Odpowiadasz na:

klient - ocena

Odradzam. Totalny brak kultury osobistej u projektantki Julii, brak zaangażowania. Zostaliśmy wprowadzeni w błąd. Reklamacja odrzucona.
Drugi raz postanowiłam zaufać Komfort i drugi raz się... rozwiń

Odradzam. Totalny brak kultury osobistej u projektantki Julii, brak zaangażowania. Zostaliśmy wprowadzeni w błąd. Reklamacja odrzucona.
Drugi raz postanowiłam zaufać Komfort i drugi raz się zawiodłam. Nie wrócę do tego sklepu! Szkoda czasu i nerwów.

zobacz wątek
1 miesiąc temu
~klient

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry