Widok

jan pawlik uzdrowiciel

Czy ktoś korzystał z pomocy tej osoby ponieważ chcę pójść do niego po poradę w sprawach zdrowotnych.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie wierze w uzdrowicieli to jest oklultyzm !!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9
Na ile umiem czytać, to Dana20 nie pytała o Twoją wiarę czy definicję okultyzmu, tylko, czy ktoś korzystał z usług pana Pawlika.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 6
Zgadzam się, dziewczyna nie pytała się o Twoje zdanie na temat uzdrowicieli. Doskonalę ją rozumiem,gdy lekarze rozkładają rece człowiek chwyta sie kazdego rozwiezania.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
i uzdrowiciel ma jej pomoc ???? bzdura ! lepiej poszukać dobrego lekarza diagnostę . czy to jest jan pawlik ....clzy jan kowalski czy inny szarlatan lepiej trzymaj sie od nich z daleka ...moga tylko zaszkodzić . wiem cos na ten temat
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 8
mogą zaszkodzić tylko wtedy jeśli ślepo im ufasz i odstawiasz leki zalecane przez lekarzy.

zresztą żaden prawdziwy bioenergoterapeuta nie każe odstawić leków czy zaniechać wizyt u lekarza!


mało tego - znam kilku lekarzy, którzy sami korzystają z wiedzy i umiejętności bioenergoterapeutów (na zasadzie wymiany usług) :)


mój Teść leczył się u Zbigniewa Nowaka - co jakiś czas przyjeżdża do Gdyni i można się wybrać lub jechać do niego do Podkowy Leśnej pod Warszawą.

poza tym pomagała Mu jeszcze jedna osoba - ale nie robiąca tego "masowo" ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
a potem do ks egzorcysty bedziesz biegac ! !! znam takich co po energoteraputach do nie moga sie pozbierać .
Najlepiej jak pojdziesz do kosciola Sw Michala w Sopocie ostatni piatek miesiaca na 18 tam odprawia msze sw ks prof Andrzej Kowalczyk diecezjalny egzorcysta .Posluchaj co mowi na temat energoterapeutow !!! i innych form okultyzmu :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
AgusiaGda - ja się zgodze, mam przypadek w kręgu znajomych, przykry, kobieta lat 36, zostawiła dwójkę malych dzieci i meza, bo nie chciaął się leczyc z raka u onkologa tylko wlasnie do takich znachorów latała do bioenergoterapeuty, który odradzał jej tradycyjne leczenie. Jak się w końcu dała namówic to było za późno i zmarła.

także ja odradzam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
religia czyni ludzi gorszymi, mniej moralnymi, wyzwala jak najgorsze instynkty, pozwala ludźmi manipulować i wykorzystywać do najohydniejszych celów.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
pomodlę sie o łaskę miłości i życzliwości do wszystkich napotkanych na Pana/Pani drodze życiowej, wszak niebo jest jedno dla wszystkich. warto kochac życie nie tylko swoje ale i tych którzy potrzebują pomocy. po życiu człowieka tylko to zostaje ile pomógł innym
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
zapytaj się tego księdza czy wahadełkiem się nie zajmuje a najlepiej sprawdź sam czy koło różańca wahadełka nie znajdziesz:)
bo w tym momencie jest więcej takich księży co są sami uzdrowicielami i sprawdzają przez wahadełko wszystko a w szczególności energie a najlepszą obroną jest atak :)))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
magia i oultyzm jest w kosciolach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Popieram radzę unikać wszelakich bioenergoterapeutów, to czysty okultyzm...Widziałam wiele osób opentanych słyszałam też kilka świadectw osób związanych z tego typu praktykami.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zaślepiona, bez żadnej wcześniej opini na temat Odnowy w Duchu
Świętym trafiłam tam. Teraz moje doświadczenia z tym ruchem są
bogatsze. Istnieje Ruch Odnowy w Duchu Świętym i też tu był taki
charyzmatyczny ksiądz (Ojciec Jan), który swego czasu przyciągał
tłumy. Skonczyło sie tym, ze dwie młode osoby jedna: 17-letni
chłopak, po tzw.darze jezyków wyladowały w szpitalu psychiatrycznym.
A ksiedza wysłano do Afryki, tam pewnie teraz konkuruje z szamanami.
Na spotkaniach przeżyłam szok jak zobaczyłam, kiedy w czasie
modlitwy wstawnieniczej ojciec nakładał na nich swoje ręce 2 osoby
upadły. Zdarzyło się, że parę osób krzyczało i nimi rzucało.
Wyglądało to na bardzo niebezpieczne. To, że niektórzy z dotkniętych
tracą przytomność i osuwają się na ziemię wybitnie pokazuje na
wampiryzm. Zabiera moc jednym (tracą na chwilę przytomność, są
słabi,upadają).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wymiana dobr wszelakich typu energia, emocje, bliskosc i cieplo sa naturalne miedzy ludzmi, ale nadmierne podniecanie sie tym i nazeranie, wypelnianie siebie kims innym nigdy nie ma dobrych skutkow na dluzsza mete, do tego dosc mocno uzaleznia i psychicznie i duchowo, jest slodziutkie, zaspokaja nasza potrzebe wiecznego niedoboru bliskosci i magii w zyciu.

Ludzie szanujcie cialo i ducha... to nie jest pelne efekciarstwa, jest nudne i mozolne, ale nie rozpierdzielicie sobie psychiki.

Ludzi naprawde uzdrawiajacych i czystych przy tym jest b malo i smiem watpic ze robia to za kase.

Dobry lekarz, leki, dyscyplina w leczeniu, dobrzy ludzie naokolo i bedzie dobrze. Cudow nie ma co oczekiwac ani wymuszac bo te zdarzaja sie niezwykle rzadko i chadzaja wlasnymi drogami :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA sama sie leczylam u pana Janka Pawlika i on naprawde mi pomogl i wyleczyl z raka . Chodzilam dosc dlugo ale wartalo bo do dzis jestem zdrowa, a uplynelo 12 lat . Bardzo dziekuje panu Jankowi Pawlikowi za kazda sekunde ktura poswiecil dlamnie . I polecam karzdemu .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7
wróżbici uzdrowiciele i lekarze wypisujący leki homeopatycznie powinni być wtrącani do aresztu i po badaniu psychiatrycznym leczeni lub sądzeni za oszustwo.

Pomocy od takich osób nie oczekuj oni ci zorganizują kłopoty a często w wyniku zaniechań mogą doprowadzić do śmierci.

Jak jesteś osobą wierząca to może się pomódl dodatkowo jednocześnie lecząc się u lekarza.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Polecam te msze w Parafii św. Michała o których pisał ktoś z poprzedników. Takie same msze są w kościele Gwiazda Morza w Sopocie.
Zawsze w I sobotę miesiąca o 19.30
Sama tam chodzę i widzę jak wiele się zmienia.

A uzdrowicieli nie polecam. Znam osobiście ludzi, którzy mieli wielkie problemy po wizytach u uzdrowicieli i bioenergoterapeutów.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Księżom nie ufam nie dlatego, że multum ich jest alkoholikami mają lepkie ręce do pieniędzy. Jeden z nich leczył relikwiami (czytaj szczątki trupa w pozłacanej puszce) moja mamę. Ona tak mu wierzyła, że po miesiącu jego terapii gryzła już kwiatki od spodu na cmentarzu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak bardzo polecam . Mnie wyleczyl.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Najlepiej jak odwiedzisz stronę http://www.janpawlik.pl Znajdziesz wyczerpującą odpowiedź na nurtujące Cię pytania. A szczególnie polecam wypowiedzi osób nagrane na wideo.Tam nie ma przekłamania. Są autentyczne i za pisemną zgodą na udostępnianie wizerunku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Najlepszym terapeutą w Olsztynie jest bezwzględnie pan Janek Pawlik
Zaliczyłam wcześniej "energoterapeutę" Pana A. Lewandowskiego byłam u niego aż 12 razy i ciągle było tylko gorzej, to jakiś mruk nie można nic z nim porozmawiać. Byłam też u p. Januszema
Kołodzieja trochę było lepiej, ale p. Janek Pawlik postawił mnie na
nogi, mogę wreszcie chodzić, zeszły mi kamienie z nerek, szumu w
głowie ustępiły, lepiej widzę, dziękuję mu za to, będę się za niego
modlić.
Maria z Olsztyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Bogu świeczkę, a diabłu ogarek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy ktoś był w Gdańsku lub w Gdyni na takim spotkaniu? Chciałabym się wybrać i spróbować. Jak to w ogóle wygląda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja byłam w warszawie przychodzilam 4 miesiące prawie, nic nie pomogło, pieniądze tylko straciłam, oszust nic więcej
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszystko zależy od stanu naszego ducha i terapeuty a wtedy jest szansa na uzdrowienie
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wierzycie w taką pomoc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko Pan Bóg uzdrawia- Święta Trójca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

tak, tylko jak mówiłam dobry stan duchowy terapeuty a tego nie sprawdzimy oni są tak samo ludżmi jak my.to że w gabinecie zachowuje się jak święty nie znaczy to że tak jest może się dobrze maskować.,emocje typu gniew, zazdrość,pycha,pokusy,zgorzkniałość itd. Faktycznie w przeszłości mógł być skuteczny ale to nie znaczy że teraz jest .byłam na sześciu seansach ale po trzecim więdziąłam że nic z tego ,poprostu czułam stan tego człowieka,finansowo żle nie stoję więc trochę z ciekawości dalej chodzilam .teraz probóję terapi ziołowej jak pomoże to dam znać.nie żałuję niczego bo jestem człowiekkiem ktory lubi doświadczać ale jak ktoś ma wydać na to wszystkie osz czędności to nie polecam . więrzę w taką moc tylko trzeba dobrze trafić .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

tylko Bóg i Swięta Trójca uzdrawia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam. Ja także potrzebuje pomocy. Czy dostał bym jakiś kontakt do Pana Janka.
Z gury dIekuje i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Cum on jakie opinie (7 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

operacja żylaków-gdzie, u kogo, czy pomogła? (137 odpowiedzi)

Mam coraz bardziej widoczne żylaki, zwłaszcza na lewej nodze, zaczynają mi puchnąć nogi, często...

poszukiwany dobry ortopeda (32 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

do góry