Jesteśmy częstymi gośćmi w Państwa restauracji i do tej pory byliśmy bardzo zadowoleni, ponieważ uważam że Wasza restauracja byla najlepszą restauracją w gdyni, praktycznie pod każdym względem, piekne miejsce - nie ma lepszego, jedzenie bardzo dobre, obsługa byla rewelacyjna, "byla" ponieważ zawsze trafiałem na sympatyczny, miły i uśmiechnięty personel, prawie wszystkich znamy z imienia, przemiła pani Sandra, sympatyczny pan Adam. Jakiś czas temu miałem NIE miłą przyjemność bycia obsługiwanym przez bardzo nie miłą i nie sympatyczną blondynkę, miałem wrażenie, że ta pani pracuje za karę, podeszła już ze skwaszoną miną, praktycznie rzuciła talerzami i nawet nie przypominam sobie wraz z moimi gośćmi abyśmy usłyszeli słowo -SMACZNEGO, dla mnie to jakaś żenada, brak kultury osobistej ze strony tej pani, uważam za niedopuszczalne!!! kiedy grzecznie zapytałem o coś nasza kelnerkę usłyszałem NIE MA!!! przecież mogła grzecznie i kulturalnie mi odpowiedzieć, a nie wykrzykiwać ze skwaszoną miną, nigdy nie spotkałem się z tak nie miłą obsługą! Na miejscu właściciela zwolniłbym tak niegrzeczny personel to znaczy tą panią, ponieważ po prostu odstrasza!!! Dla mnie to była TRAGEDIA!!!