Widok
Jeżeli chodzi o abl polska to tutaj https://www.abl-polska.pl/nasze-produkty/ jest cała oferta.
Sprawdź https://el12.pl/osprzet-elektryczny,k330. Mają bardzo dobre ceny.
Z tego co wiem mąż większość produktów do elektryki zamawiał na stronie https://www.egsystem-sklep.pl/ Szukał sklepu gdzie kupi wszystko od kabli przez puszki po czujniki i odrdzewiacze. Tu zrobił jedno wielkie zamówienie i z głowy
Bardzo fajną ofertę jeżeli chodzi o różnego rodzaju osprzęt elektryczny posiada na pewno https://vcx.com.pl/kategoria/ochronniki-przepiec-ac/t1ac . Mają fajne ceny, duży wybór produktów, a dodatkowo ceny w tym przypadku są naprawdę nader atrakcyjne.
Ja jestem przekonana do Legranda. Miałam w mieszkaniu cały osprzęt od nich, teraz mam w domu i jestem zadowolona. Ładna stylistyka, ceny różne, więc każdy dopasuje coś do siebie i co najważniejsze nic się z tym nie dzieje. Osobiście polecam sklep https://osprzet-sklep.pl/legrand-c-209.html - bardzo miła i sprawna obsługa i mają duży wybór, więc nie trzeba kupować w różnych miejscach.
Myślę, że najlepiej zdecydować się na proste, białe gniazdka elektrycze, które posłużą nam przez wiele lat.
2013-04-10 13:28:07
stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka firma? znajojmi polecają Ospela jako że niedrogi a jakość dobra. co polecacie? co sądzicie o ospelu?
Całkiem fajną opcję pod względem ceny do jakości posiada również Berker (jeżeli chodzi o osprzęt elektryczny). Można u nich znaleźć włączniki i gniazdka zarówno do nowoczesnych oraz tych bardziej tradycyjnych wnętrz.
Przykładowa kolekcja: https://osprzet-sklep.pl/berker-c-171.html
Cenowo zaczyna się od kilku zł, a kończy na kilkudziesięciu zł.
Przykładowa kolekcja: https://osprzet-sklep.pl/berker-c-171.html
Cenowo zaczyna się od kilku zł, a kończy na kilkudziesięciu zł.
Ja odradzam Ospela sprzedaje osprzęt elektryczny ponad 10lat i często były reklamacje z tańszych polecam Kontakt Simon, Legrand ma tańsza serie np. Cariva albo Niloe zapraszam na http://www.amkhurt.pl na pewno coś dobiorę dobre i tanie
Ospel jest spoko z tego co mi wiadomo, ale ja stawiam na Berker, w domu mam całą serię Q. 3 https://gniazdka.elmar.pl/170-berker-q3
Ja w taki osprzęt polecam zaopatrzyć się w firmie https://www.schneider-electric.pl/pl/ Mają bardzo fajne, nowoczesne rozwiązania, które moim zdaniem pasują każdemu i które moim zdaniem zawsze będą świetnie pasowały do nowo wybudowanych domów, ale także i do takich, które przeszły remont.
Ja kupuje osprzęt na stronie Stip.pl - ostatnio kupiłem łącznik berker b kwadrat (o ten: https://stip.pl/b-kwadrat-53533520-mechanizmy-p12270 ) i jestem zadowolony, będę domawiał więcej.
Posiadam ponad 10letnie doświadczenie w sprzedaży min osprzętu elektrycznego. Odradzam Ospela bardzo często słyszałem od klientów ,ze po około roku włącznik Ospela nie działa (przepalaja sie styki) . Z taniego osprzętu polecam Niloe z Leganda , Basice Moduł z Kontakt Simon lub troche droższy Bkwadrat z Berkera. Jeżeli jest Pan zainteresowany mogę Panu wycenić osprzęt na maila biuro@amkhurt.pl