Widok

jakie macie chlebaki??

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
może podpowiecie jaki jest dobry: drewniany, metalowy, ceramiczny? może wiecie gdzie kupić ??
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mamy z Tupperware - już jakieś 10 lat :) plastikowy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
drewniany kupiony w osiedlowym sklepie z art gospodarczymi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
drewniany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam drewniany z brw, jest naprawdę fajny http://sklep-dodatki.brw.com.pl/index.php?main_page=product_info&products_id=902077 ....
imageimage


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A trzymacie w nim chleb w plastiku ? A jak nie to czy wam wysycha?
Zawsze zastanawiaąm się po co chlebak - może w nim mniej schnie pieczywo? Czy po prostu lepiej organizuje kuchnię i dlatego go macie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam Vinzera metalowy, taki:

http://allegro.pl/vinzer-chlebak-super-69150-stal-nierdzew-najtaniej-i1487835334.html

Dostałam go na gwiazdkę, ale chciałam inny ;) No i chyba go sprzedac będę chciała, używany 3mce.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ikea drewniany
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
drewniany taki bambusowy
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas właściwie trzymało się chleb w woreczkach w tym chlebaku (jeśli komuś chciało się go chować, stoi pod półką i często chleb był na chlebaku a nie w środku ;)

odkąd sama piekę chleb - trzymam na plastikowej desce do krojenia, w worku :) (na chlebaku)


w chlebaku chleb kupny dla kaczek (na spacery)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie posiadam chlebaka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli generalnie zbedny
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam metalowy,jestem zadowolona
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas zbędny :) ale jak już jest, to jest ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie ja się nigdy nie zastanawiałam, po co chlebak :p Mamy drewniany, ale chleb i tak w środku w siatkach leży, inaczej byłby suchy. Ale w chlebaku ładniej wygląda niż w siatkach w koszyku :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam plastikowy, już kilka dobrych lat ale i tak go nie używamy. Pieczywo tostowe jest w lodówce, bułki szybko się rozchodzą jak są, lub je mrozimy :)
...zaczaruj mnie.! Zabiorę i przemycę Twoją tajemnicę...

www.jbfotograf.coml - fotografia artystyczna, konkurencyjne ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie uzywamy chlebaka, chleb mamy zawsze w zamrażalniku (bułki tez) - jesli ktos chce sobie kanapke zrobic to musi pamietac zeby wyjac chleb chwile wczesniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja nie mam chlebaka, dla mnie zbędny gadżet. Chleb trzymam w woreczkach w specjalnej miseczce na chleb z Juska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
drewniany
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my też nie mamy chlebaka-dla mnie zbyteczny, chlebek leży w koszyczku w szafce, otoczony papierową serwetką, lubię mieć na blatach porządek-czytaj pusto :)
image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas też brak chlebaka- pieczywo trzymam w szafce w której jest metalowa puszka po bombonierce i jeśli jakieś okruszki wydobędą się z woreczka to wszystko jest w tej puszce:)

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w szufladzie w szafce trzymamy chleb. od zawsze
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A lepszy jest metalowy czy może drewniany;? Bo sama mam metalowy i ciągle na nim widać ślady paluchów :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NO to sie wyciera. poza tym nie wiem jak Ci się tak szybko robią odciski palców skoro jest wiele chlebaków , które mają specjalną rączkę do otwierania Może masz chlebak bez takiej rączki?

Sama mam chlebak w tym stylu: http://www.brw.com.pl/wyposazenie-kuchni/7225,chlebak.html

Jest wygodny. Drewnianego nie chciałam bo mi nie pasował do kuchni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam chlebak z Duki, od razu z deską do krojenia, bardzo fajny design i wygodne takie połączenie :) poza tym dobrze trzyma świeżość a to najważniejsze. Ja go kupowałam stacjonarnie ale widziałam że w ich sklepie online tez można :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam podobny problem, nie do końca potrafię się zdecydować co do wyboru chlebaka. U nich widziałam ciekawy artykuł na ten temat https://www.meblujesz.pl/wiadomosc/jaki-chlebak-wybrac-metalowy-czy-drewniany-ktory-najlepszy/9266/ może i Ciebie zainspiruje lub chociażby delikatnie naprowadzi na odpowiedni tor zakupu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a dla mnie najlepszy to ten bambusowy, bo 1)jest w miarę lekki 2)trwalszy niż ceramiczny czy drewniany 3)dość nowoczesny design 4)bardziej eko niż metalowy https://www.garneczki.pl/produkty/chlebaki,64?attributes%5B22%5D%5B%5D=bambus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drewniany. Metalowy. Ja nie widzę żadnej różnicy. Chleb kupuje i mroże . A zostawiam tyle żeby zjeść w ciągu 2 dni. Przez 10 lat miałam metalowy było ok. Teraz mam drewniany też jest ok. W środku przecieram wilgotną szmatką. Okruchy jak są wysypuje. A jak ktoś trzyma chleb tydzień to pleśń pojawi się w każdym miejscu. Ostatnio zamówiłam lniane woreczki do przechowywania pieczywa. Ponoć pieczywo nie wysycha, aczkolwiek muszę przetestować.

Marzy mi się w przyszłości chlebak z ceramiki Bolesławiec: https://andyceramika.pl/kubki
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

potrzebuję opini dr Tomasz Milczek, jacek sznurkowski, dagmara Mazurkiewicz- klasa. (19 odpowiedzi)

Proszę o opinie o tych lekarzach- nie wiem którego ginekologa położnika wybrać.

Trampolina- jaki rozmiar wybrac? (15 odpowiedzi)

Hej, mamy w planie kupic trampoline,ale zupelnie nie wiemy jaki rozmiar kupic najlepiej,sa rozne...

Zapchany nos, zatoki?? 3 latek, co do inhalacji?? (74 odpowiedzi)

Witajcie. Moja córka (3l) ma od tygodnia "zawalony" nos, może zatoki nie wiem. Chcę "poruszyć"...

do góry