Widok

kiedy cyrk z koronowirusem się skończy

Nie ukrywam, podoba mi się ta zabawa w siedzenie wszystkich w domu, ale żal mi małych firm :(
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

jak zaczna padac przedsiebiorstwa,
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

I jak przestaniemy dawać się szczuć jedni na drugich, za to przystopujemy władzę z jej testami naszej cierpliwości.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mam nadzieję ze jeszcze dlugooo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

>za to przystopujemy władzę z jej testami naszej cierpliwości.

Władza nie testuje twojej cierpliwości, tylko wysyła Cię na smierć organizując wybory.
Ta sama komunistyczna władza w 1986 roku po wybuchu w Czarnobylu wysłała ludzi na pochód pierwszomajowy. Wiele ludzi wtedy zmarło.

#zostanwdomu #idznawybory
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie poganiaj, nie poganiaj! Im fluzej trwa tym lepiej im wieksza zapasc tym lepiej. Wkoncu wzzystko pierd..nie i bedzie a po dwoch miesiacach bedzie juz wiadomo co przezyje a co upadnie a wtedy zgromadzone kilkadziesiat tysiecy przeznaczyc na inwestycje taka okazja trafia sie raz na kilkanascie lat. No bo masz przeciez zaoszczedzone pieniadze prawda? No przeciez kazdy musi mies odlozone kilkadziesiat tysiecy. No nie powiecie mi ze mam stracic wiare w ludzkosc?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kilkadziesiąt tysięcy wkrótce możesz wydac jednorazowo na zakupy w spożywczaku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spokojnie rzad uruchomil tarcze. gdzie zaproponowal wielkie G. Ale ci szczesliwi co prace beda mieli beda mogli rypac po 12 godzin teraz zgodnie z prawem za 1950/m. 20% bezrobocie niedlugo wiec to bedzie przywilej! No i oczywiscie zadbali o obcokrajowcow, bo przeciez malo rak do pracy bedzie jak rusza zwolnienia.

Jeszcze tydzień tego cyrku i podpala ich na tej wiejskiej przy następnym zebraniu. Oni nie maja kontaktu z rzeczywistością.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

od czerwca dopiero wszystko zacznie ruszac. czyli jeszcze ponad 2 miesiace spedzisz w domu. ha ha ha!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie po to wirus mutuje, żeby szybko 'zakończyć swój cyrk'
jak wybije ludzkość, mój chomik będzie mógł otworzyć szampana którego trzymam w szafce na zakończenie cyrku z ludźmi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Koronawirus

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

do góry