Widok

jakość usługi poniżej krytyki

dzisiaj byłam na pedicure. jestem tak niezadowolona z jakości, że właśnie siedzę poprawiam i widzę, że wyrzuciłam 55 zeta w błoto. pięty nie są gładkie, są chropowate, normalnie został biały popękany naskórek, którego po wizycie w gabinecie kosmetycznym nie powinno być. nagniotki też nie zostały starte jak powinny. często do salonu kosmetycznego wchodzę z takimi piętami, z jakimi stamtąd raczyła mnie Pani po tamtym mało przyjemnym zabiegu wypuścić. stopy mam poranione w kilku miejscach, bo pani jakoś nie mogła zapanować nad ręką i jej ciągle uciekała. Przy płytkach paznokcia też mi pojechała pumeksem po skórze, że mam przytartą piekącą zarózowioną skórę.

Dodatkowo nie podobało mi się to, że Pani nie dały szansy stopą się odmoczyć w misce wody. może to kwestia że w tym salonie jest przyjęte, że w cenie 55 zabieg nie obejmuje miski z wodą. jedynie potraktowano mi stopy odrobiną jakiegoś płynu dezynfekującego. ale szczególnie mało higieniczne wydało mi się jedno - po "peelingu" Pani wytarła mi stopy jakimiś rękawiczkami-ręcznikami, które wyglądały jakby od wieków nie były prane. aż mi się nie fajnie zrobiło na ich widok.ble. nigdy więcej.
Moja ocena
obsługa: 3
 
oferta: 3
 
jakość usług: 1
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani Małgorzato, dziekujemy bardzo za poświęcony czas i uwagę. Z przykrością odnotowujemy, że była Pani niezadowolona z zabiegu. Zdecydowała się Pani na zakupienie pedicure kosmetycznego, który nie obejmuje swoim zakresem usuwania modzeli, nagniotków i odcisków.Niestety Pani opinia wydaje się nam mało wiarygodna, ponieważ w naszym salonie nie używamy pumeksów a co do moczenia stóp odsyłamy Panią do specjalistycznej prasy z zakresu podologii. W imieniu pracowników Studia Rolletic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry