Widok

kidsland

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy któraś z was chodzi do kidslandu w gdyni na zajęcia matek z dziećmi, jak tam jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co to takiego ten kidsland?
Jakie to zajęcia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to taki plac zabaw gdzie dziecko może sie wyszaleć a mama wypić kawkę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A te zajęcia? Jest coś zorganizowane dla dzieciaków, czy "każdy sobie..."?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo ciekawe. a gdzie to jest?? i dla dzieci w jakim wieku??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w witawie na witominie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki:) moze ktos sie wypowie?? bo ciekawe jak tam jest.. bo dla mnie to nie problem wsiasc do auobusu :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znalazłam stronę kidsland.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm tylko jakies spotkania we wtorki są a w zasadzie w 1 wtorki miesiaca... ciekawe czy jest sens wyjscia tam z rocznym dzieckiem??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
trochę drogo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Eeee, myślałam, że to jakieś fajne zajęcia dla dzieciaków albo dla mam, bobmigi, sherborne czy coś w tym stylu. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurczę gdynia jest biedna pod tym względem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to tak samo jak bajkowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no... w gdansku w sumie nie lepiej edward jest..ale po remoncie sie skiepscil:/

hihi no to moze ktos chetny zeby cos takiego otworzyc??

ja juz umieramz nudow w domu..chetnie bym sobie pochodzila na takie zajecie najlepiej w centrum gdyni.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj ja też,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
risika a gdzie mieszkasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kolo urzedu miasta:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to bajkowo to to w grabowku?? wlanei jakos sie tam wybieramy ale wybrac sie nie mozemy ;) a tam chyba tylko te baseny z pilkami sa... a paulina dostaje ataku histerii ajks ie ja do takiego basenu chce wlozyc koszmarrr
image
Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no w centrum, ja prawie też
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a takie dla małych dzieci tam są?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w gemini jest plac zabaw ale dla starszych dzieci tam pewnie od 2 lat...
a no i w srody jak ejst multikino baby to pod ekranem rozkladaja amty zabawki itp :)
image
Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale z takim chodzącym dzieckiem 14 m-cznym do kina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie mam tiwi w domu i paulina to jak zafascynowana sie wpatrywala w ekran... hmm teraz pewnie troche ciezej bylo by ja utrzymac w ryzach...racja... hah tez nie mam pomyslu co robic... jak codzien zaraz idziemy sie bulwarować ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
HEJ JA CHODZE, WCZORAJ NIE BYLAM BO MALEMU KATAR LECI WIEC WOLE NIE RYZYKOWAC, ALE GENERALNIE JESTEM TAM CO DRUGI DZIEN ZEBY MALY SIE POBAWIL Z DZIECMMI, TERAZ WE WTORKI BEDE CHODZIC JAKO TRENER I DIETETYK, RADY I PORADY DLA MAMUSIEK:)
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo super Olcia:) tam w witawie tak? a w jakich godzinach??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DODAM ZE MOJ MALY MA ROK I 8M, A CHODZE NA TAKIE PLACE ZABAW OD POL ROKU:) WIEC MAMUSKI SMIALO, DZIECKO W PILECZKACH CZUJE SIE JAK RYBA W WODZIE
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie kazde ;) moja na sam widok ma lzy w oczach :((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TAK, TAM W WITAWIE, WIESZ CO ZAZWYCZAJ JESTEM TAM DO POLUDNIA, ALBO PRZED SPANIEM MALEGO ALBO PO, ROZNIE, GENERLANIE TE WTORKI TO MAJA DOPIERO RUSZYC, POKI CO SLABO TO WYGLADA, ALE ZAWSZE KAWKE MOZNA TAM WYPIC A DZIECIAKI SIE POBAWIA, JA JUZ SZALU DOSTAJE W DOMU, ZACZYNAM ZACHOWYWAC SIE JAK ALIEN, :) CIAGLE DOM, OBIAD, SPRZATANIE, CZASAMI JAKIES TRENINGI , ALE ROZNIE TO BYWA BO SLABA PORA ROKU,
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no co ty, dziwne, w sumie moj na poaczatku tez byl sceptyczny ale teraz juz spoko,
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to ja chętnie kiedyś wpadne:)) jakos sie umowimy zeby sie zgrac:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spoko, jestem chetna , pijam kawe kolo 11:)
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o ja też
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile kosztuje karnet
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy dzieci są bezpieczne w takim centrum bo jak to wypić kawę przy 15 m-cznym maluchu, czy ktoś nimi zajmuje jacys opiekunowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tu olcia:) generlanie spokojnie kawy nie wypijesz bo wiadomo ze maluch wszedzie chce wejsc, moj ma teraz 20 miesiecy i juz potrafi sam sie soba zajac przez chwile, sa tez panie ale jak ni epoprosisz to same nie wezma malca, ja czasami chce isc do rossmana spokojnie to wtedy go zostawiam na 10 mi i jak patrzew ukradkiem to sie zajmuja, no coz jeszcze duzo czasu minie zanim spokojnie bedzie mozna wypic kawe przy stoliku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ktoś chodzi może do akademi kreatywnego rozwoju w redłowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
HELLO KOBITKI, WLASNIE ZBIRAMY SIE Z SYNALEM DO KIDSLANDU, MOZE JAKIES CHETNE NA KAWUSIE>?
OSOBISTY TRENER FITNESS, ODCHUDZANIE, kształtowanie i modelowanie sylwetki, zajęcia indywidualne,diety,zapraszam, tel.695519424,fitness-ola@wp.pl www.odchudzanieztrenerem.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj szkoda, że teraz dopiero przeczytałam, ale może innym razem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam do kodslandu moim zdaniem można się wybrac jak dziecko już chodzi, jest wtedy więcej opcji zabawy z maluchem ale nie tylko starsze dzieci rózwnież znajda fajne opcje zabwa z rodzicem lub tez bez niego. Swego czasu pracowałam na tym pacu zabaw i z doswiadczenia wiem ze można dzieciom fajnie zagospodarowac czasu. Pozdrawiam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko nie doczytalas! kidslandu juz nie ma :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
he :) reklama dźwigną handlu co?
Niestety w Gdyni tak naprawde nie ma takiego miejsca gdzie dzieciaki mogą sie pobawić a mamusie w przyjemnej atmosferze wypić kawkę i poplotkować..szkoda przydałby sie taki przybytek w centrum...
a Kids Land bez rewelacji, zwyczajny plac zabaw z piłeczkami taki jak bajkowo,małpi gaj... z kilkoma stolikami w kącie gdzie mamy mogą sie wcisnąć i kupić kawę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
buuu... ja ostatnio sie wybralam tam z paulina... wielka wycieczka...dziecko napalone... a kidsland zamkniety!!!!!!!!! a w necie nie bylo zadnego info!!!!!!! heh chyba cale witomino slyszalo jak sie paulind darl...... wrrr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w kidslandzie od kwietnia będzie nowy plac zabaw, widziałam że już remontują. Podobno ma być tam wypasiona, duża kawiarnia z prawdziwego zdarzenia (coś jak coffe heaven) i duże promocje na otwarcie. Ciekawe czy promocje tylko w kawiarni czy też na zabawe dla dzieci. Ktoś coś wie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niestety nie bylo zadnego info.

ale cale szczescie ze cos bedzie bo tak to tylko fun park w geminni ale moja mloda sie boi bo tam zawsze glosno i chmara nieupilnowanych starszych dzieciakow ;//
image

Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no ten w gemini to jest rzeźnia, to nie fun park, tylko wybieg dla dzieci! Tak samo jak loopys, totalna masówka. Mam nadzieję, że na miejsce kidslandu nie zrobią takiego molochu z przechowalnią dzieci ;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A my mamy zawsze udane zabawy w fun parku ale chodzimy jak tylko otwierają - na 10 jest malo dzieci :) No i nigdy nie wchodzimy jak widzimy urodzinki :)
Generalnie bardzo lubimy tam chodzić, bo jest czysto (na razie) i zazwyczaj miła obsługa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Działki Leśne

Apartamenty Wolności (7 odpowiedzi)

Apartamenty Wolności, zlokalizowane pomiędzy Śródmieściem Gdyni i Trójmiejskim Parkiem...

do góry