Widok

jaki osprzęt elektryczny

stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka firma? znajojmi polecają Ospela jako że niedrogi a jakość dobra. co polecacie? co sądzicie o ospelu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja przy wyborze nie kierowałem się konkretną marką a rankingami, takimi jak np. ten http://www.net-ranking.pl/10323-wlaczniki-ranking
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam w całym domu Ospela, dokładnie tą serię Ospel Madera: http://sklepospel.pl/ospel-madera,gniazda-hermetyczne,136 spisuje się bez zarzutu. materiał jest trwały, dobrze się prezentuje i nie płacisz jak za zboże.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi się podoba ta nowa seria Sonata Stal Inox, wygląda nowocześnie i wydaje mi się, że będzie mi świetnie pasować do domu. co myślisz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Gira w przypadku zainteresowania proszę o kontakt: infoluxera.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ceny u pana są konkurencyjne?

Proszę o podanie przykładowych cen dla:
- Gniazdo podwójne SCHUKO GIRA F100 (kolor biały)
- Gira Gniazdo pojedyncze z/u F100 - biały połysk + ramka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gira Gniazdo podwójne SCHUKO F100 - biały połysk : 0780112 - 39,36 zł brutto

Gira Gniazdo z/u pojedyncze GIRA F100 : 0485112 - 25,58 zł brutto
Gira Ramka pojedyncza F100 biały : 0211112 - 11,07 zł brutto

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślę, że ogólnie Ospel ma dobry sprzęt. w dobrej cenie i dobrej jakości a do tego w całości produkowany w Polsce :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to prawda. ja mam w domu ich serię bryzgoszczelną i nie mogę narzekać, działa bez zarzutu i nic się nie psuje, nie odbarwia. super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaką masz dokładnie serię bryzgoszczelną z ospela? Ja się zastawiam między serią fala, a delfina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trafiłem tu przypadkiem, bo rzeczywiscie zastanawiam się nad ospelem.
zacheca mnie cena prosty dizajn.
A trwałe to jest?:)
Dzieki za ofp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dla mnie trwałe

kupiłem i mam do dziś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No wlasnie ja chyba tak mam,ze uwazam,ze najprostsze jest zwyczajnie najlepsze :) Ospel sie sprawdzil
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie tez sie bardzo dobrze Ospelowskie osprzety (jaki łamacz jezykowy:) ) sprawuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja potwierdzam,

pozdro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra oszczednosc opinii, ale liczy sie,ze jest pomocna :)

haha

Ja tez polecam Ospela, ze wzgledu,ze kurcze,,,są bdb, niedrogie jakos bardzo i spełniaja swoja funkcje i przyzwoicie wygladaja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no, ale chyba oprocz ceny to Ospel sobą reprezentuje tez sporą jakość prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie no jakosc jak najbardziej jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nową kolekcje maja, obadajcie sobie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jezeli chodzi Ci o Karo to dobrze rozreklamowana kolekcja jest. Bardzo mi sie podoba. Nowoczesna, lekka i pasujaca do wielu wnetrz - chyba tego oczekujemy od elektrycznego osprzetu. Strzał w 10
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a uzytkowanie karo sie sprawdza? prosze o odpowiedz. pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak karo w tym przedziale cenowym jest godny polecenia, mam w pokoju gościnnym cztery gniazdka i dwa włączniki od pół roku i wszystko działa jak nowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jako wieloletni monter instalacji elektrycznych mogę polecić firmę Ospel, montowałem różnego rodzaju gniazdka i mogę powiedzieć że instalacje tej firmy są najmniej awaryjne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ranking jak najbardziej przydatny, ale... DROGI. Nie uśmiecha mi się wydać 107zł za jedną sztukę ściemniacza. A gdzie reszta domu? Koszt budowy domu jest spory. Włączniki i gniazda to w sumie już etap końcowy gdzie pieniędzy w portfelu mało...
Widzę, większość poleca firmę Ospel. Nie wiem, nigdy nie kupiłem.
Zdecydowałem się na zakup serii Perła polskiego producenta w sklepie http://pstryczki.eu/. Tanio, szybko, wygodnie. Jakość świetna. Jak najbardziej polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ospel jest drogi, a takiej samej jakości jest abex i do tego tańszy. A kupiłem tutaj: http://pstryczki.eu/gniazdopojedynczezuziemieniemperlasatynowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam osprzęt firmy OBZOR, kolekcja Decente. Załączam link gdzie można zapoznać się z ofertą:
https://www.facebook.com/galeria.wnetrzmiker/photos/a.479199088872825.1073741964.301131070012962/479199222206145/?type=3&theater
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ospel jest dla mnie klasycznym przykladem dobrej polskiej firmy i sprzetu, ktory dziala dobrze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A ja polecam z aparatury modułowej APAR ElECTRIC. Sprawdza się :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aparu nie znam, znam zdecydowanie Ospel, bo ta firma juz troche dziala na rynku:)
mam od nich caly osprzet elektryczny i nie narzekam. Trzyma sie od lat, moda tez jakos mocno sie nie zmienia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To moze warto poznać? APAR to tez polska firma i tez jest juz trochę na polskim rynku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też np mam gniazdka Ospel. Wybrałam bo mi się po prostu podobały i na rozsądną cenę nie zwracając uwagi na markę itd. Ale właśnie po fakcie dowiedziałam się ze to dobry wybór był. Póki co jestem zadowolona. Są ładne, szybko się je czyści i nie ma z nimi problemów. Dzieciaki też nie są w stanie ich wyrwać ze ścian więc ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajna - opinie, ktora mnie przekonała do Ospela, bo do tej pory myslalam,ze polskie to gorsze, a jednak to wartosc zupelnie odwrotna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To Polska firma? Dobrze wiedzieć. Właśnie też szukam czegoś fajnego do biura przedlądam sobie różne strony i właściwie to ospel nie odstaje niczym od zagranicznych. Kontakty wyglądaja ładnie i słyszałam ze sa dosc solidne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, Ospel jest polskim producentem. Mysle,ze biurowo sie sprawdza, chociaz ja mam w domu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DO biura te. Czemu nie? Ja mam u siebie i bardzo dobrze się sprawdzają. Ospel to raczej uniwersalne rozwiązanie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I do biura i do domu, bo sadze,ze marka Ospel ma mocno uniwersalne rzeczy;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam na przykład w salonie fryzjerskim takie czarne gniazdka. A nic się z nimi nie dziaje, a używam ich sporo jak sie mozna domyślić. A to suszarka, a to lokówka, a karbownica..... Trzymają się w ścianie mocno i nie zawiodły jak do tej pory
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się z tym. U mnie w salonie to samo. A wyglądają efektownie i nawet jak farba chluśnie niechcąco to się zmywa bez problemu. Ale ospel to przecież polska firma. Co polskie to dobre!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo ladne maja kolekcje, w zyciu nie powiedzialabym,ze to polskie ale nie umniejszam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,

no ja właśnie zastanawiam się z jakiej firmy zdecydować się na osprzęt a za ospelem przemawia w dużej mierze to, że to polska firma a ja staram się wspierać naszą gospodarkę

dzieki za propozycje tu podane!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ospel to bardzo dobra Polska marka. Sam staram sie jej używać. Wole sprawdzone firmy ponieważ jak sie kupi za przeproszeniem g*wno to potem tylko problemy. Pamiętam kiedyś kupiłem do domu jakieś tanie włączniki schodowe i sie bardzo długo męczyłem żeby je przymocować bo miały jakieś dziwne zatrzaski które nie chciały w ogóle trzymać przewodów. Co podłączyłem jeden to drugi wypadł. Poza tym zbyt długo nie wytrzymały po roku zamiast białe całe zżółkły...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się. Dużo osób wychodzi z przekonania, że to jest szczegół i można kupić byle co. Natomiast ospel udowadnia, że gniazdka i łączniki mogą być istotnym elementem designu. No i tu też chodzi o bezpieczeństwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znam i bardzo cenie sobie tę markę. Zresztą jak większość osób. Nie widziałem jeszcze nikogo kto by narzekał na nią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też cenie Ospela. Przede wszystkim za przyjazne podejscie do konsumenta. Nie robią fuszerki tylko dobre jakościowo produkty. Dodatkowo nagrywają filmiki instruktażowe jak montować ich produkty co dla amatorów jak ja jest bardzo pomocne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Według mnie Ospel będzie odpowiedni. Jakościowo nie odbiega od zagranicznych konkurentów więc lepiej zostawić pieniądze w naszym kraju niż gdzie indziej. Zacznijmy dbać o własne interesy a nie firm zagranicznych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem Ospel jest najlepszy. Ich produkty są trwałe, ładne i co najważniejsze bezpieczne. Z montażem nie ma problemu a nawet jak by ktoś miał to na youtube producent wrzucił filmiki jak montować, co według mnie jest świetnym podejściem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam w domu 15-letnie gniazdka od Ospela i czhyba najwyższy czas je wymienić bo nie wyglądają już ciekawie. Prawdopodobnie kolejny raz postawię na tę samą firmę ponieważ się jeszcze nie zawiodłem na niej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ospel to bardzo dobra firma. Zwłaszcza jak nam zleży na dobrym produkcie w dogodnej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi w Ospelu podoba się to ze bez problemu praktycznie wszędzie dostane ich produkty. Mam w domu jedna serie i raz wysunął mi młotek z ręki i lekko pękło gniazdko. I bez problemu znalazłem gniazdko tej serii w tym kolorze :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie OSPEL ma dobry jakościowo sprzęt, jak dla mnie najbardziej pod względem wyglądu odpowiada mi seria SONATA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ano solidny, mam takie właczniki w domu już z 4 rok i dają radę! myślę ze dobrze trafiłem - mam nadzieję ze posłużą jeszcze parę ładnych lat!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ospel bardzo dobry wybór - wysoka jakoś i dobra cena. Ja osobiście polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam dokładnie takie same zdanie. W tej cenie trudno znaleźć cokolwiek zbliżonego jakością
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja zamawiam bardzo często z Ospel i jestem zadowolony. Klienci też mówią, że od nich kupują także wiem, że to dobra firma. No i tak jak mówisz - cenowo mają bardzo przystępne ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Taak, jasne...dobre bo tanie....jak wino.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tanie jak wino to są chińskie noname bez problemu idzie znaleźć. A tu raczej chodzi o to ze Ospel w porównaniu z zagranicznymi firmami jest tańszy a jakościowo im nie ustępuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Podpisuję się że Ospel też jest dobry, mam w domu już kilka lat i jestem zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
U nas też wygra ospel choc jakis czas zastanawialiśmy się nad legrandem. w ospelu ujeła nas przede wszystkim nowoczeność i kolorowe wersje gniazdek. Myślę, ze w dzisiejszych mieszkaniach nie ma co stawiać na białe gniazdka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Myślę, że biała gniazdka też mają swój urok - zależy jakie jest wnętrze bo my mamy bardzo nowoczesne mieszkanie (nie jest białe) i nasze białe gniazdka z Ospel bardzo ładnie się prezentują, aczkolwiek mamy też te nie białe. Wszystko zależy od całego projektu mieszkania czy pokoju.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też stawiam na ospela jednak wole klasyczne białe gniazdka. Chodź i tak w pokoju u córki są kolorowe bo ona tez nie chciała białych...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
kolekcja Sonata i Karo dla mnie jest bardzo ładna bo elegancka dlatego ja je polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się z Tobą, aczkolwiek dla mnie Sonat jest lepszy, ale generalnie Ospel ma dobre jakościowo i cenowo produkty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też uważam że białe klasyczne najlepsze. Pasują praktycznie do każdego koloru ścian i wystroju. Najbardziej podoba mi się seria sonata od ospela oczywiscie w białym kolorze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja też zawsze kupuję białe gniazdka. Co do firmy Ospel to rzeczywiście mają fajny osprzęt. Mam i używam. Kupowałem na stronie http://www.ligeroo.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo a ja nawet nie wiedziałam że można przez neta kupować Ospela, dorwałam w markecie budowlanym, ale faktycznie fajny mają osprzęt, dobrze wykonany i trwaly
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie tez uważam że dobry jest to sprzęt...i w sumie dobry cenowo i jakościowo. a wiadomo że podczas remontu każdy chce wydać jak najmniej bo to są spore koszty!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Instalowaliśmy w domu serię Karo z Ospela i jestem naprawde zadowolony. Jakościowo świetna sprawa a cenowo na pewno wygrywa z produktami zachodnimi. Zdecydowanie polecam tym którzy cenią jakość i nie chca wydawać wielkiej kasy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie zamówiłem serię Sonata z Ospela. Rozważałem Karo ale kobitce bardziej podobała sie Sonata. Czy da radę to zamontować samemu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście żesie da to banalnie proste. Najpierw odłącz napięcie wykręć stare i załóż nowe tam gdzie miałeś faze w starym dajesz w nowym itp. Banalnie proste jeśli tylko umiesz się posługiwać śrubokrętem :P A jak nie dajesz rady to na yt są filmiki od Ospela jak montować ich sprzęt. Tak producent dba o klienta!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzałem i faktycznie z filmikami ospela jest wszystko o wiele łatwiejsze!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem co jest trudnego w montowaniu gniazdek Ospela czy jakichkolwiek innych:D przecież to jest banalnie proste:P i co najważniejsze, dzięki tej prostocie wszystko idzie szybko i sprawnie - u siebie montowanie tego wszystkiego zajeło mi jeden dzień a sporo tego było
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest duża ilość ludzi, którzy mają dwie lewe ręce i nie potrafią poradzić sobie z tak banalną rzeczą.....lecz z drugiej strony, gdyby każdy był złotą rączką to np. elektrycy nie mieliby co robić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no tak, ale można też poszukać różnych pomocy, filmików czy istrukcji w necie. widziałem że na stronce Ospela jest cos takiego i dzięki temu można część rzeczy samemu zrobić. ale jeżeli ktoś się nie zna to wiadomo że nie ma zabawy z prądem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no ale fakt, filmiki są bardzo pomocne i zdecydowanie ułatwiają montaż gniazdka! widać że mieli pomysł w Ospelu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam serię OSPEL GAZELA ( http://www.electric24.pl/ospel-gazela/?page=1 ) - montowano to w moim domu kilka miesięcy temu i jestem bardzo zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Porównaj tutaj:

http://www.electric24.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też bym raczej polecił ospela. Dobra polska marka, cenowo w porządku a jakościowo dużo lepsza od większości marketowych marek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ospel moim zdaniem jest bezkonkurencyjny. Mają najlepszy osprzęt podtynkowy jak i natynkowy. Co do ceny to stosunkowo niska. U nas w domu Ospel sprawuje się bez zarzutów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do mieszkania kupowałam tu http://www.karlik.pl/ Uważam, że mają największy wybór i bardzo przyjazne ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ospelowski jest najlepszy, jakościowo super a cenowo też całkiem całkiem. Ja cały dom oblozylem ospelowski mi kablami, włączniki, gniazdka wszystko od nich. Montaż prosty, a poki co wszystko działa bezawaryjnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tez jestem zdanie, ze ospel najlepszy. tani, dobry i wszedzie mozna kupic ich osprzet. nawet przez neta, choc osobiscie polecam tez w castoramie, maja dobre ceny na kontakty i wlaczniki marki ospel.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

widze, ze nie tylko ja postawiłem na marke ospel. faktycznie osprzęt maja naprawdę dobry. no i wizualnie tez super, coraz bardziej stylowe produkty robia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również polecę Ci produkty tej firmy. Mam włączniki i gniazdka "OSPEL-a" i jestem z nich bardzo zadowolony (już na pierwszy rzut oka widać, że są trwałe). Warto wspomnieć, że występują w różnych wariantach, przez co bez problemu dopasujesz go do każdego wnętrza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też postawiliśmy na markę Ospel. Mają dobre produkty, ale też niewygórowane ceny. Moim zdaniem aktualnie na rynku to najlepszy osprzęt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas przy remoncie wybór padł na Ospel. Kierowaliśmy się w sumie jakością i estetyką. Ospel ma ogromny wybór różnych ramek do włączników i kontaktów. Takich eleganckich, stylowy, ale tez kolorowych - idealnych do dziecięcych pokoi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Posiadam ponad 10letnie doświadczenie w sprzedaży min osprzętu elektrycznego. Odradzam Ospela bardzo często słyszałem od klientów ,ze po około roku włącznik Ospela nie działa (przepalaja sie styki) . Z taniego osprzętu polecam Niloe z Leganda , Basice Moduł z Kontakt Simon lub troche droższy Bkwadrat z Berkera. Jeżeli jest Pan zainteresowany mogę Panu wycenić osprzęt na maila biuro@amkhurt.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupuje osprzęt na stronie Stip.pl - ostatnio kupiłem łącznik berker b kwadrat (o ten: https://stip.pl/b-kwadrat-53533520-mechanizmy-p12270 ) i jestem zadowolony, będę domawiał więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę doradzić i sprzedać w dobrych cenach potrzebne zestawienie osprzętu Mogę zrobić wycenę tanie i dobre oraz trochę wyższy standard biuro@amkhurt.pl lub 504332291
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja w taki osprzęt polecam zaopatrzyć się w firmie https://www.schneider-electric.pl/pl/ Mają bardzo fajne, nowoczesne rozwiązania, które moim zdaniem pasują każdemu i które moim zdaniem zawsze będą świetnie pasowały do nowo wybudowanych domów, ale także i do takich, które przeszły remont.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ospel jest spoko z tego co mi wiadomo, ale ja stawiam na Berker, w domu mam całą serię Q. 3 https://gniazdka.elmar.pl/170-berker-q3
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja odradzam Ospela sprzedaje osprzęt elektryczny ponad 10lat i często były reklamacje z tańszych polecam Kontakt Simon, Legrand ma tańsza serie np. Cariva albo Niloe zapraszam na http://www.amkhurt.pl na pewno coś dobiorę dobre i tanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Całkiem fajną opcję pod względem ceny do jakości posiada również Berker (jeżeli chodzi o osprzęt elektryczny). Można u nich znaleźć włączniki i gniazdka zarówno do nowoczesnych oraz tych bardziej tradycyjnych wnętrz.
Przykładowa kolekcja: https://osprzet-sklep.pl/berker-c-171.html
Cenowo zaczyna się od kilku zł, a kończy na kilkudziesięciu zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Teraz to modne (ale też niezwykle praktyczne) są włączniki na pilota. Kojarzycie odciski paluchów koło włącznika? Panel szklany + pilot rozwiązują ten problem. Nie jest to kosztowne, a niezwykle funkcjonalne i przede wszystkim ładnie wygląda. Między innymi tutaj https://gajwer.pl dostaniecie takie produkty w rozsądnej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że najlepiej zdecydować się na proste, białe gniazdka elektrycze, które posłużą nam przez wiele lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z ospela bardzo polecam Sonatę, nowa kolekcję , ktora mnie urzekla na facebooku ;) A potem tez ją zakupilam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem przekonana do Legranda. Miałam w mieszkaniu cały osprzęt od nich, teraz mam w domu i jestem zadowolona. Ładna stylistyka, ceny różne, więc każdy dopasuje coś do siebie i co najważniejsze nic się z tym nie dzieje. Osobiście polecam sklep https://osprzet-sklep.pl/legrand-c-209.html - bardzo miła i sprawna obsługa i mają duży wybór, więc nie trzeba kupować w różnych miejscach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie Ospel, już kilka lat temu włączniki i gniazdka montowaliśmy i nic się z nimi nie dzieje, z montażem też nie było problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę tyle od siebie dodać, że z ospela nie tylko są dobre włączniki czy gniazdka ale też np bardzo dobry mają system zdalnego sterowania domem ;)Ja np dzięki temu moge sterować roletami i ogrzewaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ospel, bez dwóch zdań. Najlepszy stosunek jakości do ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajną ofertę jeżeli chodzi o różnego rodzaju osprzęt elektryczny posiada na pewno https://vcx.com.pl/kategoria/ochronniki-przepiec-ac/t1ac . Mają fajne ceny, duży wybór produktów, a dodatkowo ceny w tym przypadku są naprawdę nader atrakcyjne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mam osprzęt Ospela, dobra marka. W TIM.pl zamawiałem, tam można sobie przebierać w towrze, mają naprawdę szeroki asortyment
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co wiem mąż większość produktów do elektryki zamawiał na stronie https://www.egsystem-sklep.pl/ Szukał sklepu gdzie kupi wszystko od kabli przez puszki po czujniki i odrdzewiacze. Tu zrobił jedno wielkie zamówienie i z głowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź https://el12.pl/osprzet-elektryczny,k330. Mają bardzo dobre ceny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co do osprzętu elektrycznego, czy ktoś z Was słyszał może o elektromobilności https://www.abl-polska.pl/elektromobilnosc/ ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o abl polska to tutaj https://www.abl-polska.pl/nasze-produkty/ jest cała oferta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (65 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...

Garaż na czas budowy domu (4 odpowiedzi)

Witam. Stoję aktualnie przed dylematem co postawić, garaż blaszany czy z pustaka? Chcemy przed...

do góry