie jest bezsensowne i odpowiedzi w ten sposob nie znajdziemy. Najlepiej iśc do kosmetologa i on dobierze odpowiedni krem zbada cerę i da próbki sprawdzonych kosmetyków. Pamiętajcie Pani kosmetyki gabinetowe to zupełnie inne kosmetyki niz drogeryjne, bardziej wydajne, specjalnie dobrane itp. Nie chodzi o to zeby wydac majatek na kremy, które nie beda słuzyły cerze i bedzie brak efektu. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zależy, co kto lubi, ja przepadam za kosmetykami naturalnymi, ekologicznymi, i czasem jestem skłonna zapłacić 5zł więcej, a mieć 1 porządny kosmetyk, który jest najczęściej stosowany, dlatego ostatnio kupuje kosmetyki z Kivvi, zamawiam przez witalnie com pl. Są świetne i na dobrą sprawę są bardziej wydajne, więc nie wychodzi mnie to wcale drożej, a mam kosmetyki z górnej półki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja uzywalam Aube :) bardzo odzywczy krem. mozna teraz zamowic darmowa probke: http://www.nagrodobiorcy.pl/darmowa-probka-kremu-na-noc-od-marki-aube/
naprawde warto :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

COUPEROSE RELAX NOC HB jest w porządku, to krem na noc, naturalny, działa i pomaga, na cerę wrażliwą świetna sprawa. Przede wszystkim widać efekty stosowania, cera lepsza, zdrowsza, w lepszej kondycji. A co daje efekty? Stosowanie systematyczne. Nie mam po prostu żadnych problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajne serum ma Resibo - serum wygładzające, które świetnie działa na zmarszczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

poszukaj jakiegoś do cery wrażliwej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moim zdaniem najlepsze są kremy dr ireny eris. Ewentualnie, trochę tańsze kremy z pharmaceris.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla cery mieszanej na noc najlepszy jest La Roche Posay Effaclar H. Wypróbowany - polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam skórę mieszaną w dodatku z problemami naczynkowymi. Kilka miesięcy temu natknęłam się na izraelską (!!) markę kosmetyków Christina i pomyślałam, że wypróbuję. I jestem zachwycona! Mam taki krem z witaminami A, E, HA https://makeup.pl/product/65229/ i po nim skóra jest super gładka, tak uspokojona i bardzo naturalna. Bez żadnych zaczerwień czy krostek. Warto sprawdzić, skład jest rewelacyjny (woda i od razu naturalny ekstrakt).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajny jest Bandi z kwasem migdałowym. Mam 27 lat i stosuję go na noc zamiennie z serum wygładzającym Resibo. Pisałam o nim u siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobre są kremy z pharmaceris. Ta firma ma też wiele serii, więc na pewno coś do siebie dopasujecie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie dużo kremów uczula, więc w sumie nie wiem z jakich korzystać. Jedynie Nivea jest w porządku, ale za to te kremy wydają się bardzo słabe i nie dają efektów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie ssama używałam kremu Nivea jednak mi nie odpowiadał. Głównie z racji skłądu, który powiedzmy sobie szczerze nie jest taki dobry ( same oleje mineralne, parafina - to nie powinno się znaleźć w kremie który nawilża ora działa przeciwzmarszckowo). Zdecydowanie bardziej wolę naturalne kosmetyki do twarzy. Jestem uzależniona od kosmetyków selektywnych firm. Wprawdzie tanie nie są i mozna je dostać jedynie przez internet ale ich działanie jest o wiele, wiele lepsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie w takim razize polecisz? Bo faktycznie od kiedy zaczęłam czytać składy niektórych kremów to dziwię się sobie co ja sobie na twarz nakładałam w przeszlosci ( o dziwo cena częst nie przekłada się na jakośc składu).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jest. I powiem Ci kochana,że nawet tak znany krem la mer, kóry kosztuje za opakowanie 50 ml 500 zł ( sic!!!) ma w składize olej mineralny, tak więc wiele się nie różni od osławionej nivei. Ale wiele osób kupuje bo reklama działa. Z tych selektywnych polecłąabym albo kremy sisley albo serum do twarzy richevon, które od jakiegoś czasu nakładam sobie codziennie na wieczór oraz widzę dużą różnicę na plus w stanie mojej skóry. Jest bardziej nawilżona, odżywiona. Dzieki nawilżeniu zniknęły mniejsze zmarszczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I tylko do dostania przez internet?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No nieestety tak. Szukałam w trójmiejskich sklepach. Tych duzych i tych mniejszych, ale niestety nie widziałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam serum Resibo. Świetnie wygładza, a także spłyca zmarszczki i ujędrnia skórę. Sama byłam w szoku, bo raczej w takie cuda nie wierzę. Tutaj jest inaczej - już po jednym użyciu faktycznie widać efekty. Serum używamy na noc - wystarczą 4 krople :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto już stosować krem przeciwzmarszczkowy. W tym wieku to niestety już konieczność.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam podobnie. Często krem nawet taki z najwyższej półki albo mnie szczypie albo prawie się nie wchłania i efekt jest koszmarny. Od jakiegoś czasu stosuje olej kokosowy albo szukam kosmetyków naturalnych. Bez parabenów i chemii. Zobacz sobie na stronie http://www.naturit.com.pl Tam jest cała masa kosmetyków z upraw ekologicznych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kremów jest wiele, jak wiesz jaką masz skórę to takich kremów powinno się szukać, przecież mają opisane przeznaczenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sama już mam +30 lat i póki co używam kremu przeciwzmarszczkowego na noc z nivea . Całkiem dobrze radzi sobie z pierwszymi oznakami starzenia i doskonale nawilżą moją skórę. Dokładnie to ten https://www.nivea.pl/shop/przeciwzmarszczkowy-nawilzajacy-krem-na-noc-90058002271460108.html#prefn1=maincategory&prefn2=benefits&prefv1=Do+twarzy&prefv2=Przeciw+starzeniu+si%C3%84%C2%99&start=1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czytałam ostatnio, że do takiej cery na noc nie potrzeba kremu. Rozważ jego brak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Procesy starzenia się skory zaczynaja się już od 25 roku życia. Krem pod oczy, na dzien i na noc to absolutna konieczność. Problem polega na tym, ze każdy z nich trzeba odpowiednio dobrać do każdego typu cery i problemu którego chcemy się pozbyć. Kosmetyki drogeryjna niestety nie są dobrym wyborem. Zawierają o wiele mniej składników aktywnych niż profesjonalne kosmetyki gabientowe. Dodatkowo duża cześć z nich zawiera szkodliwe w nadmiarze parabeny, sztuczne barwniki i substancje zapachowe. Klient w drogeri płaci za opakowanie, wygląd i zapach. Polecam udać się na konsultacje do dobrego gabinetu kosmetologicznego. Tam na pewno coś zaproponują.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no dokładnie - najważniejsze to wstrzelić się w odpowiedni kosmetyk. Tak naprawde przez nieprawidłowe dobranie odpowiedniego mozna zrobic sobie większą krzywde niż pożytek ;/ a próbował ktoś kosmetyków azjatyckich? ostatnio coraz głośniej na temat azjatyckich metod pielęgnacji, wiec moze i kosmetyki sie sprawdzają. wlasnie zastanawiam sie nad kremem pod oczy z ekobieca.pl z zawartoscią śluzu ślimaka - intryguje mnie skład. znacie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym patrzała na to, czy krem ma naturalny skład. I składniki antyoksydacyjne, takie jak witamina C i E.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja polecam naturalna pielęgnację. Sama uzywam olejku konopnego zamiast kremu na noc i też mam mieszaną cerę. Świetnie nawilża skórę, nic po nim nie wyskakuje i buzia jest bardzo gładka i odzywiona, Szybko się też wchłania bo jest lekkim olejem. Możesz spróbować rownież z awokado. Też się super sprawdza. W kremach z drogerii jest masa chemii i konserwantów, a tu masz samą naturę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To prawda, ilość sztucznych dodatków w kosmetykach drogeryjnych jest przerażająca. Produkowane jak najniższym kosztem mają wytrzymać jak najdłużej i ładnie pachnieć, nie ma to za wiele wspólnego :-) Super, że Tobie służą oleje. Niestety nie jest to opcja dla każdego, w Azji robią furorę, ale skóra przeciętnego Europejczyka funkcjonuje trochę inaczej. Dla wielu osób oleje są zbyt ciężkie do codziennej pielęgnacji, stymulują przetłuszczanie się skóry i zapychanie porów. W takich przypadkach lepiej sprawdzają się naturalne kremy o lekkich, żelowych formułach, które szybko się wchłaniają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja stosuję krem z samą witaminą A :) jak dla mnie bomba. Jakoś nie ufam kremom o długim składzie. Kiedyś używałam różnych kremów, ale miałam po nich tylko takie dziwne uczucie na skórze twarzy jakby była tłusta, zapchana, coś na niej było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na jesień i zimę na pewno polecam kremy na bazie aloesu. Broń Boże nie kupuj kremy które na pierwszym miejscu w składzie mają wodę.. Jeżeli jesteś zainteresowana aloesem to czekam na info odnośnie kontaktu. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam używam zwykłego kremu nawilżającego i mam skórę jak pupcia niemowlaka. Możesz dodatkowo stosować jakieś maseczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może delikatny dla dziecka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z opinii wiem że Vichy jest bardzo dobry ale ma swoją cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy z nas ma inną cerę, więc trudno odpowiedzieć na pytanie, który krem będzie dobry. Według mnie trzeba testować różne produkty, aż znajdziemy odpowiedni produkt. Ja używam teraz kremy-maski na noc od eveline z serii różanej, bardzo dobrze się u mnie sprawdza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam bardzo kapryśną cerę, tu się łuszczy, tam jest sucha itd... testowałam różne kremy, i te z najwyższej półki i te zwykłe drogeryjne, ostatnio zakupiłam krem mixa i muszę powiedzieć że bardzo dobrze moja cera na niego reaguje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czesc dziewczyny!
Widze, ze sporo z Was poszukuje kremow z naturalnym skladem - to super. Jestem wizazystka i sama mam klopoty ze znalezeniem dla swojej suchej skory idealnego kremu, a mam duze tendencje do zapychania :(
Ale... ostatnimi czasy dzieki przyjaciolce odkrylam rewelacyjna, naturalna marke kosmetykow. Nie chce, zeby to brzmialo jak post reklamowy, bo taki nie jest! Ale naprawde polecam L'Occitane. Ceny sa spore, ale naprawde warto, zwlaszcza jesli cenicie sobie brak testow na zwierzetach. Wiecej o marce, jej historii i filozofii oraz polecane przeze mnie produkty znajdziecie na moim blogu, bo napisalam taki artykul :)
http://kobiece-atelier.com/Blog/Moje_ulubione_kosmetyki_pielegnujace.html
Znacie te marke?? Lubicie??? :)
www.kobiece-atelier.com

facebook.com/AtelierKobiece

instagram.com/kobieceatelier
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przyznam że nie kojarzę, ale ja jestem tradycjonalistką. Od lat kremy AA. Może nie mam zbyt dużych wymogów ani też problemów z cerą, ale bardzo sobie chwalę tę markę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja osobiście bardzo często korzystam z profesjonalnych kosmetyków firmy BIELENDA, więc wydaje mi się, że i Ty znajdziesz tam coś odpowiedniego dla siebie. Produkty zamawiam z hurtowni, bo ceny są nieco bardziej korzystne niż w sklepach. Najczęściej zamawiam właśnie tu KLIK :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hejka! Od pewnego czasu używam kremu Richevon na zmarszczki i dla mnie jest bardzo okej. Mam spore zmarszczki pod oczami, po 2,5 tyg od stosowania zaczęły zanikać, skóra jest jędrniejsza i ultra nawilżona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie zawsze się sprawia zwyczajna Nivea w niebieskim opakowaniu. Według mnie najlepszy krem, który się nadaje niemał do wszystkiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zajrzeć na stronę firmy Creamy - tam jest ankieta potrzeb i indywidualnie dobierają Ci naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Sama korzystam z ich hydrolatu z pomarańczy i kremu z olejem moringa i jestem zachwycona. Można kupić online :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A sprawdzacie składy kosmetyków? Bo ja jestem zwolenniczka kosmetyków naturalnych. I na noc używam REVITALISING NIGHT SOLUTION. To bardzo drogi krem bo marka jest luksusowa. Ale krem zawiera bogatą w bioaktywne elementy naturalną bajkalinę, charakteryzującą się silnym działaniem przeciwutleniającym. Jest bardzo wydajny. Skóra regeneruje się najlepiej w nocy, więc dobry krem na noc to podstawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi bardzo pomógł odmładzający krem na noc z olejem z pestek opuncji figowej i olejem arganowym BioAgadir. Bardzo skutecznie nawilża, odżywia, regeneruje. Ma przepiękny zapach i super konsystencję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja też mam z wyciągiem z opuncji krem ale i z aloesem , z Bielendy z serii Botanic Spa Rituals, fajnie się wchłania, ma fajną konsystencję , polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie kupuje juz jakis czas niczego czego skladu nie rozumiem. Przy moich problemach z cerą nie ma szans żebym kupowała cokolwiek w ciemno. Lekarz mmi mówil zeby najlepiej szukac kosmetykow z pantenolem i PCA w składzie ktory jak sie okazalo jest w kremie Cetaphil DA Ultra. Chodzi o zawiązanie cząsteczek wody i utrzymanie stałego poziomu nawilżenia skóry. Polecam bo działa bardzo odżywczo, głeboko wnika w skore i ja odbudowuje co jest wazne zwlaszcza gdy skora jest po przejsciach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Ci naturalny krem Bio Agadir z olejem z opuncji figowej - w takim srebrnym słoiczku. Jest naturalny, więc nie powinno Ci się nic dziać :) a w razie czego przerzuć się na oleje :D ta firma też ma spoko ofertę - oleje z opuncji figowej i oleje arganowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilka dobrych firm kosmetycznych:
Body shop
ecospa
oraz veleda
Mają bogate kosmetyki

Pamietaj również o tym, że ważne jest codzienne przeprowadzanie peelingu bo właśnie peeling odmladza:
https://www.trustedcosmetics.pl/co-to-jest-mikrodermabrazja/

Bardzo dobre działanie może dać mikrodermabrazja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taką nowością na naszym rynku są kremy z serii pause . jest to marka sklepu internetowego https://sklep.barwa.com.pl/ Do tej pory stosowałam różne kremy, ale bez jakiś większych rewelacji. Dopiero te kremy coś dobrego dają mojej cerze. Fajnie się wchłaniają, cera jest taka gładka i odpowiednio nawilżona aż trudno uwierzyć. Kremy dedykowane są dla kobiet w różnym wieku. Ja używam +30 stosownie do moich latek. Na noc mam https://sklep.barwa.com.pl/pause/231-krem-na-noc-30-pause.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja preferuję Bielendę i serię Rose Care. Bardzo fajny jest krem różany nawilżająco-kojący. Wydaje mi się chyba jeden z najlepszych jeśli chodzi o tę półkę cenową ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ważne jest nawilżanie już po dwudziestym roku życia tak robią kobiety we Francji ich cera jest nienaganna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na noc generalnie nie trzeba nakładać kremu. Skóra powinna wtedy odpocząć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja słyszałam, że to wcale nie przeszkadza, sama nakładam krem richevon rano i wieczorem i właśnie oprócz skutecznego działania przeciwzmarszczkowego to fajnie nawilża moją skórę i rano moja cera jest wypoczęta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na moje zmarszczki pomogl krem bio agadir z olejami z opuncji i arganowym. Nieporownywalny do drogeryjnych produktow, jak raz sie go sprobuje to naprawde nie mozna wrocic do kremow z drogerii bo jest ogromna roznica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tez z ciekawosci kupialm ten krem i super na mnie dziala :) stosuje dopiero dwa tygodnie a juz czuje ze mam bardziej nawilzoną skóre. różnicy w zmarszczkach jeszcze nie zauważyłam ale na to pewnie trzeba poczekac. Ale ma tyle dobrych opinii ten krem ze sadze ze warto czekać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olejek macadamia jest dobry do skóry mieszanej. AA również ma dobre kremy z przedziałem na dzień i na noc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może sprawdź kremy nacomi? U mnie się świetnie sprawdziły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krem wiesiołkowy Gal z olejem z wiesiołka. Kosmetyk z prostym i naturalnym składem, idealny dla skór suchych, wrażliwych, normalnych i mieszanych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie super jest Manuka Honey Nutri Elixir Bielendy . Używam go od ok 2 miesięcy, ale jestem bardzo zadowolona. To jest krem nawilżająco-odżywczy. Ja uważam, że w tym wieku wystarczy solidne nawilżenie twarzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ostatnio furorę robią naturalne kosmetyki, które możesz zrobić sama. Jeśli jednak nie masz na to czasu, to naprawdę fajne są kosmetyki Soraya i AA. Bardzo często promocje na nie znajdziesz w Rossmannie: Tutaj masz aktualną gazetkę - http://www.kupino.pl/gazetki/rossmann Polecam kremy +30, bo sama jestem w tym wieku :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj Ziaji liscie manuka lub bielende zielona herbata. Najlepiej zwykły krem nawilżający bo po kremach z olejami zatykaja sie pory i takie kosmetyki nie sa polecane do cer tłustych i trądzikowych. Zaczerwienienia sugerują przesuszenie skory i niestety kremy z olejkami tylko to potęgują bo nie nawilżają odpowiednio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak masz taki problem to wypróbuj aktywny krem na noc Christian Laurent. Problemu z dostępnością raczej nie powinno być, dostaniesz go w Rossmannie. Świetnie nawilża skórę, a jednocześnie jej nie zapycha i nie powinny się pojawić żadne zmiany skórne. Ma też lekką formułę i szybko się wchłania więc przy skórze mieszanej będzie ok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na noc używam kremu Orient Time od AVA, a na dzień też stosuję krem tej serii. Polecam kosmetyki tej marki, są naturalne i z bardzo dobrej jakości składników, dlatego sprawdzją się nawet w przypadku wrażliwej i delikatnej skóry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zwykły krem nivea, wygląda na tłusty, ale wcale nie zatyka porów, skóra jest po nim nawilżona i gładka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecam żebyś przetestował na swojej skórze krem https://ekoteka.pl/sukin-matujaco---normalizujacy-krem-do-twarzy-z-aktywnym-weglem-oil-balancing-125ml.html Zawiera węgiel bambusowy, ekstrakty z ziół i roślin, które normalizują i zapobiegają przetłuszczaniu a do tego ma puder ryżowy dzięki któremu skóra pozostaje matowa i świeża. U mnie się taka mieszanka składników sprawdziła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MI bardzo przypadl do gustu kremik z olejem z czarnuszki i czystkiem z Bielendy z serii Botanic formula. Jest to kremik przeciwzmarszczkowy niemal w pełni naturalny. Stosować go można na dzień i na noc ;). Świetnie wygładza buzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja na noc używam zarówno do twarzy jak i szyi odżywczego, naturalnego olejku https://yoga.pl/twarz/1037-olivia-plum-olejek-do-twarzy-i-ciala-niebieski-z-rumiankiem-i-jojoba.html który wzmacnia elastyczność i jędrność skóry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mogę zaproponować makijaż wraz z profesjonalnym nawilżeniem skóry twarzy za jedyne 90zł:) Wówczas będzie mogła Pani sprawdzić czy takie rozwiązanie odpowiada, a ja sprawdzę skórę i podpowiem co najlepiej używać:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam powyżej 55 lat ;)
Używam röżnych z biochemi urody na zmianę z kwasem hialuronowym.

Warto na pewno samodzielnie nauczyć się robic sobie kremy z uwagi na to, ze będą miały najlepsze działanie.

Raz na jakiś czas warto zdecydować się również na kwas hialuronowy na twarz https://cliniqmed.pl/oferta/wolumetria/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z doświadczenia polecam kremy na noc i na dzień z kolekcji La Vie Skin https://lavieskintherapy.com/pl/ . Wiadomo, że każdy organizm jest inny, ale co do zasady to ma zbawienny wpływ na regenerację cery oraz zatrzymanie na dłużej jej właściwości. Myślę, że sprawdzą się także jako suplement sprzyjający włosom i paznokciom. Cena nie należy do najniższych, ale pamiętajmy, że to produkty o starannie wyselekcjonowanym składzie oraz formule wypracowanej w Niemczech przez lata intensywnych badań.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Swietne kremy sa dr ireny eris clinic way. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja używam kremów z AA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli masz już powyżej 30 lat to warto aby krem miał działanie przeciwzmarszczkowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja używam tego kremu: https://allegro.pl/oferta/miya-call-me-later-regenerujaco-odzywczy-krem-shea-7507791746 i jestem bardzo zadowolona. Moja skóra jest odpowiednio nawilżona, wygładzona i trochę rozjaśniona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi tam pomaga zwykły krem nivea :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba najbardziej mi odpowiada kremik matujący wegan musli od Bielendy z owsem, pszenicą i mleczkiem ryżowym. Bardzo dobrze matuje buzie i nadaje się nie tylko na noc ale i na dzień :). Przy mojej cerze wrażliwej, bomba! Na pewno jeszcze po niego wrócę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i wreszcie przyszła na mnie pora, kiedy to muszę się zainteresować tą kwestią :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No wlaśnie sama ostatnio nie mogłam znaleźć niczego dobrze nawilżającego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może wypróbuj kremu Cera NAczynkowa Bielendy? Ja stosuję i jestem bardzo zadowolona,a także miałam problem z miejscowymi zaczerwienieniami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też go używam i jestem zachwycona, przyznam szczerze, że planuje jeszcze zakup jakiegoś kremu Bielendy z serii vege skin diet :), zobaczymy czy jest tak samo dobry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robie sobie samodzielnie kosmetyki :) Nie jest to wcale takie trudne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

olejek arganowy to u mnie podstawa ale mam tez kremik z Yope, Vianek i cos tam z bielendy tez zakupiłam i stosuje naprzemian, skóra nawilzona i bez uczulen wiec jest ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że dopasowanie kosmetyku kremu do twarzy czy toniku, a nawet kosmetyków kolorowych do makijażu to raczej sprawa indywidualna. Jednemu będzie marka wiane odpowiadać a innemu Bielenda. Np. na https://horex.pl/lancome.html jest duży wybór Lancome, który ma w ofercie również kremy. Opinie o tej marce są dobre, więc zobacz bo może znajdziesz sobie krem dla siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

AA ma takie kremy na noc 30+.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w obecnym ruchu #wspierampolskiemarki polecam kosmetyki Femi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają bardzo fajne produkty, bardzo ich lubię. Ale polecam Ci również spróbować naturalnych kosmetyków od Trawiaste. Zwłaszcza ich kremy do twarzy, są mega! https://www.trawiaste.eu/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dwa fajne kosmetyki, które dobrze działaja w duecie oraz w przypadku których zauważyłam sporą poprawę swojej cery oczywiście na plus:

Krem z betuliną sylveco - jest dość tłusty, ale wbrew pozorom nie przetłuszcza skóry ale odżywia i bardzo dobrze nadaje się na noc.

Jak również serum z witaminą C od Olivia plum
https://www.oliviaplum.pl/kategoria/serum/serum-rozjasniajace-glow

Polecam szczególnie jeśli macie problem z nawilżeniem skóry oraz z przebarwieniami. Od czasu od kiedy stosuję skóra jest w o wiele lepszej kondycji, przebarwienia znacznie się zmniejszyły :) Jak również skóra jest rozjaśniona. Stosuje na noc, jednak jeśli będziecie chcieli używać kosmetyku z witaminą C na dzien, polecam koniecznie stosować ochronę przeciwsłoneczną.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dla cery tłustej polecam ten krem z Bielendy z węglem i cukrem trzcinowym.https://bielenda.pl/katalog/black-sugar-detox/844-black-sugar-detox-detoksykujaco-nawilzajacy-krem-dzien-noc Dla mnie najlepszy. Pomaga też przy zmianach trądzikowych, skóra po nim ładnie wygląda, delikatniejsza, koloryt poprawiony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co nowego polecicie pod oczy? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pod oczy idealny zestaw dla mnie to roślinne serum i naturalny krem pod oczy od Trawiaste. Ten duet nie ma sobie równych :) U mnie sprawdza się idealnie. https://www.trawiaste.eu/kategoria-produktu/kremy-pod-oczy/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie idą w parze naturalny krem pod oczy plus serum wieloroślinne. Niezastąpiony duet. Fajne jest też to, że są to nasze polskie kosmetyki naturalne. Jeżeli będziecie chciały spróbować to sprawdźcie sklep Trawiaste https://www.trawiaste.eu/kategoria-produktu/kremy-pod-oczy/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie po prostu nivea.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupuje http://www.giftskielce.pl/odpowiedni-krem-na-dermatoze/ dla mnie jest idealny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam wypróbować nowość z vichy collagen specialist: https://www.apo-discounter.pl/vichy-liftactiv-collagen-specialist-krem-50ml-pzn-14060537
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak Ci napiszę, że na mnie działają kosmetyki z naturalnymi olejkami i koenzymem to i tak Ci to chyba nic nie da, musiałabyś i tak na sobie testować różne i zobaczyć co Twoja skóra lubi ale polecam czytać składy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na mnie dobrze działają kremy z retinolem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie sprawdza się vianek i sylveco
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie sprawdza sie sylveco
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja sie smaruje balsamem z oleju kokosowego i mango co znalazłam w Pachnącej Krainie. Lepszego nie znam. Cuuuudnie pachnie, działa antystarzeniowo, nawilżająco i ujędrnijąco. Skóra po nim jest w chwile mega gładka i jedwabista.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto spróbować kremu Owocowego do Trawiaste, miałam podobny problem z łuszczeniem się skóry w okolicach płatków nosa i brody, a ten krem super sobie z tym poradził, podsyłam link https://www.trawiaste.eu/produkt/krem-owocowy/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kremy od Heimish - naturalne, anty anging, przecizwmarszczkowe i od pyunkang yul polecam na dzień nawet pod makijaz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję krem Eveline "Egyptian Miracle", konsystencja jakby wazeliny, ale to dlatego, że składa się z naturalnych składników jak miód, olejek arganowy i coś tam jeszcze. Skuteczny i polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj pielęgnacji od Pyunkang yul - to kosmetyki naturalne które powinny pomóc w razie takich problemów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A zobacz sobie ten artykuł, tam w sumie dość fajnie opisują dzialania kremu dla osób po 30+ https://kobietapo30.pl/bielenda-japan-lift-odkryj-tajemnice-japonskiego-piekna-poznaj-sekretne-kosmetyki-i-rytualy-pielegnacyjne/ja miałam tę serie i całkiem fajnie nawilża, chyba, że szukasz czegos mega naturalnego to zerknij na marke make me bio- to są droższe kosmetyki ale bardzie bio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz na krem solverx, ma dobry naturalny skład, idealnie nawilża, nie zapycha, cena w porządku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam uniwersalny krem na dzień i na noc od Pyunkang yul :) Świetna baza także pod makijaż. Krem spełnia wszelkie moje oczekiwania, nie zapycha, a nawilża, absolutny hit.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsze kremy na twarz, nawet niektóre salony medycyny estetycznej wprowadzają https://proaktiv.pl/s/9---KREMY-DO-twarzy.html. Mam kilka koleżanek w tej branży i po prostu pięknie wyglądają, a już niektóre podchodzą pod 40. Nikt nie powie, że tyle lat mają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecę ten kremik: heimish marine Care Rich Cream - świetny do codziennej pielęgnacji, bogate właściwości i rezultaty po kilku użyciach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam https://kosmetykimorzemartwe.pl/ moja żona jest zadowolona, a kupiłem jej na święta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Testowałaś może kosmetyki koreańskie premium? Zobacz na jakich składnikach się opierają https://4seasonsbeauty.pl/simple-perfection-kosmetyki-koreanskie-premium/ . Też mam problematyczną skórę, strefa T tłusta a policzki skrajnie suche. Dopiero pielęgnacja produktami Lanbelle okazała się strzałem w dziesiątkę. To naprawdę skuteczne, luksusowe kosmetyki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście mogę ci podpowiedzieć kosmetyki oferowane przez Krystynę Jandę i jej firmę (http://www.janda.pl Specjalnie kierowane do kobiet 40+ więc pewnie dla nich będą najbardziej atrakcyjne, ale warto spróbować, bo to 100% polskie produkty więc można faktycznie na ich dobrą jakość liczyć. A stale też firma nowe propozycje do sprzedaży wprowadza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znam jeden cud specyfik co mi pomógł odzyskać młodość twarzy , jest znacznie bardziej nawilzona, jędrniejsza, wygladzona. Zmarszczki z tygodnia na tydzień są mniej widoczne - Masło Shea Kashmir i Jojoba
Stosuje i lepszego nie znam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam ten z Siberiki: https://www.notino.pl/natura-siberica/sophora-japonica-regenerujacy-krem-na-noc-do-skory-tlustej/
Przy tłustej i miesznej cerze ważne jest, żeby skład był naturalny. Siberika ma fajne receptury, sprawdzają się, a same kosmetyki nie kosztują majątku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecić mogę swoje kosmetyki od firmy Naturikkę, które stosuje już od kilku miesięcy i ogólnie jestem bardzo zadowolona. Marka jest nasza krajowa, a kosmetyki naturalne, z dobranych odpowiednio składników, tak więc jeśli chodzi o pielęgnację moim zdaniem świetnie się sprawdzają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie super na skórę dziąła krem nawilżająco -kojący z Bielendy z serii Eco Nature z jaśminem, śliwką kakadu, mango . Uwielbiam go, naturalna seria, ładnie pachnie koi i super nawilża
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie natomiast sprawdza się krem Solverx Sensitive, mam skórę wrażliwą i bardzo delikatną skłonną do podrażnień i ten krem daje sobie z nią radę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skóra się łuszczy bo ładujesz na nią za dużo chemii. Polecam jakiś naturalny krem na noc np. z rumiankiem albo z oliwek, tylko sprawdź gdzie najtaniej go kupisz. Wejdź na stronę http://cenomaniacy.pl/, wpisz naturalny krem na noc w wyszukiwarke i włącz filtrowanie na aktualne promocje, będzie najtaniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie się ten bardzo dobrze sprawdza: https://www.notino.pl/natura-siberica/sophora-japonica-regenerujacy-krem-na-noc-do-skory-tlustej/ :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na mnie bardzo dobrze działa https://kosmetykijolanta.pl/kremy/30-balsam-natluszczajacy-50-ml.html, głównie krem z masłem shea i witaminą E. Dla skóry suchej to po prostu zbawienie. Ogólnie to nie wychodzę na zewnątrz zanim się dokładnie nie posmaruję, szczególnie w zimniejsze dni. Warstwa ochronna dla skóry atopowej, tyle w temacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez szukam czegoś porzadnego, najlepiej z kolagenem... ale wiecie jak to jest ciężko tez coś znalexc w dobrej cenie i konkretnej jakości. no i żeby pomagało
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Popatrz na kosmetyki od APIS. One są naturalne, bez tej całej chemii więc myślę że będą Ci służyły. Na początek wypróbuj krem nawilżający z minerałami z morza martwego i kwasem hialuronowym. Bardzo dobrze nawilża, ale nie zapycha postów więc przy cerze mieszanej jest idealny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A słyszałas o Alcina Effective Care - bardzo intensywnie nawilża, na noc jest idealny, rano masz skórę gładziutką jak po kwasach, dodatkowo kremik kest bardzo wydajny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Własnie chciałabym, taki efekt ale na razie boję się isc na kwas czy botoks. Używałas go ? Faktycznie daje takie genialne i porządne efekty ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Używałam :) Jest naprawdę dobrej jakości, teraz na notino widzę ze jest na niego jeszcze zniżka, dla mnie wart kązdych pieniędzy, bo naprawdę bardzo fajnie napina skórę i daje ten efekt 'wow' o którym my kobiety tak bardzo marzymy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może marka Naturikke? Tworzą kosmetyki na bazie receptur potwierdzonych laboratoryjnie, ale bez testowania na zwierzętach. Marka klasy światowej, w całości polski kapitał. Monitoruję na bieżąco zmiany na rynku kosmetycznym, bo tematem interesuję się częściowo z powodów zawodowych i czasami trafiają się podobne perełki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na twoim miejscu zrobiłabym sobie analizę skóry u kosmetyczki. Są teraz takie urządzenia, za pomocą których kosmetyczki mogą ci powiedzieć, jakich kosmetyków powinnaś używać, a jakich unikać :) To powinno pomóc, jeśli będziesz dostarczała skórze tych składników, których potrzebuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie się sprawdził krem na noc JOIK - wypróbuj może ten https://triny.pl/11276-joik-regenerujacy-krem-na-noc.html :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

mnie sę sprawdza na noc Serum 7 Olejów zamiennik kremu - natura i tylko natura. W moc olejków uwierzyłam jak ostropest mi wątrobe wyleczył, teraz stosuje do picia i od zewnątrz na skóre i włosy i uwierzcie- widać efekty . skóra kocha nature, bez cemii, konserwantów , uupełniaczy, a to serum to wogóle cudo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie super okazał się krem wegański intensywnie nawilżający krem 40 + przeciwzmarszczkowy z bielendy z linii Royal Bee Elixir
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zakupu na sklepie http://www.tiande.net.pl Kosmetyki bardzo dobrej jakości, wysyłka natychmiastowa i wyczerpujące informacje na temat produktów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jeśli szukacie dobrych kosmetyków, o dobrym składzie i w dobrej cenie to zdecydowanie Solverx, mam od nich pielęgnacje, krem, żel do mycia twarzy, tonik, wszystko z serii Sensitive ze względu na moją wrażliwą skórę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja własnie szukam czegoś takiego, moja cera jest bardzo wrażliwa i ciężko mi cokolwiek dobrać, a z tego co widzę, skład mają bogaty. Możesz napisać czy te kosmetyki mają jakiś ciężki, męczący zapach? Wydaje mi się, że takie dodatki perfum mogą podrażniać, wiele razy u mnie się to potwierdziło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeżeli ma wrażliwą cerę proponuję używać tylko i wyłącznie dermokosmetyki. Najlepiej,żeby dermatolog dobrał Ci odpowiednie to potrzeb:) Możesz je potem bez problemu kupować w aptece lub na stronach internetowych z kosmetykami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre są te kremy z Bielendy z tej linii z produktami pochodzacymi od pszczół- Royal Bee elixir, w Rossmannie można kupić. Dobre, a nie drogie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ogólnie lubię kosmetyki z Bielendy i stosuje ich Royal Bee krem :) zerknij sobie, ale z tego co piszesz wydaje mi się że też by ci spasował
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super tez jest linia kosmetyków przeciwzmarszczkowych bakuchiol bioRetionol Effect , polecam na prawde dobre kremy, serum na zmarszczki. Kupuje go w Rossmannie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bakuchiol super sprawa. Też lubię kosmetyki z bakuchiolem chętnie. Ale jeszcze lepszy wynalazek ostatnio znalazłam w Rossmanie właśnie ;) Firma Efektima ma kremy do twarzy i pod oczy Tremella z cudownym grzybkiem który działa przeciwzmarszczkowo a nazywa się masłem czarownicy :D Podbił moje serce nazwą a teraz podbija skutecznym działaniem napinającym skórę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja od jakiegoś czasu kupuej tylko kremy naturalne, bez wszystkich sztucznych substancji i uzupełniaczy, zauwazyłam ze skóre mam po nich o wiele lepsza, nie mam wyprysków , nie wysusza sie jak po niektórych kosmetykach. Natura najlepsza. W Pachnącej Krainie kupuje, mają boganstwo kremów nawet ręcznie robionych w całkiem dobrych cenach, przynszacych naprawdę świetne efekty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie sprawdziło się dopiero zastosowanie całej pielęgnacji, czyli dokładne oczyszczanie, tonizowanie i nawilżanie. Aktualnie używam kosmetyków samarite, ale myślę, że ważniejsza jest regularność i konsekwencja w działaniach, niż konkretne marka kosmetyków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a bylas u dermatologa? nie kazdy problem da sie samodzielnie rozwiazac. ja akurat stosuje kosmetyki Holika Holika
Good Cera i uwazam ze sa super ale musisz testowac na wlasnej skorze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pierwsze slysze o tej firmie, gdzie ja kupie i po jakim czasie efekty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

efekty sa po pierwszym opakowaniu juz. na notino kupuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja używam kremu Apiderm od APIS, mają taki odbudowująco-odżywczy na noc, który bardzo fajnie nawilża i odżywia skórę w trakcie snu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz to najlepszy czas zeby zaczac zabawe z retinolem takze polecam retinol w kremie albo w formie serum. Tylko SPF nosic musisz rano.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Retinol najlepiej stosować jesienią i zimą, więc jest idealny moment, żeby zacząć kurację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko od mniejszych stężeń i częstotliwości smarowania jak ma się niewypracowaną tolerancję na retinol :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam na dzien i na noc mam krem z Bielendy nawilzajacy z linii Eco Nature
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kup sobie https://trucktruck.pl/wysoka-jakosc-kosmetykow-weganskich/ będziesz zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre jest to Serum 7 olejów zamiennik kremu, wydajne bardzo , lepiej działa niż te wszystkie kremy. Zapobiega starzeniu skory, wygładza ja i odżywia, przywraca jej jędrność i elastyczność. Intensywnie witalizuje i pobudza szarą i zmęczoną skórę, nadając jej naturalny koloryt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym zainteresowała się naturalną pielęgnacją na Twoim miejscu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z wlasnego doswiadczenia moge polecic kosmetyki naturalne, mam wymagajacą cere i takie produkty do pielegnacji musze wybierac madrze. Senelle, to moja ulubiona marka. Mam od nich najnowsze serum naprawcze przeciwzmarszczkowe i juz nie moge sie doczekac efektow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bardzo polecam kremy Tołpy https://tolpa.pl/kobieta/twarz/kremy-do-twarzy.html - teraz korzystam z kremu ze skwalanem (Authentic). Nie ma barwników ani zapachu. Mam cerę normalną/mieszaną i sprawdza się super. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamów sobie https://plejaj.pl/glowne-zalety-kosmetykow-naturalnych/ ja jestem z niego bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żłote Ceramidy z Bielendy znakomite kosmetyki dla cery dojrzałej, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odkąd stosuje naturalne olejki - na twarz Olejek Busajna na noc, nie uzywam kremów. Skóra ujędrniona, odzywiona i taka gładka i napieta mi ise po tym zrobiła. Krem zbędny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tez ich izywam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamawiam http://www.laetari.pl/polecane-kosmetyki-dla-wegan/ jestem naprawdę zadowolona,różnica jest ogromna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja używam kremu do twarzy z oriflame, czasmi z Tołpy albo z Bielendy ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja stosuję krem Noxi Nano endorphin, jest świetny, po nim moja cera wygląda świeżo, nie mam przebarwień, krem działa przeciwzmarszczkowo i bardzo dobrze nawilża.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z kosmetyków jakiej firmy korzystacie w Waszym przypadku i dlaczego?

hurtownia motoryzacyjna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam kremy o naturalnym składzie do cery delikatnej, czy dojrzałej - znajdziesz takie w sklepie dla Amazonek: https://ekoamazonka.pl/kategoria-produktu/kremy-sera/ . Są tu różne kremy do twarzy o dobrym składzie, czy kremy do rąk pełne ekstraktów, na przykład balsam z miodem, pyłkiem kwiatowym i propolisem;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do cery dojrzałej spoko jest t linia Diamentowe Lipidy z Bielendy, dobrej jakosci kosmetyki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecam ten krem z cerave, tylko nie ten z pompką, a w pudelku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

basic lab bogata konsystencja, taki w białej tubce. mi najlepiej sie sprawdza, czasem zamiennie stosuje cerave
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio uwielbiam wpływ kosmetyków koreańskich, moja ekipa kosmetyczna w pracy również przestawiła się prawie całkowicie na te produkty. Lotana oferuje duży wybór kosmetyków do twarzy https://lotana.pl/product-category/kosmetyki-do-twarzy/ dla różnych typów skóry i wieku od 20+ do..... . Polecam przyjrzeć się bliżej asortymentowi i zawartości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajna jest ta linia z Bielendy z witamina B12, doskonałe nawilzenie, wygładzenie skóry i kosmetyki do twarzy i ci la. Super krem mam od nich na dzień i na noc, mega delikatny do kazdego rodzaju skóry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto zrozumieć, że troska o cerę wymaga pewnej eksperymentacji, ponieważ każda skóra jest inna i reaguje inaczej na różne produkty.

Jeśli masz tendencję do zaczerwienień i łuszczenia się skóry koło nosa, oto kilka wskazówek, które mogą Ci pomóc:

Wybór odpowiedniego kremu: postaw na kremy przeznaczone do cery mieszanej lub skóry wrażliwej. Spróbuj znaleźć produkty, które są hipoalergiczne i nie zawierają drażniących substancji.

Testowanie produktów: zanim zdecydujesz się na dany krem, zrób test na małym fragmencie skóry, na przykład na przedramieniu, aby sprawdzić, czy nie pojawią się reakcje alergiczne czy zaczerwienienia.

Unikanie nadmiernej eksfoliacji: przy cerze mieszanej należy unikać nadmiernego stosowania produktów do eksfoliacji, ponieważ mogą one przyczynić się do łuszczenia się skóry. Ogranicz eksfoliację do 1-2 razy w tygodniu.

Nawilżanie: nawilżanie jest kluczowe, nawet dla skóry tłustej lub mieszanej. Wybierz lekki, nietłusty krem nawilżający i stosuj go regularnie.

Ochrona przeciwsłoneczna: używaj kremu z filtrem przeciwsłonecznym codziennie, aby chronić skórę przed promieniowaniem UV, które może pogłębiać zaczerwienienia i problemy skórne.
O mnie i moich pasjach na Carrd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep online Purite oferuje fantastyczne kremy z naturalnych składników. Polecam ich produkty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jaki skład będzie najlepszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak najlepiej temu zapobiec?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (129 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

Środki powiększające piersi (4 odpowiedzi)

Widziałam że w sieci reklamuje się wiele takich złotych cudownych środków i mam pytanie czy...

Sklep stacjonarny Avon - gdzie w Gdańsku? (7 odpowiedzi)

Dziewczyny, gdzie w Gdańsku znajdę sklep /stoisko Avon? Z góry dziękuję za pomoc.

do góry