Widok

kiedy i gdzie plener?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dzis widze sie z fotografem :) i wlasnie bedziemy ustalac all....

no wiec mam kilka dylematow:
1) slub mam o 14 i potem wesele wiec odpada jakis dluzszy plener- nie wspomne o tym ze przeciez moze padac tego dnia
2) jesli nie dam radyw dniu slubu- to jest lipa bo my 3 dni po wyjezdzamy :/ i w zwiazku z tym lipa - bo nie daj Boze bedzie przez te 3 dnia lało
3) suknie mam wlasna ale przeciez nie pojde znow na czesanie i makijaz :/
4) gdzie wiec zrobic ten plener najlepiej w dniu slubu (w godzinke przed obiadkiem albo przed zachodem slonca sie wymknac- czy wypada sie wymknac z wesela??????) skoro slub w SW Bernardzie a wesele na Przymorzu???

Kurcze nie mam pomyslu jak to rozegrac- wiem ze troche namieszalam ale sama dzis jestm zamieszana ;)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy podobny peoblem - sesja przed czy po ślubie... i tak źle i tak niedobrze :( własnie może padać po a przed boimy się że ciuchy nam się pobrudzą (chcemy plener na plaży)

:/

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niech nam ktos wiec doradzi :))))) czekamy na pomysly;)))

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy ślub o 18,mielibysmy dużo czasu zeby mieć plener tego dnia, ale my nie chcemy. Wolimy spokojnie sie przygotowac. Wiec plener mamy w poniedziałek o 11.00.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Amsta w okolicy samego kosciola jest pieknie - las, niedaleko jest oczko wodne (przy Harnasiu). moim zdaniem cudowne miejsce na plener:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mielismy plener w parku na przymorzu, molo w brzeznie, plener zajal nam w sumie godzinke - na spokojnie, ale najpierw bylismy z fotografem w tym parku i zastanowilismy sie gdzie chcemy miec zdjecia,
slub mielismy na 15, plener na 12 do 13, ja nie chcialam przekladac pleneru na inny dzien, jakos taka fajna atmosfera sie w dniu slubu udziela ;)

10.06.2006
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a może Oliwa? Macie tam park, oranżerię i pałac opatów (na wypadek deszczu).

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozejrzyj się czy nie ma gdzieś w pobliżu sali weselnej fajnego miejsca, plener naprawdę nie musi byc bajeczny by wyszły fajne zdjęcia. Ja miałam o tyle dobrze że przy mojej weselnej sali był duży ogród i właśnie po obiadku weselnym i pierwszych tańcach wymknęlismy się na 20 min z fotografem i kamerzystą, akurat o tej porze słoneczko zachodziło i zdjęcia wyszły przepięknie! To wasze wesele i możecie wymknąć się na sesję - byle nie za długą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez mam ten problem:) ale juz mi fotograf powiedzial ze najlepiej przed slubem bo wyglada sie najlepiej fryzura.. i te sprawy..
ja bebe maial w Oliwie. fajne miejsce super zdjecia.. ja mam slub o 17,45 a na zdjecia ide dwie godziny przed..:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki Delka :*:******** kurcze a moze bysmy sie po swietach spotkaly??:))))))

przed slubem odpada- ja i moj przyszly MAZ widzimy sie dopiero przed oltarzem:)))) ale godzinka po cerymonii brzmi niezle obgadam dzis z Fotografem ;)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chetnie, ale ja w dublinie siedze:(((((((( ale za to w maju bede w Polsce na tydzien - bede chciala namowic dziewczyny na spotkanie forumkowe, mam nadzieje, ze sie uda:))))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:))) oo:))) milo

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my musimy miec koniecznie w ten sam dzien, z reszta na drugi dzien od nowa fryzura makijaz itp... odpada!

z kolei przed ceremonią to taki stres jeszcze jest i to moze wyjsc na zdjeciach
ale po ceremonii to dopiero po obiadku bysmy mogli czyli ok.20....
ale jak bedzie zachmurzenie....:/ :) matko to ciezkie

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia a gdzie bedzie slub i wesele??

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my tez chcemy plener w dniu slubu a dokladnie przed slubem i wlasnie m.in. na plazy ale siostra mi odradza bo ponoc piasek nasypie sie do butów i poźniej nie wytrzyma sie cala noc w tych butach bo nożki sie obetrą:((

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
plaza tak:) jesli chodzi o piasek... moze na sesje nie zakladaj ponczoch tylko na gola stope pantofelek zaloz :) piasek po zdjeciach dokladnie otrzepiesz i po klopocie. potem szybko wskoczysz w ponczochy i marsz do kosciolka...:)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...

do góry