Witam, jestem mamą dwójki dzieci, które korzystały (jedno wciąż korzysta) z opieki przedszkola GIS. Swoją opinię wyrażam zatem na bazie długiego okresu czasu, widząc rozwój i edukację moich dzieci. Uważam, że jest to miejsce wyjątkowe, gdzie dzieci, obok języka angielskiego, uczą się także rozumienia świata, szacunku i tolerancji. Język angielski jest tam obecny na co dzień, bo jak inaczej dzieci po angielsku opowiadałyby w domu czego się nauczyły..? Uważam, że nie jest fair niszczenie opinii nt.tego miejsca, bo dwie główne Panie wychowawczynie poszły na urlop.. każdy ma do tego prawo, ostatecznie są wakacje, dla nich także.. mnie cieszy, że jako pracujący rodzic przez te 2 m-ce mam sprawdzone miejsce, gdzie moje dziecko może spędzać ciekawie czas.. i nie oczekiwałam zajęć dodatkowych w wakacje, więc chwilowy brak np.języka hiszpańskiego nie wpływa na moją ogólną ocenę. Nie należy przez chwilowe niezadowolenie zapominać, jak przez długi czas nasze dzieci wchodziły w szkolne życie w tym przedszkolu.. ja o tym pamiętam i uważam, że to świetne miejsce i naprawdę szczerze je polecam. To kameralne przedszkole, ale wg mnie bardzo dobrze wyposażone..