Odpowiadasz na:

joke rowerowy

Jedzie mały Jasio na rowerku, po chodniku rzecz jasna. I gada do rowerka, zadowolony z siebie:

- jeć lowelku, jeć!

No i jedzie tak ponaglając rowerek aż dojechał do... rozwiń

Jedzie mały Jasio na rowerku, po chodniku rzecz jasna. I gada do rowerka, zadowolony z siebie:

- jeć lowelku, jeć!

No i jedzie tak ponaglając rowerek aż dojechał do przejscia dla pieszych gdzie stoi sobie jakać babcia i czeka na zielone światło. Jasio zatrzymuje sie oboj i mówi do rowera:

- stuj, lowelku, stuj.

Na to babcia do Jasia:

- Taki duży chłopczyk a sepleni i nie umie 'R' wypowiedzieć prawidłowo!. Jasio popatrzył z podełba i mówi:

- s*******aj stara k***o, a ty lowelu jeć!

zobacz wątek
19 lat temu
rB

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry