Widok

katastrofa

Pani "doktor" wykazała się skandalicznym brakiem wiedzy- i to nie jeden raz. Ostatnio jednak przeszła samą siebie. Kiedy zgłosiłam się z dzieckiem do szczepienie przeciwko meningokokomom Pani nie miała pojęcia co to za bakterie-o pneumokokach słyszała ale meningokoki....?Szczepionkę też widziała pierwszy raz w życiu. Przeczytała więc całą ulotkę- najpierw sama, później mi na głos. Po czym kazała podpisać dwa oświadczenia- jedno że szczepię dziecko na własną odpowiedzialność a drugie, że to nie ona zaleciła szczepienie.
To nie był już pierwszy raz kiedy Pani "doktor" wykazała się taką niewiedzą.Kiedyś zapisała na nam na zapalenie stawów lek homeopatyczny, który okazał się lekiem na kaszel!Przerażające jest to że taka osoba zajmuje się DZIEĆMI!
Ostrzegam rodziców przed Panią Korzecką. Jest osoobą, która od studiów nie miała do czynienia z literaturą medyczną. W żaden sposób nie uzupełnia swojej wiedzy, a w tej ze studiów ma już przerażające braki.
Drogie mamy i tatusiowie unikajcie tej kobiety jeśli chcecie mieć zdrowe dzieci.
Moja ocena
obsługa: -
 
jakość usług: 1
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Dr. Korzecka jest fantastycznym lekarzem. Moje dziecko juz 2 razy mialo zapalenie oskrzeli a za kazdym razem udalo nam sie je wyleczyc wlasnie homeopatia bez stosowania antybiotykow, ktore pani doktor malym dzieciom zapisuje tylko wtedy gdy jest juz bezwzgledna koniecznosc. nie zamienilabym jej na zadnego innego lekarza. pisze Pani o tej jednej sytuacji ze szczepionka a mowi wczesniej ze dr. wykazala sie wiele razy brakiem kompetencji i wiedzy. nic wiecej jednak Pani na ten temat nie mowi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pani doktor moją córkę wyciągnęła z angin za pomocą homeopatii. Na lata miałam spokój. To fantastyczna lekarka !
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
To fantastyczna lekarka, prowadziła mnie przez wiele lat, teraz leczy wszystkie dzieciaki z rodziny - w tym moje. Zawsze uśmiechnięta, służąca radą, a przedewszystkim lekarz z wielką wiedzą i pasją. Nie przepisuje drogich leków, zawsze pomaga, dostępna na każdy telefon (nawet na prywatny). Anioł, nie człowiek! Polecam serdecznie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Obaj moi synkowie chodzą do dr Korzeckiej i efekty są bardzo dobre. Leczy również homeopatią, ale po wyrażeniu przez nas zgody. Nie przesadza z antybiotykami, na prywatną wizytę przyszła natychmiast po telefonie w święto, jak była kryzysowa sytuacja to załatwiła nam poza kolejką wizytę u specjalisty. Bardzo polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam!
Czy ta lekarka przyjmuje tylko prywatnie czy na fundusz również?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciężko mi okreslić jakim jest specjalistą bo żadko (na szczęscie) do niej trafiam, ale uważam że powinna informować pacjenta (mimo, iz niestety prawo tego nie nakazuje) że przepisuje lek homeopatyczny. Moja opinia jest bardzo subiektywna, ale ja nie wierzę ani w krasnoludki, czarodziejki, wszechmocnego pana w niebie ani homeopatię. Pacjent powinien wiedzieć od razu co mu sie wciska, a do tego jej uwagi na temat wychowywania dzieci są moim zdaniem niefajne. Moim zdaniem nie jest to lekarz dla osób twardo stapających po ziemi, oczekujących konkretów! Doktor Korzecka lepiej nadaje sie na szamankę w osadzie tubylców albo wróżkę na telefon niż na pediatrę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry