Widok

kontrola w delikatesach Alma

Delikatesy Alma Temat dostępny też na forum:
z tego wynika ze Alma w Redłowie robi wszystko aby odstraszyć klientów,mialam podobny przypadek z ochrona,nawet nie wiedziałam ze na wejściu stalam się potencjalnym złodziejem, robie tam zakupy od lat,nagle po odejściu od kasy dopadlo mnie dwóch panow z ochrony,zaznaczam ze bramka nie zapiszczala i poprosilo o pokazanie torebki,aby było ciekawiej to czekali az zaplace a dziewczyna zbierajaca do puszki pakowala zakupy,wiec widzieli ze za zakupy zaplacilam, dobrze ze nie wsadzili rak do torebki,pokazalam bo nie miałam nic do ukrycia chociaż nie powinnam,nie miałam czasu na to aby czekac na policje i wtedy pokazac torebke,a szkoda bo zapłacili by za interwencje,podobno jest to zalecenie Centrali aby wyrywkowo kontrolować klientów,moje pytanie brzmi czemu taka wyrywkowa kontrola ma sluzyc chyba tylko temu aby zniechecic i odstraszyc klienta,ja poniosłam szkody moralne i podważono moja uczciwość a delikatesy stracily dla mnie i moich znajomych dotychczasowy prestiż.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 5
hahahha ubawiłem sie :) ochrona na takich jak Ty musi miec oko, pamietaj kradzione nie tuczy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
Ii te dzieciory żrejące bułki i batoniki w sklepie, a później taka nie zapłaci za zeżarty towar!

PS. Mnie się ochrona miło kłania i potem zawsze zakupy zanoszą do mojego Cayenne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
CO NA FEJSIUNIU OPISAŁAS SYTUACYJKE? I CO DOSTALAS 3 LAJKI I TO SA CI TWOI ZNAJOMI ? :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10
Kontrola w Almie faktycznie jest " niekompetentna i niedouczona".
Ochroniarz sklepu NIE MA PRAWA PRZESZUKIWAĆ KLIENTA I NIE MA PRAWA DOMAGAĆ SIĘ DOWODU TOŻSAMOŚCI. Jeżeli taka sytuacja kiedykolwiek zaistnieje, żądamy aby wezwano Policję, bo tylko POLICJA ma prawo do REWIZJI.

A dla panów z ochrony w ALMIE JEDNA RADA: UCZCIE SIĘ NA TYCH WASZYCH SZKOLENIACH BARDZIEJ INTENSYWNIE I TRAKTUJCIE KLIENTA Z SZACUNKIEM,A NIE WRZUCACIE WSZYSTKICH DO JEDNEGO WORA I ZAKŁADACIE JUŻ Z GÓRY ŻE TO ZŁODZIEJ. NIEŁADNIE PANOWIE,BARDZO TO ŹLE ŚWIADCZY O WAS I O WASZEJ PRACY.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry