Widok

jakie przedszkole prywatne w Gdyni polecacie?

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Rozglądam się za jakimś przedszkolem prywatnym w Gdyni dla mojego synka i nie wiem jakie jest warte zainteresowania. Mozecie jakies polecic? Z góry dziekuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój synek chodzi juz prawie pół roku do Domowego Przedszkola w Orłowie. Ja sobie chwale to przedszkole.
Ale może poodwiedzaj ze swoim małym kilka różnych przedszkoli, w kazdym są troche inne zwyczaje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka też tam chodzi i uwielbia.
Mam teraz dobrą groźbę w razie niegrzeczności - tylko sie pytam, czy chce jutro iść do dzieci i pań :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A podpowiedzcie mi na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze przedszkola.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A znacie jakies fajne bliżej karwin?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To juz musisz chyba sama posprawdzać.
Na co zwracać uwagę? Każdy zwraca na co innego: cena, godziny otwarcia, wielkośc grup, ilość opiekunek, jedzenie, czy jest wybieg na dworze, czy dzieci chodzą na spacery, jakie są zajęcia w planie, jaka jest współpraca z rodzicami, ogólna atmosfera w przedszkolu itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moja coreczka chodzila do delfinka na buraczanej wiec to na pewno moge polecic - bardzo lubila tam chodzic i bardzo jej sie podobalo. Jest tez u cioci dorotki na fikakowie i nowo otwierana placowka na dabrowie u cioci kloci.. jest jeszcze smerfowy domek ale raczej nie polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziekuję za pomoc. A słyszałeyście jakies opinie na temat poziomkowa na Dąbrowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja słyszałam średnie opienię na temat poziomkowa, ale jak szukacie na Dąbrowie, to moja znajoma posłała córeczkę do u cioci kloci, jak narazie jest bardzo zadowolona, więc może warto tam zajrzeć, to też jest na poziomkowej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie jest już za późno na wybór nawet prywatnego????
Moja kuzynka zapisywała już jakiś czas temu swoje dziecko i nie było miejsc.
Po wielu telefonach i przypominaniu się ktoś zrezygnował i udało się ale mieli farta.
Nazwy przedszkola nie pamiętam. Z kolei koleżanka posłała córkę do przedszkola na ul miodowej. Mała chodzi już ponad rok i jest zachwycona.

A przy wyborze należy zwracać uwagę na różnorodność prowadzonych zajęć, ilość osób w grupie, ilość wyjazdów atrakcji, program , plac zabaw(położenie, czy trzeba dojść), catering, no i najważniejsze kadra. Warto przeczytać przed odwiedzinami konkretnego przedszkola statut, żeby być na bieżąco.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Słyszałam wiele dobrego o Akademii Przedszkolaka na Kacku. Mają tam między innymi angielski metodą Helen Doron, własny plac zabaw, ja już nie mam dzieci w wieku przedszkolnym, ale moje znajome bardzo sobie chwalą poziom i różnorodność zajęć. Ich stronka to akademiaprzedszkolaka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Synek chodził przez rok do Poziokowa juz na Imbirowej. Swietne, przyjazne miejsce dziecku, bardzo dużo zajęć, dużo się dzieje, dzieci sie nie nudzą. Bardzo dobry personel (2013/2014). Cena przystępna jak na prywatną pklacówkę, drobny minusik za mały plac zabaw ale w planach miało byc powiekszenie- dzieci często wychodziły na zewnątrz na spacery. Zdrowy catering- z czym bywa różnie. Suma sumarum ocena na zdecydowany plus- ja osobiscie polecam.
poprzednio przerabialiśmy Bystrzaki- generalnie dziecku nie było źle ale właściel oszczedzał na ogrzewaniu ( w nocy wyłączone ogrzewanie) , jak przychodziły dzieci to była po prostu lodówka. Synek często chorował więc zrezygnowałam, małe porcje obiadowe- dziecko wracało głodne. Nie polecam- jedyny plus (w 2012) wspaniały personel, niestety o Właścicielu nie da się tego powiedzieć
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też potwierdzam że nie jest dobrze w Bystrzakach ,najważniejszy jest zysk właściciela a nie dobro dziecko.Dlatego teraz zmieniają nazwę na Misie Tulisie .Widocznie zła opinia jest o nich przekazywana .
Właściciel pięknie przedstawia ofertę za którą niestety nic nie stoi.
Dzieci są głodne ,posiłki to racje głodowe .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć, zobacz na taką stronę: http://dobre-przedszkole.pl/ może są jakieś opinie i informacje o tych w Gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam,

słyszałam, że w Orłowie ma powstać nowe przedszkole albo punkt opieki, nie wiem dokładnie, czy może wiecie coś o tym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dobrym miejscem jest Sikoreczka na Karwinach na Buraczanej. Moja córka nie chciała z tamtąd wychodzić. Świetnie nauczyła się angielskiego, śpiewała w domu piosenki. Atmosfera jak w domu - ceny moim zdaniem niższe niż w wielu innych miejscach. Wystarczy zajrzeć na stronkę Trójmiasta jakie mają opinie. Moim zdaniem jest to za słabo rozreklamowane miejsce. A szkoda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oprócz strony trójmiasta jest jeszcze nowo powstała strona topedu.pl
Listę przedszkoli w Gdyni można sprawdzić pod adresem http://przedszkola.topedu.pl/gdynia/

Pozdrawiam,
Kinga T.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rewelacyjne jest Przymierze z Dzieckiem.Polecam w imieniu swojej coreczki i swoim.Mała jest zachwycona i nie chce wracać do domu.Personel i warunki lokalowe super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moj synek chodzi do przedszkola na Dabrowie, na Oliwkowej. Moge polecic kazdemu. Zapisywalismy duzo wczesniej, ale poniewaz sie przeprowadzamy to zwolnimy miejsce w najmlodszej grupie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a orientujecie się może, czy są na Karwinach jakieś prywatne żłobki/punkty opieki gdzie przyjmują młodsze dzieci, takie od roczku ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś dzwoniłam do przedszkola U Cioci Kloci na Dąbrowie i tam przyjmują od roczku, ale pod warunkiem że dziecko chodzi, moja znajoma wysłała tam dziecko i jest bardzo zadowolona, więc ja wyślę swoją córeczkę, jak tylko zacznie chodzić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U cioci Kloci było super przedszkole dopóki pracowała tam pani Jola i pani Beatka, wprowadziły tyle zmian, dekoracji, moje dziecko ciągle pyta o panią Beatkę co się stało, gdzie są te panie???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Akademii Przedszkolaka na Kacku podobno teraz mają dzieci od 1 roczku. Jak moje dzieci podrosną to ich odwiedzę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam i odradzam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój starszak chodził do Akademii Przedszkolaka na Kacku. Bardzo dobrze wspominam ten okres. Dzieci nie było dużo i były dobrze zaopiekowane. Miały ciekawe i różnorodne zajęcia. Maluch czuł się tam dobrze a w przypadku "kryzysów" zawsze mógł liczyć na przytulenie:). Świetna była pani Lila, ale niestety już tam nie pracuje.. A szkoda, bo jej podejście do dzieci było rewelacyjne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Promyczek na Chwarznie. Mój synek chodzi od roku i zawsze był zadowolony. Mało dzieci bardzo fajne Panie, dużo zajęc dodatkowych w cenie. Bardzo dużą uwagę zwraca sie na to aby dzieci przychodziły zdrowe do przedszkola. I jeszcze bardzo częste super wycieczki: lekcje w ZOO, teatr muzyczny a w maju filharmonia. A płacimy 600zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety dzieci coraz mniej ... czy przedszkole nie padnie????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mogę szczerze polecić Akademię Przedszkolaka na Kacku, Pani Kasia, która jest wychowawcą to bardzo miła i ciepła osoba), utuli każde dziecko . Fajne zajęcia, śliczny plac zabaw. Polecam gorąco !!!
Mama Mai
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Właśnie jesteśmy z mężem po kilku wizytach w kilku przedszkolach. Wybraliśmy Akademię Przedszkolaka na Kacku. Pani Kasia zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie. Druga pani zresztą też. Bardzo bogaty program i angielski codziennie. Super. Sala przedszkolna duża i wysoka :) Dzieciaki maja się gdzie ruszać. Polecam
Karolina i Mirek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Absolutnie nie polecam przedszkola nr 22.
Dyrektorka przedszkola jest jakaś nie normalna! Ogląda dzieciom ręce na pierwszym widzeniu!! Selekcja wg zarobków rodziców! NIE POLECAM!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam Akademię Przedszkolaka na Witominie, naprawdę super, bogaty program, panie przemiłe..synek bardzo szybko zaaklimatyzował się
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam Bystrzaki na Dąbrowej:) Rewelacyjne przedszkole;) Nasza córeczka jest w najmłodszej grupie i bardzo szybko polubiła przedszkole. Miała chodzić3 razy w tygodniu, ale tak bardzo się jej tam podoba, że chodzi codziennie:) Panie rewelacyjne, małe grupy:) No i ważne dla mnie było to, że przedszkole jest zarejestrowane w Kuratorium Oświaty. Mają wiele wspaniałych akcji, przedstawień, j.ang, rytmikę i bogaty program. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
Widzę swoją pierwszą opinię nt. Bystrzaków - jeszcze wtedy pozytywną. Po kilku miesiącach przenieśliśmy córkę.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dużo niepochlebnych rzeczy w Gdyni się mówi o Bystrzakach, więc zmienili nazwę na Misie Tulisie. Jeżeli to taki Tuliś jak w Toy Story 3 to chyba nic się nie zmieniło?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie tylko niepochlebne opinie, ale w internecie ostatnio można znaleźć raport z kontroli w Bystrzakach. Ciekawe dlaczego zmienili nazwę?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Orłowie otworzyło się nowe przedszkole - Małych Mistrzów.
Strona to http://www.przedszkolemm.pl Warto się zainteresować.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ale ich stronka nie działa. Ledwo się otworzyło a juz klapa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Przedszkole Montessori Lalala w Orłowie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Przedszkole Montessori nr 1 na Wzg. Św. Maksymiliana.
Nowe , bardzo atrakcyjne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
W Orłowie - siostry Dominikanki na Mierniczej. Dzieciaki nie chcą stamtąd wychodzić. Ogromny plac zabaw, dobra opieka plus na miejscu robione posiłki.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja ze swoich doświadczeń mogę powiedzieć, że warto zawiesić oko na ofercie przedszkola Wielka Przygoda (http://www.wielkaprzygoda.com Moje dziecko tam chodziło i byliśmy naprawdę bardzo zadowoleni :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry