Widok

jakie perfumy polecacie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Chcialabym sprobowac czegos nowego, bardzo lubie zapachy cytrusowe, swieze, ale i konwalie. Znacie cos godnego polecenia i przede wszystkim trwalego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chanel Chance Eau Fraiche uwielbiam, idealne na ta pore roku
image


popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bardzo lubie

Puma im going

Od dawna nic nie moze przebic tego zapachu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uwielbiam perfumy Lolity Lempickiej, są dla mnie czarodziejskie :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Na co dzien CK One Shock, lub limitowana edycje Summer na lato.

Na "wyjscie" Gucci by Gucci.

Lubie rowniez Burberry - Brit oraz Beat
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie od 15 lat niezmiennie Aqua di Gio Armaniego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwielbiam versace bright crystal - cudowne!
Ostatnio spodobał mi się też nowy zapach Puma Yellow...
Mąż & Żona od 25 grudnia 2008 r.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja uwielbiam perfum HUGO!!! ale ostatnio nigdzie go niemoge dostać!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
albo C-THRU NIEBIESKI!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na codzien CK one
czasami lolita lempicka
ostatnio mary kate and ashley olsen
ale moj nr 1 to zdecydowanie issey miyake
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Naf Naf.
Kookai- ale ciężko dostać, a jeśli juz , to cena kosmos;(

Mania Armaniego.

DKNY- w sumie wszystkie ladne.
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja uwielbiam cerutii ,euphoria calvina kleina super...lacosta pink
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Versace- Crystal Noir
Moschino- Glamour
Cacharel- Amor Amor fioletowe

ale to nie sa zapachy cytrusowe, raczej takie kobiece:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Świeżynki z cytrusami:
Tous H2O
Bright Crystal Versace,
DKNY Be Delicious Fresh Blossom,
Euphoria Blossom
Escada - prawie wszystkie modele świeżynki owocowe :)
dolce & gabana light blue
Moschino funny i I love love
Hermes - Un Jardin sur le Nil
S.Lutens Fleur d'Citronier

typowo cytrusowe:
Versace Versense
Guerlain Aqua Allegoria Lemon Fresca
Guerlain Pampelune
Chanel Chance Eau Fraiche
Elizabeth Arden Green Tea
Puma Jamaica

więcej nie pamiętam, ale jest tego bardzo dużo:)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ah, no i zapomniałam o Burberry Summer :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja od dluzszego czasu uzywam tego... juz chyba mam 3 butelke tak mi sie podoba

http://www.comparestoreprices.co.uk/perfumes/tanya-sarne-ghost-deep-night-75-ml.asp w PL tez mozna go kupic ale chyba tylko przez internet
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Martuchowata gdzie go kupujesz? kocham ten zapach!
Pare lat temu kupilam go w singapurze na lotnisku i od tamtej pory nigdzie nie widzialam.
Zapach jest bajeczny!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ultraviolet Paco rabanne
Cacharell amore amore czerwone i fioletowe
5 aleja złota

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
surin, mi go przywozi kolezanka z anglii ale teraz tez bede sama zamawiac z netu
tu:
http://parfum.pl/index.php?command=presentarticle&id=1469&introductory=ceneo
badz tu:

http://www.perfumy-perfumeria.pl/product-pol-1585-Ghost-Deep-Night-50ml-W-Woda-toaletowa.html
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam wszystkim Chanel: http://pachnij.pl/chanel-chance-tendre-woda-toaletowa-50ml-p-3787.html Dla mnie są to wyjątkowe perfumy i nie oddałabym za żadne skarby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam do sprzedania Gucci Rush, małe opakowanie.
Oryginalne - kupione w Sphorze. Raz pryśnięte. Nie jestem w stanie ich używać, bo zupełnie mi nie pasują - mąż myślał, że jak lubię GR2, to te też będą ok.
Sprzedam za 100 zł.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podobnie jak Silje lubię Versace Bright Cristal,mialam go na swoim ślubie.Puma Yellow mam teraz,jest fajny,świeży:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprzedam perfumy-Calvin Klein "CK One Shock for Her" limitowana seria z 2011 roku
100ml(przywiezione z USA) 100% oryginalne,pełnowartosciowe, zafoliowane oryginalnie

niestety nietrafiony prezent:( dlatego pozbywam sie

sprzedam za 100zl, to super okazyjna cena za tak duza pojemnosc
proszę o info na priv tutaj lub na asiarol@gazeta.pl

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bardzo lubię zapach Agent Provocateur, mają bardzo żywy i intensywny zapach, świetne na każdą okazje! ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam Coco Chanel-Mademoiselle.Zapach delikatny,a zarazem wyrazisty,przyjemny,świeży,trochę orientalny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lancome o zapachu zielonej herbaty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To z lekkich dorzuce jeszcze JOOP All about Eve i DAVIDOFF Cool water.
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takim razie musisz odwiedzić stronę http://www.dariss.pl na której jest masa przeróżnych zapachów w dobrych cenach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Różne są fajne, w zależności od chwili i nastroju: J'adore, black opium, armani code cashmere, untold, gucci bamboo, poison, la vie est belle...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilka zapachów jakie lubię
tendre yasmin Yves rocher
pani walewska noir - zapaszek elegancki, bardzo mocny oraz o pięknej butelce
no i love desire - kupiłam bo ciekawiło mnie czy perfumy z feromonami zadziałają. I co mogę napisać? Ano,że już pierwszego dnia dostałam w pracy bardzo wiele komplementów od płci męskiej. Tak więc coś w tym musi jednak byc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie je kupowałaś? Bo sama ostatnio przeglądałem sobie je na allegro. No i jest tego ogólnie sporo, chociaż trudno jest mi uwierzyć, że to działa.Z drugiej strony czytałam ostatnio lwa starowicza i on poleca właśnie feromony w podrywie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co, tak do konca nie jestem w stanie napisać na ile działaja ponieważ używam ich od krótkeigo czasu ale zapach bardzo fajny oraz długo się trzyma, tak wieć używam ich ponieważ autentycznie mi się podobają. Kupowałam tańszą wersję ( tą w rózowej buteleczce). Widziałam jeszcze love desire premium w ciemnej, aczkolwiek nie zdecydowałam sie na nie z racji tego,że cenę mają dość sporą. Może kiedyś sobie kupię :) A i nie kupowalam na allegro ale w sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny a czy takie feromonki to można kupić gdzieś stacjonarnie w 3 city ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten sklep delove jest w Gdańsku, może można się umówić na odbiór osobisty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po ostatnich zakupach został mi kod rabatowy może sie przyda "ZAKUPY" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niet. Jedynie www :) Chociaż pewna nie jestem na 100% ( może znajdziesz w jakichś sex shopach ale sama po takich miejscach nie chodzę - zdecydowanie wolę internetowe).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lubię ten zapach http://kasianowak.eu/2021/11/08/jak-kupic-perfumy-tanio/ długo się utrzymuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie sama szukam informacji na temat feromonow bo zastanawiam się czy ich nie wypróbować. Moze nie w sensie podrywu ale chciałabym przetestowac w pracy. Miałam okazję ostatnio przeczytać książkę na temat manipulacji w miejscu pracy. Jedyne co mnie martwi to to, że nie jestem w stanie zobaczyć zapachu love desire :( Czy jest możliwośc zamówienia próbki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oj sporo jest tego:) ale moim zdaniem najlepiej szukać wsród odpowiedników. Aczkolwiek najlepsza z cytrusowych to odpowiednik dla świetnej ale już wycofanej Szarej Pumy. Jako odpowiednik to Pantera PA 101 na edp24 pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie widziałam ich nigdzie w mieście stacjonarnie, tak wiec nie wiem czy będzie taka opcja, chociaż tutaj u góry wspomagają o jednym sklepie w którym można je dorwać. Sama kupowałam je trochę w ciemno ale zapach w sumie mi się spodobał, tak wiec zostawiłam. Ale jeśli boisz się, ze zapach nie będzie Ci odpowiadał to polecam fermony bezzapachowe. Na przykład Pheromone essence. Możesz ich używać sobie razem z zapachem, który Ci się po prostu podoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dzięki, poczytam sobie. Ogólnie to z jednej strony chciałabym spróbować i zobaczyć czy coś takiego działa, z drugiej strony zastanawiam się czy coś takiego może mieć jakiekolwiek działanie. Czy rzeczywiście są takie środki, czy jednak jest to jedynie placebo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To, ze działa to dawno poznana prawda naukowa. Naukowcy potrafią ustabilizować substancje, kóre działają jak prawdziwe ludzkie feromony. Nie możesz jednak oczekiwać, że substancje takie będą w tanich feromonach za 20 czy za 30 zł jak jest ich sporo na allegro.Bo coś takiego raczej nie ma prawa się udac. Dlatego jeśli już to możesz przetestować je w droższych zapachach. Love Desire premium są dość drogie ale w porównaniu do wersji podstawowej mają o wiele więcej feromonów. Pheromone essence są ze wszystkich najdroższe oraz o mniejszej pojemnosci.Ale w ich przypadku równiez nie ma co przesadzić bo efekt może być zupelnie odwrotny od zamierzonego. Musiałabyś sama to przetestować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


zdecydowanie La Vie Est Belle Ci się spodobają :) ale te w perfumeriach to są drogie. Obczaj sobie perfumetki na perfumik.pl to za 15 złotych to możesz sobie wypróbować ten zapach czy Ci podpasuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja uwielbiam kultowe zapachy. Za Diora czy Giorgio Armani mogę zaplacić każdą cenę, bo dzięki temu, że są trwałe, to wystarczają na bardzo długo. Polecam stronkę https://www.glamour.pl/artykul/trwale-perfumy-na-lato-2020-sa-piekne-a-do-tego-utrzymuja-sie-na-skorze-przez-caly-dzien-ranking-top-6-200730023103 - tu jest mnóstwo propozycji odświezających i trwałych zapachów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Miałaś kiedyś perfumy Chloe Chloé? Zmysłowy orientalno-kwiatowy zapach z wanilią. Albo na przykład Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Gardenia Petale i tutaj dominuje gardenia, w tle jest konwalia, wyczuwalne są także cytrusowe nuty. Oba zapachy są w Aleperfumerii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czym tak na marginesie rózni się woda perfumowana od wody toaletowej? Jaka jest mocniejsza?
Pytam się w kontekście feromonów bo chcę sobie kupić zapach z fermonami.

Swoją droga to czy któs miał może coś takiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Woda perfumowana ma o wiele większe stężenie substancji zapachowych od wody toaletowej i jest ogólnie mocniejsza. Chociaż mam wrażenie, że często nie jest to reguła i to jak zapach się na Tobie trzyma zależy konkretnie od danego zapachu a nie od tego czy jest to edt czy edp. Co do pheromone essence to są to bardzo mocne feromony. Nie powinno się przesadzić bo można spowodować u innych agresję zamiast przyciągania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W mniejszej ilości czyli jak dajesz kroplę czy dwie to zobaczysz ich pozytywne działanie. W sensie większe zainteresowanie, lepsze nastawienie. Ludzie chętniej do Ciebie zagadują (szczególnie płeć przeciwna). Jednak jeśli nawalisz na siebie zbyt dużo to będzie to inne osoby drażniło. Nie powinno się stosować takiej dużej dawki bo może to odrzucać. Ale w sumie świadczy to o tym, ze jednak ten zapach działa i ma duży wpływ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to teraz jetsem w kropce. Bo zastanawiałem się czy kupić czy nie. Mam aktualnie love& Desire i jestem z nich ogólnie zadowolony ale brałem pod uwagę kupno czegoś mocniejszego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto. Tyko na początku trzeba zaczynać od minimalnych dawek. Są to dość drogie feromony, pomimo tego, ze buteleczka jest niewielka wystarczają na długo, generalnie na początku nie powinieneś używać ich w ilości większej niż kropla czy dwie bo to w zupełności powinno wystarczyć. Możesz je ewentualnie przykryć innym zapachem ale jak to będzie feromony zapach to pamiętaj o tym aby zmniejszyć również i dawkę tego zapachu. Najlepiej jest również dawać pheromone essence na skórę bo dawanie ich na ubranie jak to robią niektórzy nie daje zupełnie żadnego efektu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja sobie kupiłam http://djpiotrkurowski.pl/polecane-odpowiedniki-perfum/ bardzo fajny zapach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostanio miałem okazję wypróbowac sobie zapachu z feromonami http://love-desire.eu/Ogólnie to ciekaw byłem czy to działa czy nie ale na wiele się nie nastawiałem :) Jestem jednak pozytywnie zaskoczony poniewaz zapach podobał sie innym oraz coraz bardziej przekonuję się do działania feromonów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak z ciekawości.... To działa? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak,działa! Chociaż aktualnie używam bo zapach sam w sobie jest ładny Ale faktycznie inni reagują na niego bardzo pozytywnie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilka zapachów jakie lubię
tendre yasmin Yves rocher
pani walewska noir - zapaszek elegancki, bardzo mocny oraz o pięknej butelce
no i love desire - kupiłam bo ciekawiło mnie czy perfumy z feromonami zadziałają. I co mogę napisać? Ano,że już pierwszego dnia dostałam w pracy bardzo wiele komplementów od płci męskiej. Tak więc coś w tym musi jednak byc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie je kupowałaś? Bo sama ostatnio przeglądałem sobie je na allegro. No i jest tego ogólnie sporo, chociaż trudno jest mi uwierzyć, że to działa.Z drugiej strony czytałam ostatnio lwa starowicza i on poleca właśnie feromony w podrywie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co, tak do końca nie jestem w stanie napisać na ile działają ponieważ używam ich od krótkiego czasu ale zapach bardzo fajny oraz długo się trzyma, tak więc używam ich ponieważ autentycznie mi się podobają. Kupowałam tańszą wersję ( tą w różowej buteleczce). Widziałam jeszcze love desire premium w ciemnej, aczkolwiek nie zdecydowałam sie na nie z racji tego,że cenę mają dość sporą. Może kiedyś sobie kupię :) A i nie kupowalam na allegro ale w sklepie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny a czy takie feromonki to można kupić gdzieś stacjonarnie w Warszawie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sklep intymn osc pl ma swoje dwa punkty i tam pewnie mozna kupić, chociaz ja nie byłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

jak się przygotować do testów na prawo jazdy? (25 odpowiedzi)

Witam Za 10 dni mam egzamin na prawo jazdy. Mam pytanie odnośnie testów. Jak sie uczyłyście? Jak...

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

do góry