Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mama - ocena nowy temat Bardzo dokładny wywiad, rozmowa spokojna bez pośpiechu, pani doktor szuka...
~Mama
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 5 sierpnia 2024

Ewelina - ocena Pani Longina była pediatrą mojej córki prawie przez 18 lat. Zawsze witała nas...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Marta - ocena Wspaniały, ciepły lekarz, który poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi....
~Marta
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 17 listopada 2023

P. - ocena Lekarz jest sympatyczną, taką nieco zwariowaną starszą pania, żyjącą trochę w...
~P.
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 3 listopada 2023

Daria - opinia Pani doktor ma podejście holistyczne do leczenia, za każdym razem leczenie...
~Daria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 czerwca 2023

Izabela - opinia Do Pani dr trafiamy chodzimy od kilku lat. Niestety trafiamy z zapaleniem...
~Izabela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 marca 2023

Alicja - opinia Pani Doktor jest wspaniałą osobą. Zawsze trafne diagnozy w przypadku moich...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 grudnia 2022

Dorota Cichewicz - opinia Wspaniała lekarka ,wspaniały człowiek ,moje dzieci leczy od 20 lat i nie...
~Dorota Cichewicz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 października 2022

Aneta B. - opinia Dr. Korzecka to lekarz z powołania. Miła i szczegółowa. Ma podejście do...
~Aneta B.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 października 2022

Aneta N. - opinia wątek zamknięty Pani Doktor jest lekarzem tzw. z powołania. Trafnie diagnozuje dolegliwości...
~Aneta N.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lipca 2022

Dorota W. - opinia wątek zamknięty Pani Dr. Wykazuje ogromną empatię w stosunku do dzieci i rodziców, z ogromnym...
~Dorota W.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2022

Dr. Korzecka wątek zamknięty Jest świetnym specjalistą. Moją młodsza córkę wyleczyła, a mialam tak...
~Asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

bardzo fajny lekaż! wątek zamknięty Byłam u Pani na konsultacji. Mogę powiedzieć że jest to bardzo miła osoba,...
~Lola
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 listopada 2012

Homeopatia to bzdura wątek zamknięty Ciężko mi okreslić jakim jest specjalistą bo żadko (na szczęscie) do niej...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2012

katastrofa wątek zamknięty Pani "doktor" wykazała się skandalicznym brakiem wiedzy- i to nie jeden raz....
~przerażona mama
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 marca 2007

kaczynska - opinia wątek zamknięty uwazam ze doktor korzecka jest bardzo dobrym lekarzem.polecam kazdemu takiego...
~kaczynska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 grudnia 2007

Doktor Korzecka jest homeopatą i lekarzem z intuicją. wątek zamknięty Pzreraziła mnie poprzednia ocena. Wcale się nie dziwię, że doktor Korzecka...
~Fokurka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

17

wątków

do góry