Interium Investment

Deweloperzy

Gdańsk, al. Grunwaldzka 82

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mieszkaniec Wielkopolska - ocena nowy temat Mieszkania oddawane po terminie, z dużą liczbą usterek. Elementy wykończenia...
~Mieszkaniec Wielkopolska
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 23 września 2024

Bron - ocena Ostrzegam wszystkich przed zakupem czegolwiek od tego pseudo dewelopera....
~Bron
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 18 sierpnia 2024

Ola - ocena Odradzam zakupu jakiejkolwiek nieruchomości pod szyldem tej firmy. Osiedle na...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 14 lutego 2024

K.K - opinia Ogrody Neptuna - Świetna inwestycja - architektura nietuzinkowa. Obsługa ,...
~K.K
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 sierpnia 2023

klient - opinia wątek zamknięty Zdycydownia nie polecam z korzystania oferty tego dewelopera. Wpłacone...
~klient
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2022

Ola - opinia wątek zamknięty Obsługa miła, do póki trzeba sprzedać. Pani Kamila po pewnym czasie przestała...
~Ola
3

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 maja 2020

Kasia - zainteresowana mieszkaniem - opinia wątek zamknięty Jestem zainteresowana mieszkaniem w dzielnicy Gdańsk Brzeźno. Tu dodzwoniłam...
~Kasia - zainteresowana mieszkani
4

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 listopada 2021

Ma Rek - opinia wątek zamknięty Mieszkam z rodziną już ponad 2 lata w mieszkaniu od Interium. Od momentu...
~Ma Rek
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 kwietnia 2022

Tadeusz Mróz - opinia wątek zamknięty Mieszkanie kupione od Interium Investment, wszystko ok, cena ok
~Tadeusz Mróz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 marca 2022

Małgorzata L-D. - opinia wątek zamknięty O decyzji kupna mieszkania skusiła mnie głównie cena, bo jak na trójmiasto tu...
~Małgorzata L-D.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 lutego 2022

Klient Interium Investment - opinia wątek zamknięty Co do obsługi to osobiście nie mam się do czego przyczepić. Skorzystałem z...
~Klient Interium Investment
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 stycznia 2022

Krzysztof Kucharski - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolony z oferty, obsługi oraz możliwości skorzystania z...
~Krzysztof Kucharski
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 sierpnia 2021

Nabywca - opinia wątek zamknięty Ciekawa oferta mieszkań i bardzo atrakcyjnie zaprojektowane budynki. Dobry...
~Nabywca
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 lipca 2021

Pozytywne opinie to tylko i wyłącznie sam deweloper sobie nadaje wątek zamknięty Totalna porażka. Nie liczenie się z ludźmi, brak kontaktu, prawie roczne...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 listopada 2018

Deweloper na piątkę z plusem wątek zamknięty Wszystko dobrze załatwione i nienagannie. Terminy dochowane. Mieszkanko bez...
~Krystian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 listopada 2018

Totalny żart deweloperski. wątek zamknięty Przy zakupie mieszkania zapewnienia o wypłacalności i terminowości. Planowany...
~Bezdomna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 lipca 2018

Mieszkanie wątek zamknięty Odebrałam mieszkanie w 2016 na inwestycji na Malczewskiego. To nie było moje...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 maja 2018

Wielkopolska 26 wątek zamknięty Tragedia :/ mieszkanie kupione na wielkopolskiej z terminem oddania 4kwartal...
~Anka
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry