Odpowiadasz na:

Najlepiej jak udasz się do jakiegoś sklepu elektronicznego i sprawdzisz, ewentualnie zakup 8-10 par i zostawienie sobie tej najbardziej pasującej. Każdy ma inne ucho i dla każdego inaczej dane... rozwiń

Najlepiej jak udasz się do jakiegoś sklepu elektronicznego i sprawdzisz, ewentualnie zakup 8-10 par i zostawienie sobie tej najbardziej pasującej. Każdy ma inne ucho i dla każdego inaczej dane słuchawki będą siedziały.

Co tu za głupoty ludzie wypisują, to normalnie ręce odpadają. Słuchawki niszczą słuch ? Racja jak masz je na maxa ustawione przez kilka godzin dzień w dzień.

Albo bieganie niszczy stawy... Ludzie, ja rozumiem, że niestety alkohol jest legalny, a szkodzi o wiele bardziej niż coś co jest nielegalne, ale to nie oznacza, że musicie wlewać go litrami, a później pisać takie głupoty.

zobacz wątek
2 lata temu
~PELE

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry