Widok

kobieta pulchna czy ma szansę na miłość?

Czy kobieta po 40, pulchna - ma szansę na miłość normalny związek.Nie szukam mężczyzn po dwudziestce tylko normalnego 40 plus.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Każda kobieta ma szanse, bo nie każdy facet lubi chudzinki czy szczuplaki. Amatorzy krągłości również istnieją ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

dobre i to:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

każda potwora znajdzie swojego amatora ;)

uszy do góry! kiedy wewnątrz jest pięknie to wartościowi ludzie nie patrzą przez pryzmat aparycji i nie lustrują ci wymiarów z centymetrem w oczach ;)
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie ma szans na miłość. Sama taka jestem więc wiem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bo są grube kobiety które nie dbają o siebie, twierdzą że już im nic nie pomoże, a to bzdura, sam nie raz zwróciłem uwagę na nie jedną puszystą kobietę, trzeba tylko umieć o siebie zadbać, fryzjer, kosmetyczka, odpowiednio podkreślić swoje walory, i chodzić uśmiechniętym. Pozdrawiam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja byłam szczupła i zgrabna, teraz jestem wielka.
Ogólnie ludzie wolą ładnych ludzi, ale wielkie znaczenie ma nastrój i sposób bycia danej osoby.
Wszystko już przetestowałam i mogę stwierdzić, że ogólnie trudno jest spotkać prawdziwą wzajemną miłość, ale niektórym się zdarza niezależnie od ich wyglądu :)
Ja byłam blisko w każdej postaci, ale jednak na mnie nie padło. Miłość jest piękna, ale nie dobrze jest skupiać się na jej szukaniu - jeżeli ma być, to będzie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Ja byłam blisko w każdej postaci, ale jednak na mnie nie padło.

A po polsku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ha ha ha ;) Po polsku: "Obojętnie jak wyglądałam i jaki miałam stan ducha, nie udało mi się znaleźć prawdziwej wzajemnej miłości"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Feromony i ich działanie (7 odpowiedzi)

Słuchajcie a jakie jest tak naprawdę to całe działanie feromonów. Mianowicie jak jestem w...

Gay Gdańsk (71 odpowiedzi)

JA 21 lat strarówka...

Chcę kupić feromony (24 odpowiedzi)

Chcialbym kupić sobie feromony i wypróbować ich działanie ale nie jeśli chodzi o podryw ale w...

do góry