Widok

kolonoskopia -gdzie dobrze robią

wczoraj miałam robioną kolonoskopię w Gdyni (Endo-gastro) i niestety lekarz nie skończył, bo bardzo mnie bolało z powodu zrostów pooperacyjnym, zlecenie - powtórna kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym lub wirtulana. Prosiłabym o informację, gdzie najlepiej robią w znieczuleniu ogólnym? może polecicie jakiegoś dobrego gastrologa
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
robiłam z tydzień temu w clinica medica w gdyni, 5 lat temu miałam też tam gastroskopię - oba badania u tego samego lekarz - dr. Skibiński, którego serdecznie polecam. Kolonoskopia w znieczuleniu ogólnym... cóż, nic nie napiszę bo nic nie pamiętam. Biopsje w szpitalu pamiętam choć miałam mieć niby w znieczuleniu ogólnym. Przy kolonoskopii smacznie spałam i obudziłam się po wszystkim.

Na fnz czekałam 2 miesiące, za znieczulenie opłata 300 zł
bez znieczulenia bodajże 500 zł badanie plus 300 zł znieczulenie a czekanie miesiąc. Tak był w lipcu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Mój maz robil 3tyg temu w Przychodni Nowy Chelm filia w Sopocie.
Robil bez znieczulenia i było wszystko dobrze.
Były tez wcześniej osoby przed mezem które tez robily bez znieczulenia,super podejście lakarza i personelu który pomaga.
Robia tez w znieczuleniu i na NFZ:)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
w szpitalu MW w Oliwie na endoskopii robią ze znieczuleniem. Tel.552 65 09, tak mi sie wydaje ze to ten nr. Jest trochę problem z dodzwonieniem się najlepiej przed godz.8.oo lub po bo później robią badania.
pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też miałem kolonoskopie w tej przychodni.Super!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też miałem kolonoskopie w tej przychodni.Super! Przych w sopocie 23 marca
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

jak nazywal se lekarz bo ja mam okropne wspomnienia badanie wykonywal dr dubowikbyly tak bolesne bez znieczulenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
na pewno nie polecam Zaspy, mialam dwukrotnie, koszmar. Mój mąz miał kolonoskopie w Luxmedzie (ale ze 3 lata temu) i mówił, że prawie nic nie czuł. Ale to dużo zalezy od lekarza...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeśli masz skierowanie na kolonoskopie ze znieczuleniem ogólnym (jak operacja) to spróbuj w Akademii Medycznej - przyjmują Ci normalnie na oddział i robią - ale tak między nami - wiem że to strasznie boli, ale nawet najlepsi lekarze mówią, że lepiej ze znieczuleniem przeciwbólowym robić, albo nawet na "żywca" bo tak widzą i słyszą co się dzieje, a jak nie ma reakcji to może zdarzyć sie "wypadek" czyli uszkodzenie jelita :/

polecam w Gdańsku na Chełmie na ul. Wilanowskiej oddział przychodni nowy Chełm - tam na skierowanie Ci zrobią i jedynie za leki dopłacisz - podobno nic nie boli i super warunki i lekarze :)
image image

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ja miałam robioną kolonoskopie dwa razy na Zaspie i polecam gorąco.Cudowna lekarz i pielęgniarka.Bardzo miło i intymnie .Mnie nic nie bolało , mimo ze jestem po cesarce.Owszem czuje sie dyskomfort,i niekiedy lekarz sama mowi ze troche zaboli.Nie ma się czego bać.Myślę ,że gorsze jest samo przygotowanie do badania,ale da się przeżyć.Nie miałam znieczulenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ewo gdzie konkretnie na zaspie jesli mozna spytac?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem ten problem, też mam zrosty i mimo zastrzyku przeciwbólowego kolonoskopia była koszmarem. Mimo to dobrze, że jednak dotrwałam do końca badania, gdyż prawie przed wyrostkiem był spory brzydki polip. Usuwał mi go tym razem już pod narkozą dr Orłowski z przychodni Nowy Chełm - kolonoskopia ze znieczuleniem ogólnym w filii w Sopocie na 23 Marca. Jeśli ktoś jest po operacji brzusznej ( szczególnie ginekologicznej), niech od razu bierze narkozę, nie narazi się na straszny ból.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Maz tez robil w sopocie w przychodnii nowy chelm.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przychodnia Dąbrowa-Dabrówka w Gdyni
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 16
clinica -medica dr SKIBIŃSKI
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja robiłem kolonoskopie w gdyni w endo -gastro u dr. Wagnera w znieczuleniu miejscowym, powiem jedno świetny fachowiec ból minimalny, warto zapłacić i iść do specjalisty. Strach mój był ogromny, a gorsze okazało sie samo przygotowanie do badania - picie fortransu niż samo badanie. Bardzo dobry lekarz, i fachowiec. Bardzo polecam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja też polecam dr J.W e gnera .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, właśnie jestem po gastroskopii i kolonoskopii którą robiłem w Clinica Medica w Gdyni, dr- Skibiński, powiem tak- badanie bajka, mogę robić codziennie. Badania robiłem pod znieczuleniem ogólnym, od momentu wejścia do gabinetu do wyjścia minęło 50 minut z półgodzinnym odpoczynkiem po badaniu. Najnieprzyjemniejsze z tego wszystkiego to ukłucie w żyłę aby podać narkozę i to wszystko, więcej nie pamiętam :-), ludzie nie ma sensu się katować, stresować bierzcie znieczulenie ogólne i nic was nie obchodzi.

Pozdrawiam
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Tomku możesz powiedzieć jaki był koszt zabiegu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jestem klientem luxmedu oni za to płacili nie wiem jaki jest koszt, ja zapłaciłem tylko 30 zł za dodatkowe badanie wycinków, musiałabyś zadzwonić i się zapytać znieczulenie ogólne kosztuje chyba 300 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Robisz pod znieczuleniem a pozniej piszesz ze badanie bajka. Uwazam ze to wprowadzanie w blad, bo nie kazdy zrobi ze znieczuleniem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witaj Tomku, czy miałeś wizytę u innych lekarzy, czy od razu trafiłeś do dr Skibińskiego? Nie znajduję zbyt wiele opinii o nim, a troch obawiam się badania. Będę wdzięczna za info.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dr.Skibiński to bardzo dobry fachowiec Leczymy się oboje z mężem u niego .Już wspólnie mieliśmy 5 gastrskopi Zawsze IDEALNIE,BEZBOLEŚNIE.
Polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam można namiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety już nie żyje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kto nie żyje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przykro pisać, ale dra Wegnera nie ma już. Odszedł...
Wielki człowiek (nie chodzi o wzrost).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mąż też był u dr Wagnera, to BYŁ świetny fachowiec... Niestety nie ma go już wśród nas...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kolonoskopia w Copernicusie - Nowe Ogrody. Wspaniały i komunikatywny młody lekarz Tomasz Wojciechowski, sympatyczne opiekuńcze asystentki, miła atmosfera. Badanie bez środków znieczulających, bezbolesne, raczej mało komfortowe z uwagi na poszerzanie wąskich miejsc w jelitach powietrzem. Gorsze czy raczej mało przyjemne jest wcześniejsze domowe przygotowanie do zabiegu - przyjmowanie 4 litrów środków przeczyszczających :-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wojciechowicz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziś miałam robioną kolonoskopię w Przychodni Nowy Chełm - Rogalińska. Doktor Orłowski. Finalnie nie zdecydowałam się na znieczulenie. Kochana Pani pielęgniarka rewelacyjnie pomogła mi przejść przez to badanie. Ugniatała brzuch tak, że mniej bolało. Absolutnie nie żałuję, że zrobiłam to właśnie w tej przychodni, z tym lekarzem i tą pielęgniarką.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest chyba jeden z zabiegów na, które nigdy bym się nie zdecydowała choćbym nie wiem co;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Polecam dr Tomasz Nowaka w Spółdzielni Lekarskiej w Centrum Gdyni chyba na Obrońców Wybrzeża. Badanie przebiegło spokojnie, w miłej atmosferze, pielęgniarka bardzo miła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gastrolog dr Nowak przyjmuje też na NFZ w Nowym Chełmie na 23 Marca w Sopocie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie, lepiej umrzeć ;( W ogóle nie rób żadnych badań, bo nawet pobieranie krwi jest niekomfortowe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Oj jakbyś miała taki niekończący się ból, że nie możesz chodzić i inne wesołe objawy to byś się zdecydowała;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam wątek ,bo wpisy są stare,czy ktoś ostatnio robil badanie,może kogoś polecić ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszy gabinet proktologiczny jaki mogę polecić to ProctoMed. Przyjmuje tam świetny specjalista.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Trądzik różowaty - jak sobie z nim radzić? (148 odpowiedzi)

hej, od ponad 4 lat borykam się z problemem skóry- trądzik różowaty są etapy że jest zaleczony i...

Dobry neurolog - Gdynia - pilne!!! (27 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy zna ktoś dobrego neurologa z najlepiej z Gdyni, który szybko mnie...

Dobry fizjoterapeuta w przystępnej cenie??? (43 odpowiedzi)

Witam wszystkich, czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzonego i w miarę niedrogiego...

do góry