Widok

koronka na sukienkę

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
image
Witam,
zamierzam uszyć sobie sukienkę znalazłam juz model, i znajmoma podpowiedziała mi ze potrzebna bedzie " gipiura " nie bardzo wiem czy dobrze napisałam, i mam pytanie czy wiecie co to za koronka gdzie mozna ją kupic i ile kosztuje?
U pani krawcowej któa bedzie mi szyła te sukienke jeszcze nie byłam, ale chce byc przygotowana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zawsze polecamy w takich sytuacjach sklep dla tancerzy we wrzeszczu,
tam są takie rzeczy
ale uprzedzam, straaaassznie drogo
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie straasznie drogo... jakiś czas temu widziałam cudną koronkę..tyle, że 450,- za metr, a szeroka była 120 cm..

Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuje wam za tę informacje faktycznie 450 to drogo bardzo, a teraz musze sprawdzic ile takiej koronki bym potrzebowała na swoj asukienke
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
możesz też spróbować popytać w Gdyni - na Świętojańskiej (na przeciwko UM) jest sklep, bodajże "Świat tkanin" czy cos takiego. ja kupowałam tam swoją koronkę, bo mają spory wybór, na pewno taniej niż w sklepie dla tancerzy... wiem, że Teatr Muzyczny kupuje tam materiały na swoje stroje, więc chyba jest w czym wybierać ;)

pozdrawiam :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Hallera 140 (3 odpowiedzi)

Hallera 140 powstanie w spacerowej odległości od plaży w Brzeźnie z jedynym gdańskim molo oraz od...

Migowskie Wzgórza (42 odpowiedzi)

Migowskie Wzgórza powstają blisko Jaśkowej Doliny i centrum Wrzeszcza, a jednocześnie na...

do góry