Widok

klient - opinia

Zdycydownia nie polecam z korzystania oferty tego dewelopera. Wpłacone pieniące zostały nam zwrócone po wielu miesiącach a do budowy nie doszło w obiecanym terminie. W kolejnym roku deweloper ponownie próbuje sprzedać rzekomo premierową inwestycje ogrody neptuna, podwyższając ceny o 35 %. Ne terenie gdzie planowana jest inwestycja nie został nawet wykarczowany teren, ale pieniądze z chęcią już zbierają. Obok będzie budować inny deweloper, który nie sprzedaje jeszcze mieszkań ale teren pod inwestycje jest przygotowany. Firma nie terminowa, niesłowna i myślę ,że nie wypłacalna. Naprawdę byłam zainteresowana ofertą, projekt architektoniczny, wizualizacje zachęcające , ale nigdy nie powierzyłabym swoich pieniędzy deweloperowi, którego kapitał zakladowy to 5 tysięcy złotych. szczególnie w tych niepewnych czasach. sposób funkcjonowania firmy i poziom zaufania do prezesa i pracujących w niech ludzi jest w tym momencie dla mnie zerowy (chodzciaż wcześniej byłam już przekonana o zakupie) w tym momecie ta firma to dla mnie jakiś żart.
mieszkanie to zbyt poważa inwetstycja, wybiercie pewnego dewelopera, firma interium investment z pewnościa do nich nie należy
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 5
 
jakość: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Bardzo nam przykro, że w zeszłym roku nie doszło do realizacji inwestycji, jednak odbyło się to z powodów niezależnych od nas. Wpłacone pieniądze przez zainteresowanych Klientów zostały w całości zwrócone. Dzisiejsze ceny mieszkań spowodowane są ogromnymi podwyżkami materiałów budowlanych, które w porównaniu do zeszłego roku są wyższe nie o 35% tylko o 100%. Prace nad realizacją inwestycji rozpoczynamy tuż po weekendzie majowym.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry