Widok
jakość w ZOM nr 4
Informacje merytoryczne i kompetencyjne w informacji nierzetelne, zmusiły mnie do kolejnych wizyt, oczekiwań, marnowania czasu i nerwów. Panie wyjątkowo wolno realizują swoje zadania, udziela się atmosfera pracy za karę co oczywiście przekłada się na obsługę i postrzeganie. Czy w ogóle istnieje urząd przyjazny dla mieszkańca ??
Moja ocena
Zespół Obsługi Mieszkańców Nr 4
kategoria: Urzędy miejskie
obsługa: 1
pomoc merytoryczna: 1
czas oczekiwania: 1
ocena ogólna: 1
1.0
* maksymalna ocena 6