Widok

kościół Karwiny Niepokalane serce Maryi

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny czy któraś ma w tym kościele ślub? chodzi mi konkretnie o organiste? czy macie swojego czy tego z kościoła?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam ślub w tym kościele i organistę tez z tego kościoła. Wcześniej zatanawiałam sie nad inną oprawa muzyczną ale doszłam do wniosku, że te kościelne organy brzmią bardzo uroczyście, a poza tym organista b.ładnie śpiewa a podczas mszy ślubnej jeszcze bardziej się stara, wcześniej tez można z nim ustalić szczegóły odnosnie tego co ma zagrać. Ciesze się więc bardzo, że jednak pozostałam przy kościelnym organiście.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie a mi się wogóle nie podoba jego śpiew... owszem tez chce organy bo uważam że mają swój urok... ale chodze co tydzień do kościoła i jakoś nie moge się do jego śpiewu przekonać.... a w zasadzie dopiero dziś się dowiedziałam że nie może grać moja osoba na organach kościelnych.....i jestem wściekła.. ale najwyżej on będzie grał a babeczka będzie śpiewać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze możesz wybrać takie utwory, w których się nie śpiewa ;) np. nam na koniec zagrał marsz mendelsona, ale to chyba standard, a na początek bardzo uroczysty utwór także bez śpiewu

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez mam tam slub...nie wiedzialam,ze nie moze kto inny zagrac...no chyba,ze sie mu zaplaci "odstepne" to moze sie zgodzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aniu jutro się wszystko dowiem.... bo też o tym nie wiedziałam.... także dam znać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja myślę, że nie powinno być większych problemów z tym aby zagrał ktoś inny, w tym kościele naprawde godzą się na wszelkie pomysły

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIE MIESZKAM JUZ NA KARWINACH 2,5ROKU(A MIESZKALAM 20LAT) I TAK SIE ZASTANAWIAM CZY TO PRZYPADKIEM NIE KTORAS Z MICH KOLEZANEK WYCHODZI SOBIE WLASNIE ZA MAZ:O) POZDRAWIAM WAS MOJE KOLEZANKI I NIEKOLEZANKI:O)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karwiny

czynsz SM KARWINY (35 odpowiedzi)

Czy moglibyście napisać mi ile płacicie za czynsz w mieszkaniu ok.60 m2 na 4 osoby?

do góry