Widok

klasyczne włochy z rainbow tours ktos był?

jesteśmy prawie zdecydowani ale szukam opinii i sugestii. Pierwszy raz wybieramy się do Włoch. Planujemy lipiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie. Ze względu na temperatury i umordowanie się. Natomiast w sezonie letnim są tam tłumy więc może tylko mi to przeszkadza:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
niestety ze względu na pracę nie mam wyjścia i w innym miesiącu nie mogę.Już dawno nigdzie nie byliśmy i chcemy zobaczyć jaknajwięcej. Ale temperatury chyba niższe niż w Turcji, a tam byliśmy w podobnym terminie też na objazdówce i dało radę tylko z innym biurem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś interesowałam się tymi wycieczkami i najwięcej opinii było na innych forach szukając po nazwie biura podróży. Wtedy - jakieś 2 lata temu - wiedziałam, że Rainbow miał super opinie za objazdówkę po Grecji. A jak wiadomo duuuużo zależy od pilota-przewodnika. Także polecam poszukać dobrze, jak oceniają inni daną wycieczkę, bo pogoda tu nie ma takiego znaczenia jak właśnie przewodnik :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
dwa lata temu byłam z tym biurem na 7 dniowej objazdówce po Włoszech w kwietniu - pora idealna. Nie ma upałów, chodzi się w krótkim rękawku a w Wenecji nie ma tego zapachu kanalizy co latem przy wysokich temp. Między jednym miastem a drugim 4 godz. jazdy autokarem. Wycieczka super jedyny minus to jazda w Polsce autokarem - z Gdyni wyjechaliśmy o 2 w nocy a na granicy byliśmy dopiero o 19.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pilot p. Marek najlepszy z rezydentów na wycieczkę do Grecji i Rainbow wylot do Salonik z Wawy lub z lotniska innego z Polski. Ogromnie polecam p. Marek nam chciał pokazać Grecję w 7 dni i to naprawdę przewodnik z pasją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moi rodzice byli na tej wycieczce w zeszłym roku i byli bardzo zadowoleni. Najbardziej męcząca była podróż w tę i z powrotem, natomiast tempo samego zwiedzania był ok.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam kiedyś na objazdówce po Włoszech :) co prawda z innym biurem podróży, ale wycieczka bardzo udana :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bylam na objazdowce w chorwacji i po stolicach eurpejskich z rainbow i bylo rewelacyjnie, jak bede mogla to napewno kiedys wybiore sie z nimi ponownie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jedź. Dla mnie to sprawdzona firma i jeździmy z nimi od lat. We Włoszech byliśmy na objazdówce przez 2 tygodnie i do dziś uważam, że była to jedna z lepszych wycieczek.
I choć byłam w lipcu (tylko wtedy mogłam mieć długi urlop) to doświadczyliśmy i ulewy, cudownych burz a nawet małego trzęsienia ziemi :)
Przewodnicy świetni i faktycznie znają się na rzeczy. Minus to polecane knajpy - lepiej szukać czegoś samej niż iść do lokalu, który polecił przewodnik. Niestety mają oni zazwyczaj darmowe jedzenie za sprowadzenie turystów, a nie zawsze jedzenie było tam dobre.
Miałam to szczęście, że wszystkie hotele (noclegi) były w urokliwych miejscach, w magicznych miasteczkach, tak że po całodziennej wycieczce można było wieczorem iść na wino do knajpek na rynek.
Często wolałam te małe kurorty z zameczkami i wąskimi uliczkami niż Rzym, Wenecję czy Florencję.
Teraz czekam aż podrosną mi dzieci i wtedy całą czwórką powtórzymy tę wycieczkę ;)
Ogólnie bardzooooooo polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, no my właśnie mamy możliwość zostawić dzieci. To dla nas prawdziwe święto, bo wydaje się że 100 lat temu byliśmy gdzieś sami:)
Jest teraz do piątku first minute, zniżka spora, więc musimy teraz się zdecydować. Już pobuszowaliśmy w necie i jesteśmy przekonani. Wiadomo,że ranne wstawanie, słabe jedzenie w pakiecie, godziny w autokarze i upał to może być chwilami męczące z tym się liczymy ale i tak cieszymy się bardzo na wyjazd we dwoje:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jechać jechać! Wycieczka jest świetna, zwłaszcza dla osób takich jak my, którzy pierwszy raz byli we Włoszech. Co jest wielkim plusem, to na pewno program, który jest wyważony tak, aby był ciekawy i nie zamęczył. Żadnej wpadki ze strony organizatora. Z ręką na sercu polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja byłam szlakiem pomarańczy rewelacja długa męćżąca ciut ale warto mam 50 lat dałam rade polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wspaniała wycieczka, polecam szczególnie tym, którzy do Włoch jadą pierwszy raz (ale nie tylko). Bardzo kompleksowy i ciekawy program. Szczególnie fajnie było oprowadzenie po Pompejach. Hotele przyzwoite, jedzenie też.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajna wycieczka, polecam, dużo, dobrze i kompleksowo. Pilotka super, przewodnicy lokalni też.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam w tym roku, bardzo fajny objazd, bardzo fajna pilotka. Hotele, mimo, że między większymi miastami to i tak w bardzo fajnych lokalizacjach. Polecam, bo wakacje warte swoich pieniędzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też powoli planujemy wakacje i próbujemy wybrać spośród wielu wycieczek. Fajnie, że jest duży wybór, ale jak przychodzi co do czego to masakra się zdecydować. My rozpisaliśmy sobie tabelki, analizując programy: Włoskie wakacje, Włochy klasyczne i Pocztówki z Włoch. Trzeba się zastanowić na czym wam najbardziej zależy i ocenić poszczególne punkty programu. My jesteśmy w trakcie i przyznaję, że nie jest to łatwa rzecz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Włochy klasyczne - byłam w zeszłym roku i polecam, zwłaszcza jak ktoś jedzie pierwszy raz do Włoch. W tym roku pewnie wybór padnie na Pocztówki z Włoch ze względu na Cinque Terre i Portofino - moje marzenia wycieczkowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajna wycieczka, fajna przygoda. Włochy w pigułce. Polecam na pierwszy raz. Jeśli kogoś urzekną Włochy, później można dobierać inne programy z Rainbow, tych włoskich jest dość sporo. Lipiec jest fajnym miesiącem, chociaż jeśli komuś bardzo przeszkadza upał, to możesię trochę zmęczyć. Aczkolwiek w zeszłym roku na Klasycznych Włochach mieliśmy trochę chłodniejszą aurę i tęskniliśmy za gorącem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idealny wyjazd zwłaszcza na pierwszy raz do Włoch lub pierwszy raz na objazd. Do tego bardzo niedrogi. Wart swojej ceny, polecam. To był mój pierwszy wypad z Rainbow, 3 lata temu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Włochy są cudowne, sama wycieczka jest bardzo dobrze zrobiona, będziecie się świetnie bawić!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę mój wątek :) Wycieczka faktycznie fajna była. To był dobry wybór bo obejmował spory zakres. Najbardziej mnie urzekła Wenecja ale niesamowite Pompeje też wywarły wrażenie. W tym roku też wracamy do Włoch, tym razem tylko północnych. Jest faktycznie tych programów cała masa, można jeździć i jeździć. Teraz wiec jezioro garda, Werona i okolice w tym powrót do Wenecji- tym razem plus wyspy Burano i Murano.
W planach jeszcze w przyszłości wypad do Rzymu- poprawiny i dokładniejsze zwiedzanie. Potem południe z Positano itd. potem cinque terre, Mediolan... ach cóż to za piękny kraj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo piękna wycieczka, pokazują absolutne must see w dość krótkim czasie, przy czym przejazdy ani program nie są za bardzo męczące. Nam udała się bardzo fajna pilotka. Hotele w porządku, jedzenie też. Włochy fantastyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsza włoska objazdówka jaką można sobie tylko wymarzyć. Piękny kraj, fajnie poprowadzony wyjazd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak ja byłam w zeszłym roku w lipcu to było strasznie upalnie, ale co było fajne, to pilotka stawała na rzęsach aby wszystko zrobić tak, żebyśmy jak najmniej odczuwali ten gorąc. Mnie to osobiście ujęło, jak bardzo się starała. A samą objazdówkę polecam, program warty tych pieniędzy, które kosztuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogromnie polecam ten objazd, myślę że w tych pieniądzach nie da się znaleźć lepszej, lepiej zorganizowanej wycieczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli na pierwszy raz we Włoszech to Włochy Klasyczne super, ale mi się bardziej podobała objazdówka z dolotem O Sole Mio! Byłam na obu no i ta druga fajniejsza, ale też wolę południową, bardziej szaloną część Włoch. Natomiast by zobaczyć klasyki - to jak sama nazwa wskazuje Włochy Klasyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super wybór, to jedna z najpiękniejszych wycieczek, przepiękne widoki, cudowna atmosfera. Do tego kompetentna pilotka i dowcipnie kierowcy.Mankamentów brak.Gorąco, gorąco polecam. Życzę udanej wycieczki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Włochy klasyczne są meeega, to mój ulubiony z ulubionych włoskich objazdów, a na kilku już byłam. Idealny na zapoznanie się z tym krajem, chociaż nie obejmuje południowej cześci, która też jest ekstra. Ale wszystko w swoim czasie. Na południe to polecam O Sole Mio.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Włochy to świetny wybór! Cała lista miejsc do zobaczenia: http://www.delonghi.com/pl-pl/strony-funkcjonalne/uzupelniajce-linki-naglowka/dolce-vita-lekcja-1-odkrywanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Włochy super byłam pierwszy raz w tym roku polecam maj pogoda wsam raz dopisała nie było za gorąco pilotka p. Kasia super do tego kierowcy p.Darek i p.Mariusz super ludzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Włochy to piękny kraj, szczególnie ich stolica. Dobrze zorganizowana wycieczka do Rzymu to niezapomniane przeżycie. Sprawdź na przykład ofertę https://bissole.pl/rzym-la-dolce-vita/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

Wyprawa w Tatry (6 odpowiedzi)

Nigdy nie miałam okazji być w Tatrach, w ostatnim czasie uznałam, że jednak trzeba to zmienić...

Fajny hotel nad polskim morzem - gdzie? (13 odpowiedzi)

Polecicie coś?

Wakacje z dziećmi (112 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

do góry