Sądziłam, że praca kuriera polega na dostarczeniu przesyłki pod wskazany adres. A jednak w tej firmie jest inaczej... w dniu dostarczenia przesyłki kurier się nie zjawił, nie zadzwonił do drzwi, nie zostawił również awizo. Po całym dniu oczekiwania sprawdziłam w systemie co się dzieje z moja przesyłką i czytam że w momencie dostarczenia przesyłki adresat nie obecny w domu.nie mam pojęcia na jakiej podstawie kurier stwierdził że nie ma mnie w domu jak nie raczył nawet zadzwonić. Zbulwersowana całą sytuacją dzwonię do firmy, pani informuje mnie że kurier dostarczy przesyłkę 18.01.2012 więc znowu cały dzień oczekiwania i znowu identyczna sytuacja... W systemie znowu informacja że adresat nie obecny, a przesyłka czeka na odbiór osobisty w terminalu na kowalach. Firma zmusza klientów do odbierania przesyłek osobiście, ale jak komuś się nie chcę biegać z paczkami to niech zmieni pracę!!!! skoro wybiera się taką pracę to trzeba się wywiązywać ze swoich obowiązków!!! DHL to jedna wielka pomyłka, brak szacunku dla klienta i jedna wielka kpina.