Czytalem na innym forum opinie o tej szkole i az sie zdziwilem ze facet napisal ze wogole nie ucza...chociaz moze trafil na jakiegos dziwnego instruktora u nich- ja takiego nie spotkalem.... chce innym powiedziec co ja tu przeszedlem i wklejam swojegoposta z innego forum :

robie tam kurs i mam za..go takiego mlodego instrukotra-bylem tez na obwodnicy i jakos nie odczulem tego zeby facet mial mnie w du**. za 2 dni mam egzamin wiec dam znac jak poszlo ale jestem dobrej mysli poza tym uwazam ze mnie duzo nauczyl i nie przycinal godzin tak jak w osrodku w gdyni gdzie robi moj kolega kurs... tam mu przerwy robili... konczyli 15 min przed koncem.. zawsze zaczynali 10 min po ustalonej godzinie.. instruktor robil przerwy na fajki i wogole. tu tak nie mam. moze cena jest troche za duza ale dostalem znizke za legitke szkolna wiec ogolnie jest luz. moja laske tez tu zapisze bo ludzie z ktorymi chodzilem tu na wyklady jakos nie narzekaja na swoich instruktorow a raczej ich chwla.. kazdy jest inny wiadomo..ale ten moj jest super-polece go kazdemu.