Widok

klientka - opinia

Jestem ( a może już byłam) stałą klientką P.dr Kobylińskiej od czasu jak jeszcze pracowała w EPI Centrum. Zawsze byłam zadowolona z efektów ale z przykrością muszę stwierdzić że po wizytach w Czarnym Dworze jakość usług pogorszyła się, duży nacisk kładzie się na ilość(klientek) a nie na jakość. Duża oszczędność na preparatach.
Moja ocena
obsługa: -
 
oferta: -
 
wyposażenie: -
 
jakość usług: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy bardzo za Pani opinię, którą uważamy za całkowicie niezgodną z prawdą. Zastanawiające jest, że autorka krytycznego tekstu korzystała z naszych usług w listopadzie 2011 a opinia została napisana prawie pół roku później, czyli w marcu 2012. Szkoda również, że autorka pozostaje anonimowa, co uniemożliwia jakąkolwiek konstruktywną polemikę .Skoro korzystała Pani kilkakrotnie z moich usług to rozumiem ,ze była Pani zadowolona ,ostatni raz, sześć miesięcy temu nie była Pani usatysfakcjonowana chociaż nie skontaktowała się Pani w tej sprawie .Dziwi mnie niezmiernie to podejście i ta wypowiedz po paru miesiącach. na materiałach nie oszczędzam gdyż jest to niemożliwe,Każdą sytuację i każdego pacjenta traktuje indywidualnie i z największą starannością o czym świadczy duża ilość Pacjentów,którzy podążają za mną również z Epicentrum tak jak Pani. Jestem jednym z dziewięćdziesięciu lekarzy w Polsce certyfikowanym w zakresie medycyny estetycznej co jest poparte wieloma szkoleniami zagranicznymi jak również absolwentką podyplomowej szkoły medycyny estetycznej dla lekarzy.dobro Pacjenta jest dla mnie największą wartością.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry